Як заробити на буксах, поштовика – виконання завдань

На цій темі я вже зупинявся і згадав, що заробити на буксах поштовика, можна або на реферальной системі, або виконуючи завдання. Ну, з реферальной системою розберемося трохи пізніше. А зараз пройдемося по виконанню завдань.

Отже, щоб добре заробити на буксах, поштовика, треба виконувати завдання. Можна звичайно, якщо часу дівати нікуди і по рекламі потикати і листи почитати. Але щоб заробити стільки ж скільки можна заробити на виконанні завдань, доведеться дуже довго тикати. Підрахувати тут не важко. Саме простеньке завдання, типу заходу на сайт і тику з реклами, варто в районі 10 центів. Виконується таке завдання за 5 хвилин. А клік по посиланню варто 0.001 – 0.002 цента. Це до речі, ще досить хороша оплата. Ну і вважаємо … Виходить що треба клікнути 50 – 100 раз, почекати по пів хвилини і вийде, від півгодини до години вбитого часу. Звичайно можна працювати одночасно на декількох сайтах і заробляти відразу в десять разів більше. Але і завдання бувають різні, наприклад постинг. Один пост зазвичай коштує в районі 0.5 – 1 долара. А працювати треба те-ж 5 хвилин. Звичайно тут уже потрібна своя база форумів і таке інше. Але я думаю, що ви і самі розумієте, щоб заробити на буксах, поштовика, треба працювати. А ось ЯК працювати, зараз і розберемося.

Завдань, на яких можна добре заробити, по суті всього три види – кліки по рекламі, постинг, написання статей. Звичайно завдань там всяких і навалом, поступово самі розберетеся. А щоб розбиратися було легше, досить розібрати саме ці три види, вони найпростіші і досить добре оплачувані. Та й відмов тут менше, так як причепитися особливо не до чого. Ви просили написати статтю, ось стаття, “отримаєте розпишіться” так би мовити. А ось в інших завданнях можна відносно легко причепитися до виконавця і не оплатити. Тут звичайно все від роботодавця залежить. Загалом, як і в житті, є нормальні хлопці, які все покажуть, розкажуть, розжують і в рот покладуть. А є засранці, яким лише-б не платити. Загалом, всяке буває.

Почнемо з простенького. Це заходи на сайт і виконання нескладних дій, типу кліків по рекламі і т.д. Ці завдання виконуються швидко, оплачуються досить добре і розуму особливого не вимагають.

Є ще реєстрації на сайтах, багато розуму тут теж не потрібно. Треба просто перейти на сайт за посиланням, зареєструватися і виконати ті чи інші дії. Наприклад заробити пару гривень. Треба сказати, що ці завдання досить прості, але млинець замовники іноді зустрічаються досить вибагливі і то їм не те, і це їм не це. Але ж на виконання цього завдання іноді не один день йде. Адже наприклад, щоб на буксе рубль заробити, треба кілька днів на нього повзати. Звичайно, в цілому часу витратите трохи. До того-ж, може вам сайт сподобається і ви продовжите там заробляти. Але блін, клопітно все це і ненадійно. Загалом, багато тут відмов, так-що просто будьте трохи обережніше.

постинг. Серед всіх видів завдань, постинг мабуть найшвидший і легкий вид заробітку. Зводиться він до того, що треба повзати по форумам і залишати пости. Але самі розумієте, пости різні бувають.

бувають просто пости. Треба просто прийти на форум, в гостьову, на сайт і залишити свій коментар, опис, відгук і т.д. Загалом це робиться для просування форумів, продаж товарів, або на нових форумах для завлекухі, створення враження життя на форумі і т.д. Нам в принципі по фіг для чого, головне – скільки на цьому можна заробити. А ось заробити тут багато не вийде. Зазвичай простий пост на форумі варто в районі 5 – 10 центів. Можуть звичайно і 20 центів заплатити, можуть і більше, тут все від умов замовника залежить.

До речі, є навіть форуми, де платять за пости. Так, ось так просто, прийшов на форум, Побазарим від душі, ще й грошики заробив. Здається все просто. Але не тут-то було. Потім виявиться, що оплачують тільки пости в певних темах, або пости з певним мінімумом знаків, або ще щось. Те-є пост типу “Всім привіт, тут був Вася”, ось такий пост вже не прокотить. Та й платять там дуже мало, задовбав “базарити” Десь по 1 центу за пост, є звичайно і менше і більше.

І другий вид постинга. це пости з посиланнями. Зараз розвелося дуже багато сайтів, все займаються їх просуванням. А який найкращий спосіб просування сайту? Правильно, це покупка посилань. Посилання звичайно можна купувати і на біржах посилань і т.д. Але можна просто купити пост з посиланням. І якщо над таким постом попрацює професіонал, то довге життя цього посту забезпечена. Плюс до цього він ще потім може відповідями обрости і т.д. Ну а якщо пост залишить новачок по типу – “От блін кращий сайт в світі”, це звичайно нікуди не годиться, так як такі пости модератори на сніданок їдять. Так, що то я не в ту сторону поїхав, повертаюся на дорогу

Дак от, про пости з посиланнями. Як робити пости? По-перше треба знайти купу форумів, де можна залишати посилання в постах і простежити, щоб ці посилання не закривалися забороняють тегами. Так-так дуже часте вимога, в таких видах завдання, це пряме посилання. Тут багато до речі плутаються. Для них будь-яке посилання, на яку натиснув і з якою тебе перекинуло на інший сайт, буде прямий. Але це не зовсім так, точніше зовсім не так.

Загалом перевірити посилання досить просто. Треба її виділити, потім натиснути правою кнопкою миші і перейти по пункту “вихідний код виділеного елемента”.

Ссылка на основную публикацию