Як заробити на біткоіни

Як заробити біткоіни?

Отже, тепер переходимо до головного питання – як заробити біткоіни? Заробити можна обміном, типу як на Форексі. Можна отримати біткоіни за надання послуг, товарів. Так, так, я тут навіть готелі зустрічав, які біткоіни приймають. Так-що, якщо у вас є свій бізнес, то отримати біткоіни не проблема. Але можна і заробити біткоіни на своєму комп’ютері. Потім обміняти НЕ грошики і вивести їх собі на гаманець.

І для початку нам треба мати потужний комп’ютер, дуже потужний, ну дуже-пріочень потужний, ну просто геракакала Чому? Тому що заробіток біткоіни безпосередньо залежить від потужності вашого залізного друга. Зараз все спрощу до неподобства, тому прохання до “розумним”, до моїх слів не чіплятися.

Можна сказати що біткоіни платять за обчислювальні потужності вашого комп’ютера. Чим могутніше ваш комп’ютер, тим більше завдань він зможе вирішити, тим більше ви заробите. Раніше основне навантаження йшла на процесор. Потім з’ясували, що найкраще з даними завданнями справляється відеокарта. Але технології йдуть уперед, тепер знову вже починають заробляти на процесорах. Загалом, для початку треба мати потужний комп’ютер у всіх відносинах.

Але навіть і супер-пупер комп’ютер не дасть вам можливості багато заробити. Звичайно на морозиво вистачить, але і тільки. Тому люди почали робити так звані “ферми”. Говорячи по російськи, ферма, це блок відеокарт. У кожному блоці їх по кілька штук. Загалом, тут вже все залежить від потужності блоку живлення, ваших можливостей і т.д. Так-що на технічній частині питання сильно загострюватися не будемо.

Скажу тільки одне. Все це господарство буде жерти дуже багато електроенергії і виділяти дуже багато тепла. Тому особливо просунуті в цій справі, виділяють під свої “ферми” окремі кімнати, щоб не зійти з розуму від шуму, спека і т.д. Та й місця ці самі “ферми” займають теж багато. А якщо є маленькі діти, то це взагалі повний “атас”. Адже все це справа саморобний, стирчить купа проводів, кругом напруга і т.д. Звичайно є і профі і все таке, але ми то з вами, прості смертні і відповідно “все таке”

Звичайно збірка таких ферм, або покупка потужних комп’ютерів може сильно вдарити по вашому гаманцю, тому діяти тут треба дуже обережно. Адже все це справа може і не окупитися. Так, так, адже недавно рубали капусту на процесорах, зараз рубають на відкритих, що буде потім, одному Богу відомо А то ж можна вкластися в відеокарти, а потім з’явиться трохи інші алгоритми, інші відеокарти і сядете ви зі своїми, вже купленими, в велику калюжу. Так-що діяти тут потрібно вкрай акуратно. Звичайно рано, чи пізно вони окупляться. Але це “рано чи пізно”, поняття досить широке

Зараз до речі деякі товариші починають продавати свої так звані “ферми”, може криза, може ще що, не знаю. Просто повідомив факт.

трохи деталей

Ну а тепер трохи деталей про сам процесі заробітку біткоіни. Для початку треба завести біткойн-гаманець. Зробити це можна на цьому сайті -. Так-же на цьому сайті ви можете знайти масу різної інформації, статистики, графіків і т.д. Загалом, досить корисна сайт Тепер залишається тільки заробляти і переводити зароблене собі на гаманець біткойн. Можна до речі завести власний гаманець прямо у себе на комп’ютері, це не проблема. Ось на цьому сайті є вся інформація з цього приводу -. Навіть напевно краще завести саме свій гаманець, так як сервіси частенько зламують. Ну дак адже і комп’ютер, штука теж не вічна. Так … Ситуація …

А зараз, для ясності думки, трохи зберемо все вищесказане в купку. Отже, сам заробіток біткоіни можна по ідеї поділити на три види. Про заробіток на обміні, по типу Форексу, скромно помовчимо, це просто спекуляції. А так, перший вид заробітку, це отримувати оплату за надання будь-яких послуг, продаж товарів і т.д. Другий метод отримання біткоіни, це різні сайти. Там можуть платити за введення капчі, за тикі по посиланнях, просто за присутність на сайті, деякі сайти просто роздають біткоіни і т.д. Загалом, такий буксових біткойн, одним словом. Ну а третій метод, самий для нас прийнятний, це звичайно-ж наш комп’ютер.

Заробляти за допомогою комп’ютера досить легко, треба просто завантажити встановити потрібний софт і т.д. Описувати тут я мабуть нічого не буду, так-як технології йдуть уперед, і то, що я зараз нарозповідали, завтра вже може бути не актуально. І вийде, що я вас тільки заплутаю. Але це і не важливо. Важливо знати, що все це справа називається майнінг біткоіни, а знайти інфу з цього приводу, в наше століття загальної інформатизації, я думаю труднощів не складе.

Ось наприклад кілька років тому все заробляли на процесорах, трохи пізніше на відкритих. А зараз вважається, що вже ні на процесорі, ні на відеокарті заробляти біткоіни невигідно, більше за електрику заплатиш. А що буде завтра? Ось і я про те

Ну а щоб не паритися з усім цим, є спеціальні сайти. Там досить просто зареєструватися, завантажити програму, встановити її, запустити і все, можете заробляти біткоіни. Обміняти біткоіни на гривні, або на долари, можна прямо на цих сайтах. Можна звичайно скористатися і послугами обмінників. Загалом, все до межі просто. Звичайно на цих сайтах з вас здеруть невеликий відсоток, але зате і паритися не треба. Не треба шукати потрібний софт, не треба шаріться з бірж, обмінників і т.д. Все буде просто до упору. Скачав програму, встановив, заробив, обміняв, вивів, всі справи

Ось тільки ссилочку на такий сайт, я з вами поділитися не можу. Ні, я не жадібний, просто пара старих, перевірених сайтів закрилася, а на неперевірені, самі розумієте, дати посилань не можу. А то ж там може бути, ага .., все що завгодно А так як я зараз відійшов від цього виду заробітку. Загалом, якщо знайдете щось підходяще, то скиньте ссилочку. Можете на мило надіслати, або в коментах чиркнути. Наперед дякую

Є речі хмарні сервіси, де можна брати обладнання в оренду і т.д. І вже на ньому заробляти біткоіни. Те-Тобто вам не треба буде піклуватися про постійному абгрейд вашого заліза, платити за електрику, страждати від постійного шуму вентиляторів, спеки і т.д. Все це візьме на себе ваш посередник. Звичайно за все це доведеться і добре платити. Ну та це вже інша історія.

Ссылка на основную публикацию