Як Заробити (Гроші Новачкові) в Інтернеті Без Вкладень 2020

Як заробити гроші новачкові в інтернеті

Добрий день друзі! Багато зараз думають, як заробити гроші новачкові в мережі інтернет? Про це розмірковують багато людей: частина студентів, домогосподарок. Досить часто дівчата в декретній відпустці, пенсіонери і просто скорочені робочі. Як заробити гроші новачкові у фрілансі?

Фрілансери в перекладі з англійської – вільні списники. Вони працюють виключно на себе. Багато хто вже зрозумів вигоду даної роботи: людина працює, коли йому заманеться; не треба ходити на роботу, можна працювати звідки хочеться, хоч зі своєї дачі або навіть поїхати наприклад в Крим і працювати звідти. Потрібно лише підключення до мережі інтернет.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Даний вид діяльності дозволяє працювати без кваліфікації. Вам не зможуть відмовити в роботі по вашому зовнішньому вигляду, віком, статтю, вагою і т.д. Фрілансери заробляють постійно, в тому числі під час кризи. Але не поспішайте радіти передчасно, легких грошей в інтернеті не буває.

Заробити новачкові реально, тільки якщо добре попрацювати. Доведеться докласти зусиль.

Поговоримо про низько прибуткові способи заробітку в інтернеті

Системи активної розкрутки

Якщо новачок погано розбирається в комп’ютерах і толком не вміє друкувати? В такому випадку він може спробувати себе в так званих Системах Активної Розкручування. Що це таке? Сайти, які пропонують заробити на інших сайтах. Їх ще називають поштовики, іноді букси.

Скажу відразу, що в цьому виді заробітку великий ризик нарватися на Лохотрон. Тому вам бажано прочитати мою статтю «Обережно, лохотрон!» Але припустимо вам попалися більш-менш чесні роботодавці.

Дані букси шукають за допомогою поштовика. Само собою, перед цим заробітком потрібна реєстрація в платіжній системі, тобто завести собі інтернет гаманець. У російськомовних країнах найпопулярніші це WebMoney і Яндекс.Деньги. Це цифрові гроші, але їх можна перевести на пластикові картки, а з них через банкомат в звичайні паперові.

Реєстрація в даних системах проста і безкоштовна, для новачків там є відео, як реєструватися. Для цього бажано, що б ви були повнолітнім і мали формальний атестат ВебМани і Інфікований гаманець Яндекс.Денег, інакше вас можуть не зареєструвати на Сарі. Це виключить виплати на ваш гаманець.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Що б вивести гроші з даних гаманців, потрібно їх перевести на пластикову карту, залишається тільки вибрати банк. У даних системах вам підкажуть, який банк вам краще вибрати з найменшими відсотками.

Заробіток на Сарі

На Сарі заробити новачкові можливо трохи, але заробіток хоч не великий, але постійний. Там існую свої правила: відразу відкривати треба тільки одне посилання. Як тільки ви переглянете, не забудьте підтвердити (вибрати потрібне зображення, цифру, зірочку і т.д.). Там є таймер, який відзначає час, який ви витратили на це посилання.

Спрямування

Також заробити новачкові можна, залучаючи рефералів, з кожного з них ви отримаєте свій відсоток. У цьому заробіток вам можуть давати спеціальні завдання: кликати на спец. Сайтах, переглядати рекламу, коментувати на форумах, голосувати в соціальних мережах та інше. За допомогою даного заробітку ви заробите MAX 100 $ в місяць. І то, якщо будете намагатися. З цього, займатися даним заробітком чи ні, вирішувати вам.

Як заробити гроші новачкові більш прибутковим способом

Партнерські програми

При вмілому використанні, один з найприбутковіших способи заробітку. Суть до банальності проста. Ви реєструєтеся в партнерській програмі будь-якої відомої фірми з продажу різної продукції, від сорочок, до електронний товарів. Пропонуєте дану продукцію своїм знайомим, друзям і просто незнайомим людям.

Люди дану продукцію купують, за це ви отримуєте певний відсоток від компанії виробника. Наприклад, що стосується електронної продукції, то хороший відсоток починається від 40%, хоча здебільшого він дорівнює 30%. Якщо нижче 30%, то, м’яко кажучи, господарі цієї продукції тиснуться. І ви ще десять разів подумайте, чи варто вам в такій партнерці реєструватися, чи ні.

Наприклад, нижче, я вам приведу два банери, в яких комісія від продажів в першій 50%, що відмінно. Заходьте по банерах на партнерки, реєструйтеся і отримуйте бариші!

Для входу в партнерку на другому, потрібно пройти по посиланню …

Соціальні мережі

Є спеціальні сайти, twite.ru, де ви можете використовувати соціальні мережі, в основному Твіттер, Фейсбук, ВКонтакте. На таких сайтах ви будете робити клік по спеціальним посиланням в соцмережі і просувати чиюсь інформацію. За це вам будять платити гривні а не копійки.

Щоб заробити новачкові за допомогою подібних сайтів, бажано мати багато друзів в соц. мережах (кілька сот.), активно працювати, осмислено коментувати та інше.

копірайтинг

Також заробити новачкові можна і копірайтінгом. Про те, як це робити, більш детально розглянуто в минулій статті. Є більш серйозні види заробітків, які ми розглянемо пізніше.

Я сподіваюся, вам стало ясніше, як як заробити гроші новачкові в інтернеті:

З вами був Андрій Зімін 28.12.13 р

Ссылка на основную публикацию