Як зарядити свій телефон в сплячому режимі або із закритою кришкою ноутбука.

Ми всі знаємо, що коли ноутбук включений (працює), всі порти USB отримують харчування, і ми можемо заряджати телефон, підключаючи їх до ноутбука. Але що, якщо ви хочете зарядити свій телефон, коли ноутбук вимкнений? Тобто, якщо вам потрібно зарядити свій iPhone або телефон Android, коли ваш ноутбук вимкнений або знаходиться в сплячому режимі?

Як правило, ми заряджаємо свої телефони підключивши їх до наших комп’ютерів. Це добре працює якщо ви під час зарядки працюєте або граєте. Ви напевно помітили якщо закрити кришку ноутбука або ваш комп’ютер перейшов в режим сну, ваш телефон перестане заряджатися.

Можна заряджати свій телефон або будь-який інший пристрій USB, використовуючи ноутбук, навіть коли ваш ноутбук вимкнений за умови, що ваш ноутбук підтримує цю функцію. Тобто не всі ноутбуки відправляють харчування на USB-порти, коли вони відключені. Пристрій відключає акумулятор, навіть якщо телефон залишається підключеним до ноутбука.

Якщо ваш ноутбук підтримує цю функцію, один або кілька USB-портів на ноутбуці будуть продовжувати отримувати харчування навіть після виключення ноутбука. Поруч з USB-портом може бути значок, який вказує, що порт USB отримує харчування, навіть коли ноутбук вимкнений. Наприклад, у ThinkPad 450s є значок акумулятора поруч з одним з портів USB зліва, щоб вказати, що він отримує харчування навіть тоді, коли ноутбук не працює.

Якщо жоден з USB-портів після виключення ноутбука не отримує харчування, перевірте настройки BIOS, зазвичай, в BIOS є налаштування для включення і відключення цієї функції. Ви також можете перевірити керівництво користувача для вашого ноутбука або зв’язатися з виробником, щоб дізнатися, живить ваш пристрій USB-порти, коли не працює.

Ось як ви можете продовжувати зарядку телефону, навіть із закритою кришкою ноутбука або в сплячому режимі комп’ютера.

Спосіб працює працює в Windows 7, 8, 10.

  1. Відкрийте Диспетчер пристроїв, в провіднику правою кнопкою миші «Цей комп’ютер », Оберіть властивості, і натисніть кнопку Диспетчер пристроїв в лівій частині вікна.
  1. Знайдіть і розгорніть розділ контролери USB.

Ви побачите кілька пристроїв, c ім’ям «Кореневий USB-концентратор».

  1. Необхідно в кожному пристрої «Кореневий USB-концентратор» відкрити властивості. У вікні властивостей USB-концентратора, перейдіть на вкладку «Управління електроживленням » і зніміть прапорець c
  • “Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії”.

Після того, як ви зробите це для всіх – пристроїв «Кореневий USB-концентратор», ви зможете заряджати телефон, навіть із закритою кришкою ноутбука або в сплячому режимі.

Ссылка на основную публикацию