Як зареєструватися в Twitter (Твіттері)

Twitter – це популярна мережа мікроблогів, якою користуються люди по всьому світу. Тут ви можете писати, як свої думки, так і читати висловлювання цікавих вам людей. Для того, щоб повноцінно користуватися соціальною мережею вам потрібно буде пройти реєстрацію. Про це мова підемо в статті.

Створення облікового запису в Twitter

Процес реєстрації в Твіттері дуже простий і при цьому продуманий. Процес виглядає наступним чином:

 1. Для початку вам потрібно буде перейти на сторінку створення облікового запису. Відкрийте сайт Твіттера і зверніть увагу на форму з підписом «Вперше в Твіттері? Приєднуйтесь ». Тут потрібно вказати ваше ім’я, прізвище, адресу електронної пошти і придумати пароль облікового запису. Всі поля в формі обов’язкові для заповнення. Для того, щоб продовжити процес реєстрації скористайтеся кнопкою «Реєстрація».
 2. На наступній сторінці вже будуть поля з заповненими вами даними. Вам потрібно лише виконати деякі настройки аккаунта. Для цього розкрийте пункт «Додаткові настройки». Тут відзначте галочками пункти «Мене можна знайти за адресою електронної пошти» і «Мене можна знайти за номером телефону». Якщо ви не хочете, щоб ваш аккаунт в Твіттері можна було виявити таким чином, то рекомендується не ставити галочки навпроти цих полів.
 3. Далі вам потрібно визначитися, чи хочете ви, щоб соціальна мережа підбирала вам контент на підставі раніше відвіданих вами сторінок, а також іншої активності в рамках соціальної мережі. Якщо так, то залиште галочку напроти пункту «Налаштувати в Твіттері рекомендації з урахуванням …». Якщо вам це не потрібно, то просто зніміть галочку з цього пункту. Коли закінчите з уточненням додаткових налаштувань, скористайтеся кнопкою «Реєстрація».
 4. Обліковий запис створено, проте вам потрібно виконати деякі настройки. В першу чергу сервіс запросить вказати номер мобільного телефону. Рекомендується виконати цю дію. Якщо в даний момент ви не можете вказати номер мобільного телефону, то можете пропустити цей крок, скориставшись відповідною кнопкою. Якщо ви вказали номер, то просто натисніть «Далі».
 5. Далі потрібно буде вказати унікальне ім’я користувача (нік). Ви можете ввести його самостійно або скористатися рекомендацією сервісу. Не варто хвилюватися, що ви напишіть якесь не таке ім’я, його можна буде змінити в будь-який зручний момент.
 6. З’явиться віконце, яке говорить про завершення реєстрації на сайті. Однак процес ще не завершений. Твіттер запропонує вибрати кілька потрібних тематик і сформувати мінімальну передплатну базу. Для переходу до цього етапу скористайтеся кнопкою «Поїхали!».
 7. Виберіть цікаві для вас теми. На їх підставі буде формуватися новинна стрічка Твіттера і рекомендації підписок.
 8. Тепер сервіс запитує імпорт контактів з інших сервісів. Це потрібно для того, щоб вам було легше знайти потенційних друзів і знайомих. Ви можете пропустити цей крок, скориставшись кнопкою «Ні, дякую».
 9. На підставі раніше отриманих даних, а також вашого місця розташування Твіттер вибере декілька користувачів, які потраплять у ваші рекомендації. Ви можете підписатися на них або ігнорувати.
 10. Також сервіс запропонує включити опцію повідомлень про цікаві публікаціях в браузері. Потрібна вам ця чи ні, вирішувати тільки вам. Однак все рекомендується її не включати, так як в браузер буде приходити багато різних повідомлень, які можуть не тільки відволікати, але і негативно позначитися на продуктивності комп’ютера.
 11. Як завершального етапу вам потрібно буде підтвердити вашу електронну скриньку, яку ви вказали при реєстрації. Для цього перейдіть в нього, знайдіть лист від Twitter і натисніть на кнопку «Підтвердити зараз».

Читайте також: Як створити обліковий запис Microsoft для Xbox 360 Як видалити твіти в твіттері все разом одним махом? Viber на комп’ютер завантажити безкоштовно російська версія Де можна зробити переклад в систему СІ онлайн

В реєстрації в Твіттері немає нічого складного, з нею може впоратися навіть дуже недосвідчений користувач. В анкеті рекомендується вказувати достовірні дані, щоб уникнути в майбутньому проблем з аккаунтом.

Ссылка на основную публикацию