Як зареєструватися і мінімально оформити свій профіль в соц.сети Instagram!

591 перегляд

Дуже багато користувачів смартфонів і планшетів знають про таку соціальної мережі як Instagram, призначеної в першу чергу для обміну фотографіями і відео. Більшість їй активно користуються, тому що викласти туди фоточку або черговий маленький відосік куди простіше і швидше, ніж ту ж соціальну мережу Вконтакте, наприклад. Для викладки фото або відео в Інстаграм, досить мати на своєму мобільному пристрої, що працює на Android або iOS (IPhone, Ipad), спеціальне мобільний додаток від Instagram, увійшовши в яке можна відразу ж зробити фотку, накласти на неї один з безлічі красивих ефектів і тут же опублікувати. Хвилинна справа! Також і відео, зняв прямо через додаток і тут же завантажив в свій аккаунт.
У цій статті я покажу як реєструватися в даній соціальній мережі для тих, кого там ще немає і хотів би почати нею користуватися, а також як мінімально оформити свою сторінку для початку роботи з цієї соц.сетях!

Зареєструватися в Instagram можна як з мобільного пристрою, так і прямо з комп’ютера.

Повноцінне використання створеного аккаунта в Інстаграм можливо тільки з мобільного пристрою через спеціальний додаток. З комп’ютера ви не зможете додавати нові фото і відео, редагувати опису вже завантаженим матеріалами і не зможете виконувати ще ряд інших дій. В основному, з комп’ютера можна тільки переглядати інформацію свого облікового запису і редагувати особисті дані, якщо це необхідно.

Нижче я продемонструю процес реєстрації як через комп’ютер, так і через мобільний пристрій на прикладі смартфона на Android. Сам процес реєстрації проходить буквально за 1 крок, т. Е. Менш ніж за хвилину часу!

Реєстрація в Instagram з комп’ютера

Переходимо на сайт соц.сети Instagram:

З’явиться реєстраційна форма з 4-х рядків, яку треба заповнити. вводимо:

  1. Свою адресу електронної пошти;

  2. Своє ім’я (можна з прізвищем). Саме ім’я вказане тут буде відображатися потім в вашому профілі;

  3. Своє ім’я користувача. Воно формується автоматично з зазначеної адреси E-Mail, але ви можете його поправити і вказати будь-яке інше. Ім’я користувача – це ваш логін (нік) в мережі Інстаграм;

  4. Введіть пароль, який будете використовувати для входу в цю соц.сетях.

Для завершення реєстрації натисніть відповідну кнопку (5).

Відразу після реєстрації ви автоматично потрапите в свій аккаунт:

Відразу після реєстрації підтвердіть свою адресу електронної пошти.

Підтвердження електронної пошти дозволить вам, у разі втрати доступу до аккаунту, відновити його.

Для цього перейдіть в свій поштовий акаунт і знайдіть там лист від Instagram. Відкрийте лист і натисніть внизу кнопку «Підтвердити ваш ел.адресу».

Вас перенаправить на сторінку вашого аккаунта в Інстаграм з повідомленням «Спасибі! Ви підтвердили свою електронну адресу ».
Тепер процес реєстрації повністю завершений!

Реєстрація в Instagram з мобільного пристрою

В першу чергу вам потрібно завантажити і встановити на свій мобільний пристрій додаток від Instagram.

Приклад реєстрації буде показаний на смартфоні з Android.

Після установки програми, запустіть його.

У наступному вікні натисніть «Реєстрація з Ел.адреса або номером телефону».

Далі переходимо на вкладку «Ел.адреса» (1), щоб не робити реєстрація через мобільний телефон.

Якщо вам зручніше зареєструватися через мобільний телефон, то залишіться на вкладці «Телефон», введіть свій номер і підтвердіть його.

Далі введіть до відповідного рядка свою адресу електронної пошти (2) і натисніть «Далі» (3).

У наступному вікні в 1-й рядок введіть ваше ім’я (1), яке буде відображатися у вашому профілі, а у другому рядку (2) пароль, який будете використовувати для входу в Instagram. Натисніть «Далі» (3) для продовження.

Далі потрібно вказати ваш логін (нікнейм) в інстаграм. Спочатку він буде складений з першої частини вашого адреси E-Mail. Якщо ви хочете його поміняти, то зробіть це зараз на даній сторінці у відповідному рядку (1), тому що в подальшому змінити нік буде неможливо!

Якщо залишити включеної галочку «Подивитися, які з моїх контактів є в Instagram», то на наступних кроках програма знайде всіх, хто з вашого контакт-листа вже зареєстрований в Instagram і предложет на них підписатися.
Натисніть «Далі» (2) для продовження.

Якщо ви не хочете відразу ж шукати своїх знайомих, зареєстрованих в інстаграме через інші соц.сети, то пропускайте всі наступні етапи, натискаючи «Пропустити» або «Далі»:

Якщо хочете серед знайдених програмою людей ви побачите того, на кого захочете підписатися, то можете зробити це відразу, натиснувши «Підписатися».

Підписка на людину в інстаграме означає, що ви будете зможете відслідковувати появи нових фото та відео від нього, щоб швидко їх подивитися і, якщо хочете, прокоментувати.

Після закінчення реєстрації ви відразу опинитеся в своєму акаунті Instagram:

Якщо ви виробляли реєстрацію через E-Mail, то не забудьте відразу після закінчення реєстрації підтвердити свою адресу електронної пошти. Це дозволить вам відновити доступ до свого профілю, в разі якщо ви загубите ці дані. Для підтвердження адреси просто відкрийте свою пошту і в листі від Instagram натисніть на кнопку підтвердження ().

Мінімальна оформлення профілю перед початком користування Instagram

Після того як ви зареєструвалися в інстаграм, перед тим як ви будете повноцінно ним користуватись, т. Е. Регулярно викладати нові фотки і відео, непогано було б для початку по мінімуму оформити свій профіль, а саме – завантажити аватарку (вашу основну фотографію), можливо ще кілька своїх фоток, задати опис.

Повноцінне оформлення профілю і його налаштування можна зробити тільки через офіційне мобільний додаток! Через комп’ютер вам буде доступний самий мінімальний набір налаштувань. Тому нижче приклад буде показаний саме на мобільному додатку.

У мобільному додатку, в нижньому меню, натисніть на іконку чоловічка (1). Далі натисніть виберіть «Редагувати профіль» (2).

На наступній сторінці будуть ваші дані. Тут ви можете завантажити головну фотку (1), вказати свій сайт (якщо є) і коротку інформацію про себе (2), а також заповнити деяку особисту інформацію (3), наприклад, змінити адресу електронної пошти, прив’язати до аккаунту номер телефону, вказати підлога.

Почніть з завантаження своєї основної фотографії, клікнувши по порожньому фото вгорі (1).

У вікні вгорі (1) ви можете вибрати місце (папку) на мобільному пристрої, звідки хочете завантажити фотографію. Список доступних у вибраній папці фотографій відобразиться внизу (2). Виберіть потрібну фотографію зі списку і вона відобразиться в центрі. Якщо у вас немає фото, то ви можете прямо тут же відкрити камеру, натиснувши «Фото» (3) і зробити фотографію.

Для продовження натисніть «Далі» (4).

Перед тим як фотографія буде завантажена в Instagram завжди буде відкриватися редактор фотографії, який дозволяє накласти на фотку ряд класних ефектів. Кнопка вгорі (1) дозволяє змінити яскравість зображення. На вкладці «Фільтрувати» (2) ви можете вибрати один з багатьох цікавих ефектів для своєї фотографії. Ще безліч додаткових можливостей редагування фотографії розташовується на вкладці «Змінити» (3).

Тут ви можете налаштувати безліч пропонованих параметрів фотографії, наприклад, змінити деталізацію фото, налаштувати насиченість, кольору і безліч інших параметрів.

Після того, як ваша фотографія буде повністю, на ваш погляд, відредагована, натисніть «Далі» (2).
Тепер залишилося заповнити (якщо хочете) відсутні дані в профілі, наприклад, вказати сайт, коротку інформацію про себе, підлогу та ін. Для завершення налаштування профілю натисніть галочку вгорі:

Усе! Основне оформлення профілю на цьому завершено! В одній з наступних статей я докладніше розповім про те, як користуватися соц.сетях Instagram, т. Е. Як завантажувати туди фото і відео, а також про всі важливі налаштуваннях для вашого профілю!

висновок

Соціальна мережа Instagram, на відміну від інших дозволяє дійсно більш зручним і швидким чином обмінюватися з друзями фотками і відео, тому їй так активно користується дуже велике число людей по всьому світі. Там можна спостерігати практично за всіма зірками, знайшовши їх офіційні сторінки і підписавшись на них. А реєстрація, як ви вже зрозуміли, дійсно простацька, так само як управління аккаунтом. Все дуже легко і просто!

Ссылка на основную публикацию