Як записати підготовлені для запису на диск файли?

В операційних системах Windows, починаючи з 7-ої версії, з’явилася можливість записувати файли на компакт диски без допомоги сторонніх програм типу Nero. Тепер це можливо зробити вбудованим засобами Windows. Як саме ми і поговоримо в даній статті.

Готуємо файли для запису

Для початку необхідно вставити диск в DVD привід. Windows повинен визначити даний диск як чистий, або перезаписуваний.

Початок запису диска

У вікні потрібно натиснути «Записати файли на диск» після чого буде запропоновано вибрати варіант використання диска після запису. Також можна вказати імся диска. Вибираємо необхідний варіант і натискаємо «Далі».

Вибір типу записуваного диска

Потім відкриється вікно, в яке потрібно перетягнути файли, які ви хочете записати на даний диск. Також можна їх сюди можна просто скопіювати.

Переміщення файлів для запису на диск

Після додавання файлів для запису про це з’явиться відповідне повідомлення з текстом «Є файли, які очікують запису на диск».

Запис або видалення підготовлених файлів

Тепер залишається лише записати ці файли. Для цього в верху зліва натискаємо кнопку «Запис на компакт диск».

Другий спосіб запису підготовлених файлів

Ця ж операція доступна, якщо натиснути правою кнопкою миші у вікні локальних дисків «Мій комп’ютер» по значку DVD приводу і у вікні, вибрати «Записати на диск».

Вказівка ​​параметрів запису

З’явиться фінальне вікно перед записом, де ви можете змінити ім’я диска, а також вказати швидкість запису.

Натисканням на кнопку «Далі» ви запустите процес запису.

Як видалити файли, які очікують запису на диск?

Якщо ви раптом передумали записувати підготовлені файли на диск і вас періодично турбує повідомлення про ці файли, то щоб його прибрати файли для запису потрібно видалити.

Для цього заходите на диск через значок дисковода в вікні локальних дисків «Мій комп’ютер» і видаляєте файли з позначкою «Підготовлені для запису на диск файли» кнопкою «Delete».

Ссылка на основную публикацию