Як записати музику з комп’ютера на диск за лічені хвилини

Сьогодні ще активно використовується техніка, яка відтворює музичні файли з дискових носіїв. Це і музичні центри, і магнітоли в автомобілях, і різне інше обладнання. Що робити, якщо не хочеться витрачати на носії з улюбленими треками свої кревні, а послухати все ж хочеться? Рішення одне – перенести свої файли на CD. Навіть якщо ви не знаєте, як записувати музику з комп’ютера на диск, ви зможете зробити це вже через кілька хвилин після прочитання цього керівництва! Просто прочитайте інструкцію і запам’ятайте написане.

Використання вбудованих в операційну систему засобів

Чи не багато користувачів ПК знають, що записати дані на CD можна за допомогою Windows Media – додатки, яке є в кожній сучасній версії Віндовс. Щоб перенести інформацію на накопичувач, зробіть так:

  1. Запустіть програвач Віндовс Медіа і перейдіть на бібліотеку музичних творів.
  2. На сторінці бібліотеки відкрийте Запис і виберіть Параметри запису. Вкажіть Звуковий CD.
  3. Тепер відкрийте лоток приводу і вставте в нього чистий і придатний для запису CD-R, закрийте лоток.
  4. Виберіть в бібліотеці твори треки, які хочете перенести на накопичувач, після чого перетягніть всі вибрані елементи на панель списку – вона розташовується в правій частині сторінки бібліотеки.
  5. Після того, як список буде вами створений, натисніть Почати запис і дочекайтеся, поки вона завершиться.

Пам’ятайте, що на звичайний CD-R диск можна скинути близько 80 хвилин загального звучання треків, тому, якщо ви бажаєте записати файли в великих кількостях, краще використовувати DVD носій. Перед цим в настройках програвача, через який буде здійснюватися копіювання, необхідно вказати тип носія.

Виконання завдання за допомогою сторонніх додатків

Пісні на диск можуть бути перенесені не тільки за допомогою Віндовс Медіа, а й з використанням додатків, який призначені саме для «пропалювання» дискових накопичувачів.

Далі ви можете ознайомитися з порядком дій для програми Astroburn Lite, яка дозволяє швидко записувати різні дані на накопичувачі:

  1. Скачайте, встановіть і запустіть додаток Astroburn Lite – вона поширюється на безкоштовній основі.
  2. Виберіть пункт «Додати файли» та перетягніть у вікно все треки, які мають намір скинути на CD або DVD. У процесі підготовки списку ви можете не тільки створювати папки і сортувати дані, але і змінювати назви композицій, а також проводити з ними деякі інші операції, що досить зручно.
  3. Коли підготовка списку буде завершена, натисніть «Почати запис» і почекайте, поки вона закінчиться.

Музика може бути переписана на носій і іншими програмами, принцип яких не сильно відрізняється від описаного вище, тому вам не важко буде розібратися з роботою в них. Якщо ви знайшли це керівництво для себе корисним, підпишіться на новини блогу, щоб не пропустити вихід інших, не менш цікавих статей.

Також поділіться статтею зі своїми друзями в соціальних мережах, щоб розповісти їм, як записати музику на диск.

Ссылка на основную публикацию