Як записати фільми на диск, щоб дивитися на dvd плеєрі.

У мене один з не дорогих DVD плеєрів фірми BBK. Його купував мій батько десь в 2007 році. Працює він до сих пір, зараз їм практично не користуємося. Але деякий час тому я активно записував DVD диски і дивився їх через цей DVD плеєр. Плеєр розпізнає відео файли, музику і картинки різних форматів. Він бачить папки, створені на комп’ютері, в загальному бачить всю файлову систему. Це дуже здорово. Якщо наш не дорогий дивиди плеєр це бачить, дорожчі моделі вже точно це повинні робити.

Записувати дані можна як засобами операційної системи Windows, так і стороннім софтом. Я вважаю за краще сторонній софт. Nero Express (Nero 8 Micro) – так називається програма, яку я записував диски з фільмами. На звичайний dvd диск (болванку) поміщається 3 фільми, розміром приблизно по 1.45 гб. Це середній розмір HDrip.

Спочатку потрібно поставити софт. Програма простенька і важить 10.9 МБ, принаймні та версія, що є у мене. Софт я не поширюю, а тільки описую. Тому самі. Тільки остерігайтеся шахраїв і не відсилайте смс і не вводьте свій номер телефону.

Після того, як знайшли програму, встановіть її. Вставте порожню dvd болванку в привід і запускайте програму Nero Express. Вибирайте «Диск з даними».

Вкажіть тип DVD5 (4483 Мб). Потім прям перетягуйте мишкою ваші фільми на область програми в центрі. Як ви бачите у мене вмістилося на диск 3 фільми і залишилося 11 Мб вільного місця. Натискаємо «Далі».

На наступному етапі потрібно відзначити фінальні установки. Поточний рекордер – тут повинен бути обраний ваш привід. Так як у мене його немає зараз взагалі, то він не вказаний. У вас там повинен бути прописаний привід вашої фірми, наприклад Sony або Nec. Ім’я диска – в принципі можна вказати будь-яке, але я як правило пишу англійською, не знаю чому. Не ставте галочку «Дозволити додавання файлів». Якщо вона у вас стоїть – зніміть! Якщо дозволити додавання файлів, тобто щось з часом дописати на диск, то DVD плеєр може не побачити дані, записані на диск. Надійніше галочку не ставити, навіть якщо записуєте один фільм. Якщо натиснути кнопку зліва програми, розкриється програма зліва, де можна вказати швидкість запису. Для DVD болванок по-моєму там швидкість максимальна була x16. А для перезаписуваних дисків вона становить x2-x4. Як все налаштуєте, натискайте кнопку «Запис».

Хвилин 8-12 буде записуватися DVD диск з фільмами, які можна буде дивитися на dvd плеєрі. Зверніть увагу, що дешеві плеєри не підтримують формат mkv. А в мережі деякі фільми заливають в цьому форматі. Звичайний dvd плеєр бачить формат AVI без проблем.

Галочку напроти пункту «Перевірити дані після запису на диск» я не ставив, коли писав болванки. Перевірка займає ще якийсь час після запису диска.

Не знаю в яку ціну зараз болванки, але у нас в невеликому містечку в 2007 році вони продавалися по 10-12 гривень найдешевші dvd-r, без футляра. В обласному місті є магазинчики, в Воронежі називається ТЕМП, там два відділи, в одному продаються дешеві флешки, карти пам’яті, навушники, батарейки та багато іншого. В іншому відділі продаються різні диски порожні, футляри для них, коробки всякі. Ціни набагато нижчі, ніж в якому-небудь DNS магазині. Не знаю як на диски, але на флешки дають гарантію 1 рік, був випадок, коли один раз попалася бракована флешка, обміняли без проблем.

Якщо ваш комп’ютер раптом не записує диск до кінця, запис переривається, то може бути таке, що дроти підключені нещільно до вашого приводу. Розберіть системний блок, вийміть і заново підключіть проводи, зрозуміло при вимкненому комп’ютері. Ще можуть попастися браковані болванки. Якщо ви будете записувати важливу інформацію, фотографії, яких більше немає ніде, то робіть як мінімум 2 копії даних.

Ссылка на основную публикацию