Як записати фільм на диск щоб дивитися на DVD

У 21 столітті DVD-програвачі все ще служать вірою і правдою в багатьох будинках. Свого часу фільми поширювалися в основному тільки на дисках, але сьогодні вони найчастіше потрапляють на наші комп’ютери через інтернет. І тепер постає питання про те, як записати фільм на диск, щоб дивитися на DVD. Всі аспекти цієї процедури ми розглянемо в цій статті.

Отже, у нас на комп’ютері є потрібна картина. Кінцева мета – вона повинна бути на носії і відтворюватися на DVD-програвачі.

вибираємо диск

Велика розмаїтість DVD-болванок може ввести в ступор. Далі наводиться розшифрування маркувань дисків:

  1. DVD-R і DVD + R. Такі носії придатні тільки для одноразового запису. Видалити або змінити записану інформацію вже не вийти.
  2. DVD-RW і DVD + RW. А ось на диски з таким маркуванням можна записати і перезаписати не один фільм.

Для запису інформації підійде будь-який з перерахованих дисків. Правда, якщо мова йде про маркування «R», то носій повинен бути чистим, а от у випадку з «RW» можна перезаписати диск з непотрібною інформацією.

Не знаєте, як відкрити ZIP-файли? Тоді вивчіть нашу статтю – 

У цій статті ми розповімо вам, як швидко і просто очистити папку Temp – 

DVD-студія Windows

Розробники ОС Windows 7 передбачили, що у користувачів може виникнути необхідність записи медіа-файлів для відтворення на “ДВД”. Для цих цілей вони створили DVD-студію. Знайти її можна, натиснувши кнопку «Пуск» і вибравши пункт «Все програми».

У переліку, що можна без зусиль відшукати DVD-студію Windows.

У вікні цієї утиліти додаємо потрібний файл через відповідну кнопку.

Після додавання картини ви можете задати ім’я DVD-диска (за замовчуванням стоїть дата запису). Кількома по кнопці «Далі».

У наступному вікні ви можете налаштувати текст і зовнішній вигляд меню, а також попередньо подивитися, як все буде виглядати в програвачі. Для початку заливки клацніть по відповідній кнопці.

З’явиться вікно, яке відображає процес створення “ДВД”. Конвертація формату файлу можете зайняти деякий час, особливо, якщо ваш фільм багато важить.

Користувачам Windows 8 і Windows 10 такої спосіб недоступний, тому доведеться вдаватися до використання спеціальних програм для конвертації і запису інформації.

Конвертація відео

Далі будуть наведені способи запису кінокартин на диск для подальшого відтворення на “ДВД”. Але проблема в тому, що більшість фільмів сьогодні поширюються в форматі avi, який багато DVD-програвачі не підтримують. Тому перед заливкою рекомендується провести конвертацію файлу. Однак якщо ви впевнені, що відео з розширенням avi ваш програвач зможе відтворити, то цей пункт можна пропустити.

Для конвертації будемо використовувати безкоштовну програму DVD Flick. У правій частині вікна програми натискаємо «Add title» і додаємо фільм.

Тепер досить натиснути кнопку «Create DVD» і дочекатися закінчення процесу конвертації. DVD-файли можна відшукати в папці «Мої документи».

Якісно записати кінокартину на носій можна через Nero або через UltraISO.

Nero

Nero включає в себе пакет утиліт для роботи з дисками CD і DVD. Для запису картини нам знадобиться Nero Burning ROM.

Вставте диск і запустіть програму. Вікно нового проекту має відкритися автоматично. У лівому верхньому кутку є меню, що випадає, де необхідно вибрати «DVD». Т. к. Ми будемо записувати фільм, в лівому полі вибираємо пункт «DVD-відео».

Обов’язково переконайтеся, що у вкладці «Запис» відзначений відповідний пункт. Рекомендується також встановити швидкість запису на 8. Тепер можна кликати по кнопці «Далі».

У правій частині вікна знаходимо і перетягуємо в ліву всі файли, отримані після конвертації. Тепер досить натиснути кнопку «Запис». Після закінчення процесу відкриється дисковод з носієм, на якому буде готова для перегляду на DVD картина.

UltraISO

Багато хто віддає перевагу використовувати програму UltraISO для запису.

Для початку перетягуємо потрібний файл в робочу область програми. Ми будемо використовувати всі ті ж конвертовані файли. Якщо ви впевнені, що ваш програвач відтворюватиме avi або інший формат, то можна просто перетягнути фільм.

Тепер виділяємо всі файли і натискаємо кнопку в верхній панелі «Записати образ CD».

У вікні вибираємо привід і натискаємо кнопку «Записати».

Наша докладна стаття навчить вас правильно відкривати файли формату APK на своєму комп’ютері, читайте далі.

Не знаєте, як правильно підібрати оперативну пам’ять для ПК? Наш матеріал допоможе – 

висновок

Чи буде працювати записаний фільм на DVD-програвачі, багато в чому залежить від самого програвача. Для старих моделей зазвичай необхідна конвертація в спеціальний формат. Безпосередньо для заливки можна використовувати програму Nero або UltraISO. Користувачі Windows 7 можуть скористатися DVD-студією, а от у випадку з іншими ОС доведеться вдаватися до спеціальних програм. Тепер ви повинні мати уявлення про те, як правильно записувати кінофільми і ролики на диск для перегляду на “ДВД”.

Ссылка на основную публикацию