Як запустити Outlook – програму електронної пошти

Outlook 2010. – передостання версія популярної програми, призначеної для управління персональною інформацією. В рамках Outlook об’єднано кілька програмних засобів, функція кожного з яких – керування одним з видів персональної інформації. Йдеться про такі засоби, як Пошта, Календар, Контакти, Завдання, Нотатки.

Вікно Outlook на екрані

Як запустити Outlook (або іншу програму Office 2010), було з’ясовано раніше. Але ось програма запущена, і її вікно з’являється на робочому столі Windows (рис. 6.1). Що таке стрічка, область навігації, заголовок вікна, панель швидкого доступу, кнопки управління вікном, рядок стану і повзунок Масштаб, ми вже знаємо. Інші елементи, показані на рис. 6.1, розглядаються нижче.

Мал. 6.1. Вікно Outlook аналогічно вікнам інших програм Office 2010

Програма електронної пошти

Як зазначалося вище, в Outlook об’єднані кілька програмних засобів. Одне зі згаданих коштів – програма електронної пошти. (Тут і далі передбачається, що всі необхідні настройки поштової програми (настройка облікових записів, наприклад) вже виконані.)

Створення і відправка повідомлення

Для цього виконайте такі дії.

 1. Запустіть Outlook.
 2. Щоб викликати на екран вікно створення повідомлення (рис. 6.2), виберіть команду Створити повідомлення в групі Створити на вкладці стрічки Головна у вікні Outlook або скористайтеся? Теся комбінацією клавіш Ctrl + N.
 3. Мал. 6.2. Повідомлення готове до відправки

 4. Клацніть в полі Кому, а потім вручну введіть електрон? Ний адреса одержувача повідомлення, яке створюється.
 5. Якщо дане повідомлення слід переслати ще комусь? Або (крім основного одержувача), введіть пекло? Рес (адреси) в поле Копія.
 6. У полі Тема введіть тему повідомлення. Вказати тему потрібно, щоб при перегляді повідомлень, що прийшли одержувачу легко було орієнтуватися, від кого вони і яка в них міститься інформація. Крім того, система відмовиться відправляти повідомлення, для якого не вказана тема.
 7. Введіть текст повідомлення в нижній частині вікна.
 8. Якщо з даним повідомленням потрібно переслати який?-Небудь файл, наприклад кіа ріо фото, виберіть команду Вкласти файл в групі Включити на вкладці стрічки Повідомлення, а потім в діалоговому вікні Вставка файлу вкажіть потрібний файл і клац? Ните на кнопці Вставити. Після цього у вікні створення повідомлення з’явиться ще одне поле (Вкладення) з інформацією про вкладеному файлі (файлах – рис. 6.3). Необхідно розуміти, що файл великого обсягу, приєднаний до повідомлення e-mail, різко збільшить час пересилки.
 9. Мал. 6.3. Файл вкладено в поштове повідомлення

 10. Для відправки повідомлення клацніть на кнопці Відправити, яка зліва від полів Кому, Копія та Тема.

Зв’язок з Інтернетом

Після клацання на кнопці Відправити (див. Вище) відправляється повідомлення потрапляє в папку Вихідні. Тепер для надсилання необхідно клацнути на кнопці Відправити і отримати пошту – все папки в групі надсилати та отримувати на вкладці стрічки Головна у вікні Outlook. Що станеться далі – залежить від способу підключення вашого комп’ютера до Інтернету.

 • При підключенні через локальну мережу або ж ви маєте в своєму розпорядженні широкосмуговим з’єднанням, в цьому випадку зв’язок з Інтернетом постійна, і всі повідомлення, що містяться в папці Вихідні, відправляються одержувачам негайно після клацання на кнопці Отправить и получить.
 • Якщо ж для підключення використовується телефонна лінія, після клацання на кнопці Відправити і отримати на екрані відображається діалогове вікно Підключення, і користувач повинен виконати певні дії, щоб встановити зв’язок. (Останнім часом цей спосіб підключення до Інтернету зустрічається все рідше і рідше.)

Після пересилання ваших повідомлень прийнятті повідомлення, адресованих вам (які містяться на поштовому сервері в очікуванні, щоб їх забрали).

Читання і обробка повідомлень, що прийшли

Всі пропозиції, що надійшли повідомлення e-mail потрапляють в Вхідні і Небажана пошта. Щоб отримати доступ до людей повідомленнями, клацніть на кнопці Пошта в області навігації і в списку, папок клацніть на папці Вхідні або Небажана пошта. В результаті у вікні Outlook відобразиться перелік повідомлень, що містяться у відповідній папці (рис. 6.4). (В папку Небажана пошта поміщаються повідомлення, які (на думку системи) представляють собою спам.)

Мал. 6.4. Пошта прийшла!

Клацніть на одному з повідомлень, які перераховані в середині вікна. Після цього справа відобразиться текст вибраного повідомлення. Крім читання, до кожного з повідомлень, що прийшли можна застосувати одну з таких дій, перерахованих в таблиці нижче.

Ссылка на основную публикацию