Як замінити акумулятор в iPhone 5

Акумулятор телефону – одна з тих складових, знос якої неминучий навіть при самому акуратному використанні. З цього, з огляду на “ненажерливість” сучасних процесорів, швидкість “старіння” вашої батареї безпосередньо залежить від того, наскільки активно ви користуєтеся своїм гаджетом. І не дивлячись на те, що продукція Apple славиться відмінним енергозбереженням, їх смартфони, на жаль, не є винятком, і через рік експлуатації багато користувачів починають помічати, що їх старий добрий iPhone вже ледь доживає до кінця дня. І тут відразу-ж виникає два закономірних питання: чи можна взагалі замінити акумулятор на iPhone, і якщо так, то як це зробити.

На щастя, не дивлячись на відсутність знімною кришки у “яблучних” смартфонів, батарею все-таки можна замінити. У цій статті я детально розповім як робиться заміна акумулятора iPhone 5.

Нам знадобляться дві викрутки: хрестова і пенталоб. Так само скористаємося звичайним гітарним медіатором і присоскою.

Інструкція

  1. вимкніть смартфон
  2. Викруткою пенталоб відкрутіть два болти на нижній межі телефону біля роз’єму lightning
  3. Зачепите присоскою передню панель телефону і з невеликим зусиллям потягніть вгору до появи просвіту між дисплеєм і корпусом
  4. У утворився просвіт просуньте медіатор і акуратно пройдіться по контуру телефону
  5. Після того, як передня панель повністю відокремиться підійміть її перпендикулярно корпусу і відкрутіть хрестової викруткою болти на металевій накладці, що закриває шлейфи дисплея
  6. Зніміть накладку, від’єднайте шлейфи і відкладіть передню панель в сторону
  7. Потім, таким-же чином, зніміть накладку праворуч біля основи акумулятора і від’єднайте його шлейф
  8. Тепер можете витягти стару батарею, при необхідності акуратно підчепивши її викруткою, і вставати новий акумулятор
  9. Складання виробляється аналогічно розбиранні, в зворотному порядку, і складнощів викликати не повинна.

Як бачите, процес заміни не дуже складний, однак вимагає впевненого володіння інструментом, рівно як і наявність самого інструменту. Погодьтеся, не у кожного вдома знайдеться викрутка пенталоб, присоска і медіатор. Та й знайти оригінальний акумулятор, або якісний його аналог не у кожного є можливість. В такому випадку буде доцільним звернутися в сервіс-центр, і бути впевненим в якості виконаної роботи і самої батареї, отримавши при цьому ще й гарантію. Про ціни і терміни такої роботи можна дізнатися наприклад тут http://www.my-apple.ru/zamena_akkumulyatora_iphone.

Ссылка на основную публикацию