Як закрити посилання в коментарях на авторів

Вітаю всіх відвідувачів блогу

Сьогоднішня тема як закрити посилання на авторів коментарів, а точніше чому перестав працювати скрипт або плагіни, що відповідають за закриття цих посилань на сайти коментаторів.

Ця стаття трохи не відповідає тематиці мого блогу, але ситуація, що сталася з ним з якої я вийшов, самостійно не вдаючись до сторонньої допомоги спонукала мене написати цю статтю.

Раптом вона теж комусь зможе вирішити таку ж проблему, самостійно не звертаючись за допомогою, яка зазвичай рідко буває безоплатній.

Сам не займаюся версткою не пишу коди, програми та інше я німію цього робити, просто веду кілька років свій блог і все намагаюся в ньому здійснювати сам.

Благо в мережі інтернет багато інформації також є один знайомий SEO-блогер який завжди мені допомагає при потребі.

Не буду кривити душею і в цей раз відразу звернувся до нього, і він пропонував варіанти рішень, які на жаль, не допомогли мені, але все одно я йому вдячний. До речі, ось посилання на його блог.

Отже, що ж у мене сталося? Після останнього оновлення движка WordPress версія 4.9.6, у всякому разі зауважив саме в цей момент, що посилання на авторів коментаторів відкриті скрипт не працював.

Також звернув увагу, що після поновлення WordPress зміни в файлах теми не відбулося як це, було раніше і мені доводилося все відновлювати.

Ще помітив в папці wp-includes дещо, але не загострив відразу увагу, як виявилося, це і зіграло вирішальну роль у вирішенні питання, але про це трохи пізніше.

Як дізнатися чи закрита посилання чи ні

Є простий спосіб при наведенні на ім’я коментатора адресу на його ресурс повинен відображатися поруч з ім’ям, якщо внизу сторінки, то посилання відкрита.

Закриваємо посилання коментаторів за допомогою плагінів

Не буду повторювати як важливо закривати витікаючі посилання і чому тег nofollow не працює, пошуковики на нього не звертають уваги.

Про все це написано «тонни» контенту знаючими SEOшнекамі тому помовчу осторонь, а вам Google в допомогу.

Все-таки заголовок статті про закриття посилань на авторів коментарів приведу приклад з трьох полігонів за скрипт братися не буду.

ARK HideCommentLinks

Абсолютно безкоштовний плагін від Російського розробника Олександра Каратаєва.

Установка відбувається через адмінку WordPress. Налаштовувати нічого не потрібно після установки він відразу включається в роботу.

Так виглядає його робота.

Hide Links

Плагін від розробників продуктів WP Puzzle тим і плагінів. Є дві версії:

  • Безкоштовна.
  • Стандарт платна всього на рік потім потрібно її постійно продовжувати, але першою буде досить.

Налаштовувати також нічого не треба. Мова російська.

Перейшовши за цим посиланням на головну сторінку сайту спустившись трохи нижче можна побачити і завантажити цей плагін.

Clearfy Pro – потужний комбайн для WordPress

Крім закриття посилань коментаторів плагін:

  • видаляє сміттєвий код
  • покращує SEO
  • захищає сайт
  • Виробляє захист статей на сайті та багато ще чого вміє. Мова російська.

Природно не безкоштовно, але він того вартий всі ті функції, які в ньому реалізовані багато з них обов’язково потрібні і їх по-любому необхідно виводити через скрипти, а це не кожному по зубах.

Доведеться просити когось, швидше за все за гроші тому дешевше і в багато разів вийде все ж купити цей плагін. На даний момент ціна на один домен всього 970 гривень, купуєте раз, а користуєтеся постійно.

Завантажити плагін можна за цим посиланням з сайту розробника, де є і інші продукти для сайтів і блогів на WordPress.

Вирішення питання про закриття посилань на авторів в коментарях

Отже, тепер власне повернемося до самої проблеми чому не працював скрипт, а також плагіни про які я тільки, що розповів.

Все виявилося досить просто на початку поста я згадав папку wp-includes в ній є файл comment-template.php який після поновлення движка мені доводилося завжди редагувати, прописуючи рядок з кодом.

Коли я його шукав то звернув увагу, що у мене їх два, але один з них мав закінчення BAK. Ось так він виглядав comment-template.php.bak.

Спочатку не надавши цьому значення, вдарився в паніку став видаляти код скрипта ставити плагіни за новою впроваджувати код, але нічого не допомагало посилання на авторів в коментарях залишалися відкритими.

В черговий раз увійшовши в папку wp-includes, нарешті помітив, всі файли мають закінчення bak, що означає дублі або резервні копії файлів.

Звідки вони у мене взялися не знаю досі, я просто взяв і видалив їх все після чого скрипт став працювати і плагіни теж. Ось така історія, може комусь з вас вона підсобить, а у мене сьогодні все.

Ссылка на основную публикацию