Як зайти в реєстр в Windows

Вітаю вас, дорогі читачі! Сьогодні ми поговоримо про те, що таке реєстр, як зайти в реєстр Windows і як почистити його від сміття.

Для початку розберемося, що таке реєстр Windows!

Реєстр Windows – це місце в комп’ютері, в якому зберігаються всі налаштування операційної системи, стандартних і сторонніх додатків. Причому налаштування представлені у вигляді спеціальних ключів.

Одним словом, реєстр Windows – це одна з найважливіших частин вашої операційної системи, без якої існування і робота Windows просто неможливі.

З усього цього ми можемо зробити висновок, як важливо стежити за реєстром і чистити його від всякої гидоти, яка з часом в ньому накопичується.

Тепер розглянемо, як зайти в реєстр Windows!

Як зайти в реєстр Windows

Існує кілька способів зайти в реєстр. Сьогодні ми розглянемо лише деякі з них, найбільш прості.

За допомогою програми «Виконати»

Цей спосіб працює як в Windows 7, так і в Windows 8. Для цього треба відкрити програму «Виконати» на комп’ютері і вбити туди «regedit» без лапок:

Якщо ви не знаєте, де на вашому комп’ютері знаходиться додаток «Виконати», то скористайтеся гарячим поєднанням клавіш Win + R, де Win – клавіша, на якій знаходиться значок Windows, а R – звичайна англійська літера.

Потім, після того як ви натиснете на «ОК», відкриється і сам реєстр!

За допомогою провідника

Якщо ви регулярно користуєтеся реєстром, то цей спосіб відмінно вам підійде. Сьогодні ми знайдемо реєстр в провіднику, а значить зможемо створити його ярлик на робочому столі. Після цих дій ви зможете заходити в реєстр за один клік.

Для початку відкрийте провідник і зайдіть на диск C :. У ньому буде кілька папок, але нас цікавить тільки одна – Windows:

А ось вже в папці Windows ви без проблем повинні знайти додаток з назвою «regedit»:

Це і є реєстр! Тепер ми можемо створити його ярлик на робочому столі! Для цього клацніть по regedit правою кнопкою миші і виберіть пункт «Створити ярлик», після чого він автоматично розміститься на робочому столі!

Тепер розглянемо останній спосіб відкрити реєстр Windows!

За допомогою пошуку

Для цього відкрийте пуск і в пошук вбийте «regedit» без лапок. Через деякий час у вас на екрані з’явиться додаток regedit.exe. Це і є наш реєстр!

Думаю, цих трьох способів вистачить, щоб у вас вийшло відкрити реєстр Windows!

Не забувайте, що реєстр треба постійно підтримувати в пристойному стані, а для цього його треба постійно чистити. Про те, як це робити, я писав в статтях про програму для чищення комп’ютера і програми для очищення реєстру. У першій статті я розповідав про програму CCleaner, а в другій про Wise Registry Cleaner.

Сподіваюся, ця стаття була вам корисна. Щоб не пропустити наступні уроки, і отримуйте нові статті прямо на пошту! Не забудьте розповісти про статтю своїм друзям в соціальних мережах за допомогою кнопочок, розташованих нижче. До зустрічі!

Ссылка на основную публикацию