Як заборонити Windows 10 видаляти кеш ескізів зображень.

У Windows 10 Провідник може показувати невеликі попередні ескізи, мініатюри для зображень і відео файлів, які ви зберегли на своєму комп’ютері. Щоб прискорити процес відображення мініатюри, система використовує кеш файл, прихований в каталозі профілю користувача. Коли файли картинок або відео кешируєтся, Провідник показує вам мініатюру файлу з кешу, завдяки чому це відбувається миттєво. Деякі користувачі помітили, що Windows 10 автоматично видаляє кеш мініатюр.

Коли це відбувається, Провідник стає жахливо повільним, тому що для повторного створення мініатюри для кожного вашого файлу потрібен час, процес кешування займає багато часу і створює помітне навантаження на Центральний процесор без будь-яких причин. Це дуже дратує, коли ви відкриваєте папку, що містить велику кількість зображень.

За замовчуванням Windows 10 зберігає кеш ескізів в файлах * .db в такому розташуванні:

C: \ Users \Ім’я користувача\ AppData \ Local \ Microsoft \ Windows \ Explorer

Чому Windows 10 видаляє кеш мініатюр?

Починаючи з Windows 10 Fall Creators Update, операційна система буде видаляти кеш мініатюр після перезавантаження або виключення, тому Провідник повинен знову створити мініатюри для ваших папок із зображеннями.

Це відбувається через оновленої функції автоматичного обслуговування Windows 10. Коли функція включена, вона виконує різні дії, такі як оновлення програм, оновлення Windows, перевірки безпеки і багато іншого. За замовчуванням автоматичне обслуговування налаштоване при пробудженні комп’ютера і виконання завдань обслуговування о 2 годині ночі.

Одне із завдань видаляє тимчасові файли в вашому каталозі % TEMP%, тимчасові файли Інтернету, старі версії драйверів і кеш мініатюр. Вона називається «SilentCleanup» і запускає засіб очищення диска за допомогою спеціального аргументу командного рядка / autoclean . Це змушує інструмент cleamgr.exe зчитувати попередні налаштування очищення зберігаються в реєстрі. Для кожного включеного пресету додаток виконує очистку на системному диску.

На щастя, виключити кеш ескізу з процесу очищення – легко. Це можна зробити за допомогою простої настройки реєстру.

Зупинити Windows 10 від видалення кеша ескізів.

Щоб Windows 10 Нехай не видаляла кеш мініатюр, виконайте наступні дії.

  1. Перейдіть до наступного ключа реєстру.

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ VolumeCaches \ Thumbnail Cache

  1. Справа змініть або створіть новий параметр DWORD 32 біта з ім’ям  Autorun.

Примітка: Навіть якщо ви використовуєте 64-бітну Windows, ви все одно повинні створити 32-бітний параметр DWORD.

Задайте значення для створеного параметра  Autorun – рівним  0.

  1. Якщо ви використовуєте 64-бітну версію Windows, ви повинні встановити значення Autorun рівним 0 ще для одного ключа реєстру

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ WOW6432Node \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ VolumeCaches \ Thumbnail Cache

  1. Тепер, перезавантажте Windows 10.

Щоб заощадити ваш час, ви можете завантажити готові файли реєстру.

Ссылка на основную публикацию