Як заблокувати свій комп’ютер Windows 10

Тримайте свій ПК з Windows 10 в безпеці, від цифрових вандалів, заблокувавши систему за допомогою функції блокіровкі екрану Windows 10. Неважливо, чи використовуєте ви ноутбук або настільний комп’ютер, всі перераховані нижче методи будуть берегти вашу систему в надійних руках.

Як швидко повернутися на екран блокування Windows

Найшвидший спосіб перевести систему прямо на екран блокування Windows – це використовувати поєднання швидких кнопок в Windows. Це всього лише комбінація з двох клавіш, і ваш комп’ютер замкнений. Натисніть Windows + L, щоб відразу перейти до екрану блокування.

Вам не потрібні новомодні ярлики, щоб заблокувати ваш робочий стіл комп’ютера або ноутбука. Windows 10 також пропонує повну підтримку самих класичних команд Windows: Ctrl + Alt + Delete. Ця легендарна команда Windows перенесе вас в короткий меню з декількома доступними параметрами. Виберіть «Замок», і ви будете переміщені на екран блокування і безпеки.

Як заблокувати Windows 10 за допомогою меню «Пуск»

Блокування Windows 10 з меню «Пуск» займає кілька додаткових кроків, але це може бути досягнуто без клавіатури, що може бути зручно в певних ситуаціях.

Щоб зробити це, виконайте наступні дії:

1. Виберіть кнопку «Пуск».

2. Подивіться на іконки в лівому меню і виберіть верхній значок, що представляє ваш обліковий запис користувача.

3. У який з’явився додатковому меню виберіть «Блокування», Щоб перейти прямо до екрану блокування Windows 10.

Як автоматично захистити вашу систему за допомогою екранної заставки

Існує тайм-аут блокування екрану Windows 10, який автоматично відправляє вас назад на екран входу в Windows через певний час. Ви можете налаштувати його в налаштуваннях харчування Windows ‘задопомогою функції пошуку для «настройки харчування та сну» в рядку пошуку Windows, вибравши харчування і настройки сну, потім регулювання екрану і таймери сну.

В якості альтернативи, ви можете змусити заставку заблокувати екран для вас. Ось як:

1. Знайдіть «заставку»В рядку пошуку Windows і виберіть«Змінити заставку»З результатів.

2. У вікні переконайтеся, що зберігач екрану обраний в Screen Saver меню, що випадає.

3. Виберіть, як довго ви хочете, щоб система почекала до того, як заставка буде включена.

4. Відзначте поле «Увімкнути. Резюме », відобразіть екран входу в систему.

Якщо ви хочете налаштувати будь-яку інформацію про саму екранної заставці, виберіть «Налаштування», потім виберіть «Попередній перегляд», щоб перевірити будь-які зміни, які ви могли б внести в неї.

Ссылка на основную публикацию