(Як Заблокувати Сайт) Щоб Він Чи не Відкривався 2020

Як заблокувати сайт щоб він не відкривався

Добрий день друзі. Сьогодні ми продовжимо розмову про захист наших дітей від шкідливих впливів глобальної мережі. Я вже згадував у своїх статтях кілька програма для цих цілей. Наприклад, Time Sheriff блокує включення комп’ютера на певний час. На приклад, на час з 9 до 14, тобто в той час, коли ваші діти повинні перебувати в школі і займатися навчанням, а не прогулювати і не грати на комп’ютері.

Також, ми розглянули програму Mipko personal monitor, яка дає нам можливість відслідковувати, чим же саме займався наш дитина на комп’ютері. Які сайти відвідував і з ким спілкувався.

Також, програму блокування комп’ютера Block і Toddler Keys. Взагалі, скажу вам, подібних програм блокування досить багато. Про про всі не розкажеш. Тому, сьогодні ми просто розглянемо, як заблокувати, системним методом, тобто за допомогою операційної системи. Адже, я думаю для вас не є секретом, що велика кількість програм уповільнює комп’ютер.

Як заблокувати сайт щоб він не відкривався в браузері

Сайт можна заблокувати будь-хто. Або здійснити переадресацію з одного ресурсу на інший. Наприклад, ваш син хоче зайти Вконтакт, а його пересилають на сайт, навчальний різних розділів математики (даний метод часто застосовують рекламні віруси).

Блокувати різні ресурси ми буде, використовуючи системний файл Hosts. Hosts – є файлом ОС Windows і призначений для зіставлення найменувань назв хостів (доменів, серверів, вузлів) з їх IP даними.

Я думаю, для недосвідчених користувачів звучить розпливчасто. Але, насправді все досить простенько. Можна сказати, по-іншому, Hosts – відмінний метод блокування непотрібних або шкідливих ресурсів.

Принцип підключення браузера до сайтів

Для того, щоб під’єднатися з сайтом, ми застосовуємо браузери. Але, більшість з вас, друзі, й ​​гадки не мають, як вони це роблять і яку роль при цьому відіграє файлик Hosts?

Для того, щоб зайти на певний ресурс, ми вводимо в браузерах електронну адресу даного ресурсу. Наприклад, для того, щоб зайти Вконтакт, ми вводимо vk.com і успішно переходимо на даний ресурс. Людині подібний вхід здається досить простим. Але що ж в дану хвилину відбувається насправді?

Коли ви прописали в адресному рядку vk.com, ви попросили вас з’єднати з даними ресурсом. Але не все так просто. Браузер не розуміє подібного мови і не в змозі сам відправити вас на даний ресурс. Він його просто не знає.

Для браузерів існує тільки мову цифр, машинний. Наприклад 93.101.180.300, подібні набори цифр називаються IP адресами. Саме IP адреси і є справжніми назвами сайтів.

Ви ввели в адресний рядок vk.com, після цього браузеру необхідно дізнатися цифрова адреса ресурсу. Щоб дізнатися подібний машинний адресу, браузер звертається до спеціального довідника, DNS сервера. Подібних DNS серверів досить багато. І від того, як скоро браузер дізнається адресу ресурсу в одному з подібних серверів, безпосередньо залежить, як скоро ви ввійдете на даний сайт.

Я думаю, вам тепер стало зрозуміліше. Ввели назву ресурсу, браузер дізнався точну назву у DNS сервера і потім підключився до необхідного ресурсу. Але яку роль в цьому відіграє файл Hosts? Зараз з’ясуємо.

У всіх браузерів є своя пам’ять. Вона називається КЕШ. Дана КЕШ зберігає історію ваших запитів. Наприклад, ви хоча б раз зверталися до певного ресурсу. Браузер дану інформацію запам’ятав і в наступний раз вже самостійно, без використання DNS сервера, знайде даний сайт.

Іншими словами, браузер підключиться прямо до сайту. Подібний КЕШ створений для економії вашого часу. Але, по мимо цього, в Windows існує спеціальний файл, який називається Hosts, здатний також зберігати дані з зіставленням імен ресурсів з їх IP адресами.

Всі браузери про це файлі знають, і якщо не можуть знайти в своєму кеші дані про певний ресурсі, браузери починають шукати цю інформацію саме в цьому файлі. І якщо браузер в даному файлі не може знайти потрібну інформацію, знову з’єднується з DNS сервером.

Висновок. Ми внесли ім’я ресурсу в браузер. Браузер шукає цифрова адреса сайту. Для цього, він спочатку запитує свою пам’ять КЕШ, не знайшовши ж інформацію, йде в Hosts. Потім, починає запитувати DNS довідник. Всього у нас вийшло три методу запитів.

Важливо, якщо пристойний хакер заглядає в процес запиту ресурсу на другому шляху, то дана людина або вірус без праці зможе відправити вас на необхідний йому ресурс. Туди, куди йому вигідно. Наприклад, на сайт з потрібною рекламою. Хакер відмінно знає, як заблокувати сайт щоб він не відкривався або відкрився зовсім інший сайт.

Де знаходиться файл
hosts

Заходимо в ярлик «Комп’ютер», далі вибираємо диск С, вибираємо папочку Windows. Шукаємо директорію System32, потім татка drivers. І, нарешті, папочку etc. У ній і є наша шукана папка hosts.

У вас його може не бути з двох причин:

  1. Він може бути прихований системою;
  2. Він може бути видалений.

Прихований в системі він може бути під впливом вірусів, або просто системою. Як відкрити прихований файл я детально описав в одній зі своїх статей. Якщо ви не знаєте, як його відкрити, раджу вивчити дану статтю. Тепер файл повинен з’явитися.

Якщо він не з’явився, його можна створити, про це я розповім далі. Щоб відкрити файл hosts досить по ньому клікнути два рази мишкою. У новому вікні виберемо блокнот і відкриваємо через нього файл. Далі, ми бачимо зміст цього файлу.

Я не раджу особливо замислюватися над тим, що ви бачите на цьому файлі. Воно вам не потрібно. Є стандартні значення даного файлу, досить їх скопіювати, і більше не думати з цього приводу. Завантажити оригінальний файлик hosts можна за посиланням.

Однією з проблем новачків є те, що вони не можуть відредагувати файл на місці. Люди вносять зміни в даний файл і натискають «Зберегти». Файл же не змінюється. Але є інший шлях вирішення задачі.

Просто копіюємо файл і переносимо його на робочий стіл. Потім, відкриваємо його, вносимо зміни, наприклад, як заблокувати сайт або навпаки відкрити заблокований сайт, натискаємо «Файл», «Зберегти»,

копіюємо даний файл з «заміною» на колишнє місце. Для копіювання потрібно володіти правами адміністратора. Даний файл тепер у нас змінився.

Тепер заглянемо глибше. Хороші програмісти або віруси застосовують даний файлик, щоб нашкодити Windows. Вони встановлюють різні переадресації, проводять настройку – як заблокувати сайт щоб він не відкривався та інше.

Як перевірити файл hosts

Відкриваємо цей файл, зовні оглядаємо, і бачимо, що все в порядку. На перший погляд. А доступу до соц. мережі ВКонтакте все одно немає. Чому? Потім, звертаємо увагу, що у нас є смуги прокрутки. Зверніть увагу на верхній скріншот, на ньому їх немає. Пройдемо по даній вертикального прокручування вниз. Що ж ми там бачимо? А бачимо там шкідливий код!

Внизу, як правило, зломщики і прописують свої коди і переадресації. Після того, як ви знайшли цю строчку, ви її видаляєте, зберігаєте файл і думаєте, що на цьому і все. Ай немає!

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Ви звернули увагу на те, що на скріншоті не тільки вертикальна прокрутка, але і горизонтальна? А на це варто звертати свою увагу. Прокручуємо її, і що ми бачимо?

Нова вірусна запис. Звичайно, насправді гумористична, але саме так і роблять шахраї, сподіваючись на вашу неуважність. Тому, якщо є смуги прокрутки, прокручуйте їх як вгору, так і вниз, і видаляйте все зайве!

Інакше можуть виникнути проблеми. Це дуже поширений спосіб, як заблокувати сайт щоб він не відкривався. Те, що ви знайдете, все видаляйте, має залишитися тільки верхнє зміст, як у верхньому скріншоті.

Як заблокувати сайт через hosts

Спочатку потрібно видалити історію в браузері. Потім, відкриваємо файл hosts. Створюємо апаратну помилку. Для цього, досить змусити звертатися комп’ютер до самого себе.

Копіюємо 127.0.0.1 вниз після основних рядків та потім прописуємо домени потрібних нам файлів, з www і без.

Не забувайте зберігати файл. Тепер, спробуємо зайти на один їх даних сайтів. У разом, отримуємо напис.

Спроба з’єднання не вдалася. Я думаю, ви зрозуміли принцип, як заблокувати сайт. Як отримати доступ до заблокованих сайтів, я думаю, також зрозумілий. Просто видаліть подібні написи.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Як зробити переадресацію на інший сайт

В черговий раз заходимо в файл hosts. Наприклад, проведемо переадресацію з контактів на однокласники. Потім, заходимо на сайт https://2ip.ru/lookup/ для виявлення IP Однокласників. Для цього, вводимо ok.ru в рядок введення і натискаємо «Перевірити».

Ми з’ясували, що Однокласники мають IP 217.20.155.58 Додаємо даний IP вниз файлу hosts і слідом за ним додаємо vk.com.

Тепер зберігаємо файл, очищаємо історію в браузері. Справу зроблено, при введенні сайту ВКонтакте, нас перекидає на Однокласники, тобто, ми виконали завдання!

Я думаю, ви тепер можете заблокувати сайт, щоб він не відкривався. Це стосується будь-якого сайту! Успіхів!

Ссылка на основную публикацию