Як заблокувати мережу wifi від сторонніх: способи

Багато Wi-Fi користувачі часто стикаються з проблемою. Їх вай фай роутером користуються сторонні користувачі і з питанням того, як заблокувати вай фай від інших користувачів. Мало того, що це може викликати невдоволення у абонента мережі з точки зору того, що доступ в інтернет оплачується тільки їм, а використовується крім нього ще й іншими людьми, так ще й швидкість доступу в мережу стрімко падає.

У цій статті ми розглянемо те, як відключити від вай фая інших користувачів найбільш оптимальним способом. Відключення сусідських девайсів, що крадуть інтернет-ресурс, підключившись до вашого вай фай маршрутизатора.

Блокування чужого пристрою, яке підключилося до вашого маршрутизатора.

Найбільш ефективний спосіб блокування – по MAC-адресу. Насамперед необхідно змінити пароль, що дозволяє підключитися до бездротової мережі. Пізніше слід зайти в налаштування до wifi-роутера і слідувати у вкладку під назвою «Wireless MAC». В обраному пункті слід включити фільтр MAC, вибравши значення «Enabled». Далі, натиснувши на кнопочку додавання пристроїв для їх відключення, необхідно вказати код девайса. Ця електронна адреса була легко можна подивитися в тій же вкладці, вибравши «Statistics».

Після того, як ви натиснули на кнопку додати пристрій для його бана і ввели його MAC-адресу, залиште статус в стані «Enabled» і збережіть параметри.

Після здійснення зазначених дій, гаджет-злодій бездротової мережі буде відключений. Користувачеві також надана можливість зміни параметрів, про які говорилося раніше. Функція зміни необхідна для того, щоб блокувати пристрій повторно, в разі, якщо воно змінить MAC-адресу. Крім того, інтернет-юзер має право видалити збережений постійно блокується апарат.

Відключення всіх сторонніх Wi-Fi пристроїв крім своїх.

Однак, в разі, коли «користувач-халявщик» змінює MAC-адресу і вам набридло регулярно моніторити ці зміни, то можна просто один раз витратити невелику кількість часу на блокування всіх девайсів, крім своїх (їх адреси прописані в маршрутизаторі).

Таким чином, ми проаналізували те, як відключити користувача від wifi роутера.

Здійснення вищеописаних дій не повинно принести інтернет-користувачам ніяких труднощів, так як інтерфейс параметрів більшості роутерів є, вельми, зручним і настільки лаконічно оформленим. Навіть недосвідчені користувачі здатні провести всю процедуру блокування від початку до кінця.

Ссылка на основную публикацию