Як заблокувати людини в Facebook

Все частіше сучасні користувачі стикаються з проблемою неприйнятного контенту або спаму з боку інших користувачів Facebook. Багато хто задається питанням, як зробити так, щоб ці люди не змогли бачити вашу сторінку, знайти вас в пошуку і відправляти особисті повідомлення. Щоб виконати ці вимоги, вам всього лише необхідно обмежити доступ певним людям до вашого профілю. Здійснити блокування користувача дуже просто, і саме це буде описуватися далі в статті.

Блокування користувача

У даній статті буде описуватися два методи обмеження доступу до профілю. При цьому заблокований людина не зможе надсилати вам спам і доставляти зайві незручності. Всі способи досить зрозумілі і не викличуть ніяких складнощів.

Варіант 1: параметри конфіденційності

Для початку зайдіть в Фейсбук і авторизуйтесь в своєму акаунті. Далі виконайте такі нескладні дії:

  1. На верхньому меню справа знайдіть значок допомоги, поруч з яким розташована стрілочка. Натисніть на неї і в контекстному меню виберіть рядок «Настройки».
  2. У лівій частині вікна із запропонованого списку виберіть вкладку «Конфіденційність».
  3. Тепер вам необхідно виставити необхідні параметри для вашої сторінки. Тут є можливість обмежити доступ до вашого профілю для всіх користувачів, для певних людей чи дозволити переглядати ваш аккаунт тільки друзям. В цьому ж меню вказується, хто може надсилати вам заявку в друзі і знайти вашу сторінку в соцмережі.

Варіант 2: аккаунт певної людини

Якщо вам необхідно обмежити доступ до сторінки для конкретної людини, цей метод ідеально підійде. Для того щоб виконати цю процедуру, вам необхідно виконати наступне:

  1. У пошуку введіть ім’я людини і перейдіть на його сторінку.
  2. На фото користувача внизу праворуч ви побачите значок трьох крапок, який розташований поруч з рядком «Повідомлення».
  3. Після натискання на цю іконку в спливаючій вкладці виберіть пункт «Заблокувати».

Після виконаних дій даний користувач не зможе відправити вам приватне повідомлення та переглядати сторінку.

Читайте також: Як розблокувати людини в Facebook Як додати друга в Facebook: покрокова інструкція Способи, як прибрати поставлені лайки з фото або записів Вконтакте Як знайти людину за профілем в Facebook (Фейсбук)

Також ви можете відправити скаргу адміністратору, в разі якщо користувач поширює непристойну інформацію. Для цього замість пункту «Заблокувати», натисніть «Поскаржитися».

висновок

У даній статті були розглянуті різні варіанти блокування користувачів. Всі вони дуже легко здійснюються, і не займають багато часу. Навіть початківець юзер в Фейсбуці, що не володіє тривалим досвідом користування соцмережею, зможе впоратися з ними.

Ссылка на основную публикацию