Як заблокувати iPhone якщо його вкрали

Айфони, як і інші дорогі мобільні пристрої, іноді стають здобиччю викрадачів. У цьому випадку на перший план виходить проблема захисту наявних на смартфоні конфіденційних даних. Фахівці компанії Apple продумали такі ситуації і вбудували в iPhone функції, що дозволяють визначити місце, де знаходиться пристрій. А також заблокувати його, щоб викрадач не зміг скористатися наявними на ньому відомостями особистого характеру.

Подібні функції мають і інші пристрої яблучної компанії: комп’ютер Mac, планшет iPad, програвач iPod touch і годинник Apple Watch.

Функція “Знайти iPhone”

Отже, при втраті або крадіжці такого «розумного» гаджета як iPhone або інших продуктів apple, не варто впадати в паніку. Під час використання функції “Знайти iPhone” діяти потрібно за певним алгоритмом. Далі, розглянемо основні способи, як заблокувати айфон.

Якщо на пристрої функція «Знайти iPhone» включена, то для цього досить увійти на сайт iCloud.com і активувати режим пропажі. Який дозволяє заблокувати пристрій введенням призначеного пароля. А також відправити на нього повідомлення з зазначенням номера телефону, за яким знайшов айфон можна звернутися до його власника.

При цьому режимі роботи пристрій приймає телефонні виклики, але на екрані не помітні оповіщення, не можна почути сигнали повідомлень, повідомлень і будильника.

Даний набір дій дозволить не тільки відстежити місце розташування телефону і забезпечити збереження особистої інформації від сторонніх очей, але і «паралізувати» рух грошових коштів ваших платіжних систем.

Блокування пристрою

  1. Отже, по-перше, необхідно відвідати сторінку з комп’ютера або з будь-якого іншого пристрою і запустити програму «Знайти iPhone». Після вибору потрібного пристрою, з’явиться можливість визначити його місцезнаходження по карті. При розташуванні телефону в межах чутності, можна викликати на ньому сигнал і відшукати його таким чином.
  2. * Також якщо у вас підключена функція “сімейний доступ”, ваші близькі зможуть допомогти знайти загубилися гаджет. Для цього члену вашої родини потрібно зайти на iCloud після чого ви отримаєте можливість відшукати будь гаджет, який належить вашій родині.

  3. По-друге, необхідно подбати про те, щоб знайшов міг зв’язатися з власником телефону, а у зловмисника не було шансів скористатися вашими коштами. Режим пропажі дозволяє, перебуваючи на відстані, встановити пароль на телефон. Але при цьому залишити на екрані ваші контактні дані. Можливо навіть в довільній формі звернутися до людини, яка знайшла телефон, за допомогою повідомлення на головному екрані. В першу чергу питання, як заблокувати айфон якщо його вкрали, цікавить користувачів з прив’язаними до пристрою платіжними картками. У цьому випадки режим пропажі тимчасово заборонить і вчинення платежів.
  4. Третій пункт допоможе зберегти в секреті всю особисту інформацію. Це можливо, видаливши всі дані з телефону (навіть дані карт для Apple Pay). Але необхідно розуміти, що діючи таким чином, визначити геопозіцію за допомогою кнопки «Знайти iPhone» стане неможливо. А якщо після цього стерти пристрій з облікового запису, то знайшов (вкрав) зможе спокійно користуватися вашим модним гаджетом.

Якщо на втрачений пристрої функція «Знайти iPhone» вимкнена, то дізнатися місце його знаходження буде неможливо, але захистити дані можна. Для цього необхідно змінити пароль Apple ID, що не дозволить зловмиснику, яка знайшла айфон, отримати доступ до даних через iCloud, а також скористатися з вкраденого телефону можливостями iTunes.

Крім, перерахованого вище, при втраті айфона в обов’язковому порядку потрібно:

  1. Змінити паролі для доступу до інтернет-сервісів, до яких можна проникнути з втраченого айфона.
  2. Звернутися з відповідною заявою до відділення поліції, де можуть запросити серійний номер зниклого гаджета.
  3. Проінформувати оператора стільникового зв’язку, SIM-карта якого є в телефоні, про його зникнення, щоб він вжив заходів щодо недопущення несанкціонованого використання пристрою.
  4. З додатковою інформацією щодо дій у разі втрати айфона можна ознайомитися в службі підтримки Apple.

Ссылка на основную публикацию