Як заблокувати фон робочого столу в Windows 10

Якщо ви використовуєте ноутбук або ПК, надану компанією, швидше за все, ви не зможете внести в неї певні зміни. Зазвичай ці зміни вносяться, щоб обмежити мережеву активність і доступ до критично важливих файлів, наприклад, файлу hosts, але деякі йдуть далі і не дозволяють користувачам налаштовувати зовнішній вигляд свого робочого столу. Якщо у вас Windows 10 і ви хочете заборонити змінювати фон робочого столу, ви можете зробити це, відредагувавши реєстр. Ось що потрібно зробити.

Блокування фону робочого столу

Перш ніж почати, виберіть зображення, яке ви хочете використовувати в якості шпалер. Ви можете зберегти його в будь-якому місці, але краще зберегти його в корені диска C, оскільки для додавання або видалення зображення з цього місця вам будуть потрібні права адміністратора. Вам не потрібно змінювати його розмір, щоб він відповідав вашому екрану, але попередньо застосуєте його і переконайтеся, що він добре виглядає на вашому робочому столі.

Крок 1: Вам будуть потрібні права адміністратора для редагування реєстру. У пошуку Windows введіть «regedit»Або відкрийте вікно запуску за допомогою поєднання клавіш Win + R і введіть«regedit». Натисніть Enter щоб відкрити програму редактор реєстру.

Крок 2: У редакторі реєстру перейдіть за наступною адресою.

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші розділ «Policies» і перейдіть в контекстному меню в «Створити» → «Розділ». Назвіть його «System».

Крок 4: Потім клікніть правою кнопкою миші на створений розділ «System» і виберіть «Створити» → «Строковий параметр». Назвіть його «Wallpaper». Двічі клікніть на ньому і введіть повний шлях до картинки, яку ви хочете встановити за замовчуванням як шпалери для робочого столу.

Крок 5: Потім знову натисніть правою кнопкою миші на розділі «System» і виберіть «Створити» → «Строковий параметр» і назвіть його «WallpaperStyle». Вам необхідно встановити значення цього строкового параметра в залежності від того, як ви хочете, щоб шпалери були застосовані.

  • По центру: 0
  • Замостити: 1
  • Розтягнути: 2
  • Розширення: 3
  • Заповнення: 4

Крок 6: Як тільки ви встановите для нього значення, вам потрібно перезапустити провідник. Щоб перезапустити провідник, відкрийте диспетчер задач і перейдіть на вкладку «Процеси». Знайдіть Провідник, виберіть його і натисніть кнопку «Перезавантажити» в правому нижньому куті.

Після перезапуску зміни будуть застосовані. Що ще більш важливо, коли ви відкриєте вкладку «Фон» в групі налаштувань «Персоналізація» в додатку «Параметри», ви побачите повідомлення «Деякі з цих параметрів приховані або контролюються вашою організацією». Всі елементи управління будуть виділені сірим кольором, і будуть не активні, навіть для облікового запису адміністратора.

Щоб змінити фон на інше зображення, але при цьому зберегти обмеження, ви можете просто замінити зображення, вказане в реєстрі, на інше, але привласнити йому те ж ім’я. Крім того, ви можете привласнити образу інше ім’я і змінити його в реєстрі.

Щоб видалити заборону на зміну шпалер робочого столу, просто видаліть створений вами розділ «System».

Усе!

Ссылка на основную публикацию