Як заблокувати айфон, якщо його вкрали? блокуємо віддалено

Айфони річ недешева, дуже часто власники стають жертвами крадіжки. А ще їх втрачають і просто десь забувають. Розробники Apple піклуються про зручність клієнтів. Інженери продумали цілий алгоритм, як простежити місце розташування смартфона в разі пограбування. Давайте знайдемо відповідь на питання: як заблокувати айфон, якщо його вкрали і намагаються перепрошити?

шукаємо iPhone

Так як же відшукати айфон, коли у вас трапилися неприємності? Починаючи з iOS 7, в меню є додаток «Знайти iPhone». За замовчуванням включено на всіх апаратах і показує геолокацію. Через нього можна управляти загубленим девайсом. Програмі потрібно дозволити доступ до гео-даними, щоб в подальшому визначалося місце розташування мобільного.

Спочатку треба увійти в програму. Потрібно будь-який пристрій від Apple. Це може бути iPad, інший iPhone. У додатку необхідно набрати пошту і password від вашого Apple ID. А для блокування потрібен будь-який Інтернет (WiFi, 3G або LTE).

Після входу на дисплеї з’явиться карта і список доступних пристроїв. Якщо у вкраденому мобільнику є інтернет, і є підключення до служб геолокації, то на карті відразу відобразиться його місце розташування. При виборі потрібного девайса в списку, додаток пропонує кілька стандартних дій:

 • відтворити звук (функція корисна в разі домашньої пропажі);
 • режим пропажі (призначений для блокування);
 • стерти iPhone (видалення даних).

Блокування стандартними засобами iOs

Давайте дізнаємося: як можна його заблокувати? Зупинимося докладніше на режимі пропажі, з’ясуємо як активувати функцію.

 1. Натиснути на функцію Режим пропажі ;.
 2. Ввести пароль, щоб заблокувати втрачений смартфон. Грабіжники не знатимуть цього пароля. Тільки ви зможете включити його, коли отримаєте.
 3. Додати номер для зв’язку. Цифри будуть відображатися на дисплеї краденого мобільника.
 4. Рекомендується написати коротке СМС зловмисникам (на свій номер), щоб скоріше повернули мобільний.
 5. Активувати функцію.

Після простих маніпуляцій вкрадений мобільник стане непотрібним «цеглою». З ним неможливо нічого зробити, не знаючи пароля. Не можна робити виклики, відправляти смс, дивитися фотографії, перегортати меню. Залишається тільки чекати, коли вам зателефонують. Коли на стільниковому з’явиться інтернет, ви зможете дізнатися його місце розташування через програму і після цього вжити необхідних заходів щодо повернення дорогої техніки.

Системи iOS 9, iOS 10 автоматично переходять в енергозбереження, щоб заощадити заряд. Навіть якщо умільці перепрошиють його через режим DFU, повністю поміняють систему, блокування все одно не скинеться. По суті, дорога електроніка перетворитися в красиву дрібничку, яку залишиться продати по запчастинах.

Тепер ви в курсі, як знайти втрачений айфон і як відстежити його в разі НС. Іноді, поліція знаходить дорогі мобільники саме за допомогою власників, які надають дані про вкрадене або втрачене пристрої.

Блокування через сайт

Якщо ви не знали, як заблокувати втрачений девайс без іншого пристрою, то ця інструкція для вас. Так як же можна це зробити? Для цього потрібен ПК або ноутбук і доступ до Інтернету. Найголовніше, пам’ятати логін і пароль, без них не вийде залогінитися на айклауд. Що б відновити їх, доведеться читати іншу стати.

Інструкція

 1. Зайти на сайт iCloud.com
 2. Набрати пошту / пароль від Apple ID.
 3. Вибрати Знайти iPhone.
 4. На екрані є всі пристрої, які доступні для управління.
 5. Натиснути на потрібний девайс.
 6. Вибрати «Включити режим пропажі».
 7. Далі задати код, номер для зв’язку, набрати повідомлення.

Коли ви точно впевнені, що розумний телефон у вас вкрали і хочуть перепрошити, його вже точно не повернеш, то з нього можна видалити всі файли за допомогою функції «Стерти iPhone». Тепер залишається тільки чекати, коли телефон включать, і з’явиться на мапі.

Якщо мобільник не під паролем, то грабіжники зможуть побачити тільки деякі ваші дані. Але не зможуть ніяк відв’язати його від iCloud або перепрошити. Кредитні або дебетові картки, які були додані, будуть заблоковані на час активації режиму пропажі.

Тепер ви знаєте, що робити, якщо вкрали айфон, і як його заблокувати через сайт. У будь-який час ви зможете убезпечити свою інформацію, виконавши нескладних маніпуляцій, виконавши інструкцію по пунктам.

Вкрадений iPhone оффлайн

Як знайти свій девайс, якщо при вході в Find My iPhone ви бачите, що пристрій оффлайн? Значить не активний і не підключений до WiFi або 3G. Коли стільниковий вимкнений, його можна заблокувати через режим пропажі. Але ця функція буде активна тільки тоді, коли вкрадене пристрій підключать до WiFi. На пошту, на яку зареєстрований Apple ID, прийде повідомлення, що смартфон був підключений до Інтернету.

Скільки треба чекати? Коли на стільниковому варто пароль, то потрібно дочекатися моменту, коли його будуть перепрошивати. Як тільки пристрій буде підключено до мережі, миттєво активується режим пропажі. Це не дозволить зловмисникам скористатися інформацією.

Якщо ви не встигли поставити пароль і TouchID на свій айфон і знаходиться оффлайн, то грабіжники все одно не зможуть нічого натиснути. Так як раніше у вас була включена функція «Знайти iPhone». Вимкнути її можна, тому що потрібно тільки ваш пароль від iCloud. Апарат буде повністю заблокований недієздатний.

Чи не включена функція Знайти iPhone

Чи можна знайти в цьому випадку телефон? Шансів досить мало, але варто спробувати, програмами тут користуватися марно. Давайте дізнаємося, як знайти айфон іншим способом.

Треба подати заяву про крадіжку в поліцію. Відшукати вкрадений мобільний допоможуть правоохоронні органи. Співробітники запросять серійний номер (IMEI) вашого пристрою. Тільки через кілька днів, зможуть визначити місце розташування техніки, навіть при повному виключенні.

Кожен раз, коли апарат підключається до мережі стільникового оператора, транслює свій IMEI. Це допомагає виявити його годинне. Оператор легко може заблокувати пристрій, а також визначити його місце розташування. «Май» дуже дієвий варіант порятунку в найскладніших ситуаціях, нехтувати ним не варто однозначно.

Що потрібно зробити в першу чергу, якщо втратив айфон? Обов’язково треба поміняти пас від Apple ID, щоб зловмисники не скористалися даними. І тільки після цього звертатися до компетентних органів. Як говоритися, рятування, справа рук самих потопаючих.

Додатки, які допоможуть

Коли трапилася така біда, то заблокувати телефон, визначити його місце розташування зможуть користуватися деякими програмами. Але попередньо їх треба встановити в систему, інакше все буде марно.

Contact If Found

За допомогою цієї програми створюється спеціальна заставка для робочого столу. На ній розміщується номер господаря з СМС. Безкоштовна програма працює на iOS 9 і вище. Contact If Found допоможе не завжди і краще використовувати штатні можливості iOs.

iHound

Це справжній детектив. Так як же відстежити місце розташування айфона за допомогою нього? Навіть якщо він вимкнений був раніше, умільці захочуть його перепрошити. Варто грабіжникам підключити мобільний до ПК, на пошту господареві прийде лист з точною адресою телефону. До того ж, програма кожну годину фіксує його годинне і передають на зазначені вами контактні дані.

Reward If Found

За допомогою програми можна створити заставку з будь-якими даними власника. Як тільки грабіжник включить апарат, відразу побачить повідомлення, яке було адресовано йому. Мало ймовірно що це допоможе повернути розумну техніку, але нехтувати будь-якими способами не варто. Це допоможе в разі, якщо гаджет знайде совісна людина, і захоче повернути законному власнику.

iLocalis

Так як же виявити втрачений айфон за допомогою програм? Ця програма підійде тільки для апаратів з джейлбрейком, є тільки в Cydia. Якщо на вашому вкраденому телефоні поміняли нано-сімку, то програма це легко розпізнає і повідомить по засобам СМС або при першому ж з’єднанні з мережею інтернет.

висновок

У вищевикладеної статті постаралися відповісти, як швидко виявити і повернути вкрадений айфон законному власнику, в разі нападу зловмисників. Існує багато програмних способів блокування і відключення девайса, основні з них ми розглянули.

Звичайно, народні умільці знайшли способи обходу даної проблеми. Найчастіше це перепайка спеціальних плат, з іншим ідентифікаційним номером та іншими параметрами. Коштує ця послуга зазвичай дорого, так як чіпи не так просто роздобути. Правоохоронні органи знають про це, але зробити ні чого не можуть, ремонт проходить в рамках закону.

Ссылка на основную публикацию