Як забезпечити зручність роботи в Інтернеті, використовуючи прискорювачі Internet Explorer

У восьмій версії програми Internet Explorer з’явилася нова функція, яка спрощує роботу в Інтернеті. Йдеться про так званих прискорювачах. По суті, прискорювачі – це ті ж надбудови, які можна інтегрувати в браузер Internet Explorer. За допомогою прискорювачів можна швидко перевести виділений на веб-сторінці текст, розмістити його в блозі, знайти виділений товар в інтернет-магазині, подивитися відомості про виділений слові в енциклопедії і багато іншого.

 1. Виділіть будь-який фрагмент тексту на веб-сторінці. Поруч з виділеним фрагментом тексту з’явиться кнопка зі стрілкою.
 2. Натисніть кнопку, що з’явилася зі стрілкою. Відкриється контекстне меню. Вміст меню прискорювачів на вашому комп’ютері, швидше за все, буде відрізнятися від наведеного на малюнку, т. К. На моєму комп’ютері деякі прискорювачі вже додані.
 3. У контекстному меню виберіть команду Перекладач Translate.Ru. Після цього буде відкрито спливаюче вікно з елементами управління перекладача. У цьому вікні ви можете перевести виділений фрагмент тексту на одну з мов. У списку, що Виберіть мови ви можете вибрати напрямок перекладу.
 4. Виберіть напрямок перекладу і натисніть кнопку Перекласти. Відкриється вікно онлайн-перекладача Promt Translator c зазначеними вихідним текстом і переведеним варіантом. Якщо в меню кнопки вибрати прискорювач Пошук за допомогою Google (Search with Google), автоматично буде відкрита сторінка пошукової системи Google, в якій будуть відображені посилання на сайти, в яких зустрічається виділене слово або вираз. Якщо ж в меню кнопки вибрати прискорювач Map with Google Maps (Карта з Google Maps) при виділеному назві компанії, міста або координат, відкриється сторінка з результатами пошуку шуканого слова на супутниковій карті.

Як додати нові прискорювачі і управляти їх роботою

Зрозуміло, ви завжди зможете додати саме ті прискорювачі, які необхідні саме вам. Зробити це можна абсолютно безкоштовно, вибравши відповідні прискорювачі в галереї доповнень, яка постійно поповнюється новими надбудовами. Варто відзначити, що одноразово ви можете використовувати тільки один прискорювач в кожній категорії. Наприклад, якщо ви завантажили прискорювачі пошукових систем Yandex і Google, то в один момент часу можете використовувати тільки одну з них, наприклад, Google, встановлену за замовчуванням. Друга пошукова система буде кілька прихована в контекстному меню прискорювачів. Для відображення в меню прискорювача Yandex його потрібно буде вибрати як прискорювач за замовчуванням, причому пошукова система Google буде прихована з меню.

 1. У меню кнопки виберіть команду Все прискорювачі → Знайти інші прискорювачі (More Accelerators → Find More Accelerators). Після цього буде завантажена сторінка з доступними прискорювачами.
 2. Виберіть потрібний прискорювач і натисніть кнопку Додати в Internet Explorer (Add to Internet Explorer), розташовану поруч з його описом. Наприклад, додавши прискорювач Yandex.Маркет, ви зможете швидко знайти виділений на сторінці товар в інтернет-магазинах. Відкриється діалогове вікно Додавання прискорення (Add to Internet Explorer).
 3. Натисніть кнопку Додати (Add). Обраний прискорювач буде додано до програми.
 4. У вікні браузера Internet Explorer виберіть команду меню Сторінка → Всі прискорювачі → Управління прискорювачами (Page → All Accelerators → Manage Accelerators). В результаті відкриється діалогове вікно Надбудови (Manage Add-ons) з доступними для управління прискорювачами. Як ви зможете побачити, в категоріях Карти (Map) і Переклад (Translate) знаходяться по два прискорювача. Ви можете вибрати пріоритетний з них, встановивши його прискорювачем за замовчуванням.
 5. Виділіть назву прискорювача, який слід встановити за замовчуванням. У нижній частині діалогового вікна Надбудови (Manage Add-ons) з’являться кілька кнопок.
 6. Натисніть кнопку За замовчуванням (Set as default) і закрийте діалогове вікно Надбудови (Manage Add-ons), натиснувши кнопку Закрити (Close). Змініть прискорювач буде доступний в меню кнопки.
 7. Втім, ви можете ви-брати і будь-який інший встановлений прискорювач, а не тільки з числа призначених за замовчуванням. Для цього слід розкрити пункт контекстного меню Всі прискорювачі (All Accelerators).

Галерея прискорювачів

Доступні для установки в Internet Explorer прискорювачів постійно поповнюється. Сьогодні існують прискорювачі, що дозволяють швидко знайти виділений вираз в афішах, на картах, в словниках, серед описів фото, відео-та музичних файлів, в інтернет-магазинах, в новинах і т. Д. Правильне використання прискорювачів може дозволити майже повністю відмовитися від різних пошукових систем і звичної вам навігації по сайтах.

Ссылка на основную публикацию