Як за допомогою автозаміни призначити поєднання клавіш для символів в Excel 2020

У Microsoft Excel немає вбудованих інструментів на відміну від Word, які дозволяють призначити поєднання клавіш для символів, щоб їх було легше вставляти в документ. Однак, поєднання клавіш в Excel можуть бути призначені не прямим методом. У цьому уроці ми покажемо Вам обхідний прийом використання опції Автозаміна в Excel для того, щоб створити легко запам’ятовуються поєднання клавіш для символів.

Коли Ви вибираєте команду Symbol (Символ) в розділі Symbols (Символи) на вкладці Insert (Вставка), можна помітити, що у даної команди відсутній меню, що випадає, на відміну від Word.

Також в Excel відсутні кнопка Shortcut key (Поєднання клавіш) і напис Character code (Код знака) в діалоговому вікні Symbol (Символ).

Навіть, клацнувши правою кнопкою миші по Стрічці і вибравши пункт Customize the Ribbon (Налаштування стрічки) у спливаючому меню …

… не знайти кнопку Customize (Налаштування) під списком команд в лівій частині діалогового вікна Excel Options (Параметри Excel), яка б дозволяла поставити поєднання клавіш.

Щоб обійти такі обмеження в Excel і призначити гарячу клавішу для символу, виконайте наступний ряд дій:

  1. Встановіть курсор в осередку. Виберіть і вставте символ, скориставшись командою Symbol (Символ) на вкладці Insert (Вставка). В даному прикладі ми вставили символ британського фунта.
  2. Виділіть символ в осередку і скопіюйте його в буфер обміну.
  3. Відкрийте вкладку File (Файл), щоб перейти до поданням Backstage.
  4. Виберіть розділ Options (Параметри).
  5. У лівій частині діалогового вікна Excel Options (Параметри Excel), натисніть Proofing (Правопис).
  6. В розділі Proofing (Правопис) натисніть AutoCorrect Options (Параметри автозаміни).
  7. У діалоговому вікні AutoCorrect (Автозаміна), на однойменній вкладці присутній настройка типових орфографічних помилок і символів, які автоматично виправляються або вставляються при введенні слів з помилками або наборі певних символів, пов’язаних зі словом.Етот список можна змінювати, таким чином Ви можете додати легко запам’ятовуються абревіатури (але не реальні слова), які представлятимуть часто використовувані символи. У нашому випадку ми ввели BP в поле вводу Replace (Замінювати), а в полі With (На) вставили символ британського фунта. потім натиснули Add (Додати), щоб пара опинилася в списку.
  8. натисніть OK, щоб закрити діалогове вікно AutoCorrect (Автозаміна), а потім ще раз, щоб закрити діалогове вікно Excel Options (Параметри Excel).
  9. Тепер кожен раз, коли необхідно вставити символ британського фунта в клітинку, Ви можете ввести BP і символ вставиться автоматично.

Дотримуйтеся тій же послідовності, щоб додати в список автозаміни інші абревіатури для часто використовуваних символів.

Ссылка на основную публикацию