Як з Ворда зберегти картинку в jpg?

Нерідко виникає ситуація, коли потрібно з текстового документа витягти потрібну картинку або зображення, при цьому зберігши його в окремий файл, наприклад з розширенням .jpg. У цій статті ви дізнаєтеся кілька простих способів як з Ворда зберегти картинку в jpg файл.

Спосіб №1 – Засобами MS Word

Даний спосіб вилучення зображення з Ворда працює в його версіях, починаючи з 2007.

Для початку потрібно відкрити документ і знайти те зображення, яке ви хочете зберегти в окремий файл. Далі тиснете по ньому правою кнопкою миші і в меню вибираєте «Зберегти як малюнок».

Збереження малюнки з Ворда

Після цього відкриється звичне вікно вибору, де потрібно вказати місце для збереження файлу, а також вибрати його формат і ім’я.

Вказівка ​​імені і вибір формату файлу

Ось і все, картинка з Ворда збережена.

Якщо з яких – небудь причин даний метод у вас не працює, наприклад через старої версії MS Word або документ захищений від редагування, то переходите до наступних способів.

Спосіб №2 – Через додаток «Ножиці»

«Ножиці» це стандартний додаток всіх версій Windows, починаючи з Windows 7. З його допомогою можна висмикнути будь-яку картинку звідки завгодно і навіть обрізати фотографію!

Знайти його можна в меню «Пуск», папка «Стандартні», або через пошук Windows, набравши в ньому слово «Ножиці».

Ножиці в пуску Windows 7

Ножиці в пошуку Windows 10

Відкриваємо вордовскій файл з картинкою, яку нам потрібно зберегти. Перемотувати екран на цю картинку, щоб вона приблизно була в центрі.

тепер відкриваємо «Ножиці» і в лівому верхньому кутку тиснемо «Створити».

Створення нового файлу

Після цього екран стане світлим, а курсор миші перетвориться в один хрестик. Вам потрібно підвести його до лівого верхнього кута картинки в документі Word, натиснути ліву кнопку миші і протягнути її до правого нижнього кута тієї картинки, яку потрібно зберегти.

Далі відпускаєте ліву кнопку миші і у вікні програми «Ножиці» бачите ваше зображення.

Виділення потрібної області в вордівський файлі

Тепер натискаєте на значок дискети, відкривається знайоме вікно вибору, де вказується місце, ім’я та формат майбутнього зображення.

Збереження файлу з Ворда

Спосіб №3 – Через скріншот екрану

Даний спосіб буде працювати у всіх версіях Windows і Microsoft Word.

Він заснований на створенні знімка екрана (скріншот), який робиться однаково в усіх Windows.

Відкриваєте ваш вордовскій документ з картинкою, перемотувати екран, щоб зберігається зображення стало приблизно по центру.

Натискаєте на клавіатурі кнопку «Prt sc» (print screen).

Тепер відкриваєте стандартний редактор «Paint», який як і «Ножиці» знаходиться в меню «Пуск» -> «Стандартні». Також для його запуску можна скористатися пошуком.

Paint в меню пуск Windows 10

Paint в меню пуск Windows 7

після запуску Paint натискаєте на клавіатурі комбінацію клавіш «Ctrl» + «V», після чого у вікно програми буде вставлено знімок всього екрану, куди попало не тільки потрібне зображення, а й все інше. Зараз все зайве ми обрізаємо одним кліком мишкою.

Вставка скріншот екрану в Paint

В Paint вибираємо інструмент «Виділити» і як у випадку з «Ножицями» затискаємо ліву кнопку миші починаємо виділення нашого малюнка з лівого верхнього кута і закінчуємо правим нижнім.

Після виділення потрібно області з нашим зображенням на панелі інструментів «Paint» вибираємо «Обрізати».

Обрізка зайвого з скріншоту

Тепер залишилося лише наше зберігається зображення. Натискаємо на значок дискети (Файл -> Зберегти) і вказуємо ім’я файл, його розташування, а також тип.

Ссылка на основную публикацию