Як з тисяч додатків AppStore вибрати кращі?

Навіть якщо програма тобі сподобалася спочатку, вона може виявитися марною після того, як мине якийсь час. І навпаки, тебе можуть відштовхнути інтерфейс або якісь складнощі з освоєнням додатки, проте при щоденному використанні воно може врятувати життя.
Крім того, додатки стають краще з часом, з виходом нових версій. Не краща ідея купувати свіжі і нові додатки, особливо від компаній-новачків в AppStore. Чим більше компанія вдосконалюється, реагує на критику і робить додатки краще з кожним оновленням, тим більше у таких додатків шансів з’явитися у вашому пристрої.

Система рейтингів в AppStore – всі ці зірочки – абсолютно необ’єктивна. Справа в тому, що система іноді пропонує виставити рейтинг програмі при її видаленні – не найкращий момент для оцінки програми. Плюс звичайна справа: бажання похвалити що-небудь виникає навіть в побуті набагато рідше, ніж бажання покритикувати. Я читаю безліч рецензій і оглядів, тестую сотні додатків, але для статті довелося вибрати лише 50 – ті, які мені допомогли; ті. які додали функцій моєму iPhone або iPad; ті, які здивували. Хто б міг подумати, що в одному додатку поміститься планета Земля, а в іншому цілий Всесвіт.

Для покупки програм потрібно завести аккаунт. Це можна зробити і за допомогою настільної програми iTunes. Але раз ти вже користуєшся i-пристроями. значить, цей обліковий запис у тебе, напевно, є. На одному з мале тобі буде необхідно вказати дані кредитної картки. Втім, до недавніх пір при реєстрації через AppStore це було необов’язково і можна було просто задовольнятися безкоштовними додатками.

Якщо ти користуєшся 3G-з’єднанням, то завантажити щось більше 20 мегабайт за допомогою його не вийде. Мабуть, це зроблено для того, щоб малюки не розоряли своїх батьків. Можна купувати і додатки побільше, але завантаження буде «з продовженням». Так що краще скачуй великі програми за допомогою iTunes або Wi-fi-соедінеіія.

Розмір програм вказано (хоча май на увазі, це розмір поточних версій, і він може хоч і незначно, але змінюватися після оновлення програми). Отже, ти на сторінці додатка. Клацай по іконці з ціною або словом FREE. Мобільний AppStore запитає твій пароль почне завантаження програми в пам’ять пристрою. iTunes просто завантажить його в папку на комп’ютері, а потім додасть додаток на пристрій після синхронізації. iTunes зберігає копії всіх встановлених додатків, і можна зробити так, щоб або всі вони копіювалися на девайсі, або копіювання було вибірковим.

До речі, в iTunes на вкладці пристрою в «Додатках» є розділ, де ти можеш скинути файли для конкретного програми на кшталт читалки або плеєра, причому швидко, як на флешку. Називається File Shanng. Якщо не можеш знайти настройки всередині програми, зайди в «Налаштування» вашого пристрою і прокрути вниз – там зазвичай знаходяться додаткові настройки для різних додатків.

Ссылка на основную публикацию