Як з телефону скинути фото на комп’ютер

Здавалося б, відправити фотографії на комп’ютер дуже просто, проте, іноді з цим виникають проблеми. Але будь-яка проблема вирішувана, і декількома способами.

За допомогою стандартного додатка

Практично кожен телефон або смартфон має власний додаток для обміну інформацією з комп’ютерами під Windows або Apple, або підтримує функцію Автоматичне з’єднання за допомогою кабелю USB. Різних платформ мобільних додатків відповідають свої програми сполучення. Наприклад, Windows Phone для Windows Phone 8, для мобільних пристроїв під Android – програми Samsung Kies, HTC Sync, LG PC Suite для iOS використовується iTunes.

Це самий «простий метод» перенесення фотознімків, який описаний в інструкціях до електроніки, і при його використанні зазвичай не виникає проблем. Підключитися до комп’ютера можна за допомогою кабелю або через Bluetooth. При підключенні через Bluetooth швидкість передачі даних менше і деякі телефони відмовляються передавати великі пакети інформації. На противагу цьому, передати файли по WiFi надзвичайно складно, тому що комп’ютери і ноутбуки рідко підтримують WiFi Direct.

Цей спосіб залізно працює, але має один істотний недолік. Ви постійно прив’язані до одного комп’ютера c відповідним ПО. За винятком тих мобільних пристроїв, у яких є режим підключення в якості зовнішнього накопичувача.

У такому режимі злити матеріал дуже просто. Підключаєте телефон USB-кабелем до машини. Якщо ви робите це вперше, то почекайте трохи поки машина не знайде в мережі відповідний драйвер і не встановить його.

Зайдіть Пуск → Комп’ютер. У віконці крім дисків вашої персоналки ви повинні побачити новий пристрій з назвою вашого телефону. Клікаєте по його іконці два рази і виходите в простір пам’яті девайса. Там знаходите папку з фотографіями, яка в різних моделях називається по-різному. Щось на кшталт: DCIM, Pictures, Photo. Після того як фотографії знайдені, копіюйте їх звичним для вас способом в зручне для вас місце.

живий приклад

Телефон Fly DS120 має вбудоване програмне забезпечення для підключення до USB-порту.

При стикуванні з системним блоком протягом буквально 5 секунд з’являється пропозиція вибрати, в якому режимі буде працювати апарат:

 1. SD-карта.
 2. Веб камера.

За допомогою того і іншого можна перекинути знімки. У першому випадку вони вже зроблені заздалегідь, а в другому будуть зняті безпосередньо в процесі роботи.

У режимі SD-карти телефон безпосередньо видно серед дисків в Провіднику. Доступні всі розділи, в тому числі і знімки (Photos).

При спробі підключити в вигляді камери зображення відразу ж з’явилося в системі. Якість картинки було чудовим. І можна було спокійно робити знімки, відразу ж зберігаючи їх на комп’ютері.

Передача по Bluetooth

На обох пристроях потрібно включити Bluetooth. У смартфонів настройка знаходиться в розділі мереж.

Потім потрібно перейти в мережі і знайти ім’я сопрягаемого пристрою.

Щоб відправити йому запит, досить клацнути пальцем.

На тому боці постане питання про те, чи збігається код обох пристроїв.

Якщо так, то потрібно натиснути Сполучення, і встановиться зв’язок по BlueTooth. Для передачі зображень досить пройти в файловий менеджер і зробити довгий тап на потрібній картинці. Вона після цього відзначиться галкою.

По входу в меню (верхній правий кут) вибирається опція Надіслати.

З довгого списку цілей потрібно вибрати BlueTooth. Це відкриє перелік сполучених пристроїв, серед яких потрібно клікнути приймач файлу.

За допомогою хмарних серверів і поштових серверів

Якщо ви не знаєте, як з телефону скинути фото на комп’ютер без кабелю, спеціалізованих додатків і Bluetooth, то можна використовувати хмарні сервіси. Їх досить багато, але краще скористатися тим, який за замовчуванням встановлений на мобільному пристрої, або додатками, спеціально розробленими для платформи вашого телефону. Серед них:

 • Облако@mail.ru – надає безкоштовно 100 ГБ віртуального простору, працює з пристроями під ОС Android, iOC, Windows Phone;
 • com – на старті виділяє користувачу 15 Гб, має мобільні програми для Android, iOS, і Windows Phone;
 • Bitcasa – після реєстрації надає безкоштовно 20 Гб, може працювати на платформах Android, iOS, і Windows Phone;
 • OneDrive – дуже зручний інструмент з безкоштовними 15 Гб простору для роботи на iPhone, Android, Windows Phone.

Розібратися, як це працює, спробуємо на прикладі хмарного сховища OneDrive.

Для початку необхідно завантажити дистрибутив за посиланням: onedrive.live.com. Для цього потрібно буде попередньо пройти недовгу процедуру реєстрації. Далі дистрибутиви необхідно встановити на відповідні аксесуари: смартфони, планшети, PC і MAC. Після цього в OneDrive на телефоні виберіть функцію синхронізації і через деякий час все фото будуть перебувати на хмарному сховище.

Залишилося за малим. На комп’ютері відкривайте OneDrive під тією ж обліковим записом, що і на смартфоні, і копіюйте з папки з фотографіями то фото, яке вам сподобалося.

Цей глобальний спосіб хороший, але знову ж таки прив’язаний до програмного забезпечення, яке встановлено на певному комп’ютері. Якщо ви в гостях, то метод може не спрацювати, тому що господар ПК, на який ви хотіли б злити фотографію, може не захотіти встановлювати собі хмарний сервер під вашим обліковим записом, та й вам не навіщо обліковими записами розкидатися.

Як з телефону зберегти фото на комп’ютер без кабелів і спеціальних програм?

Є абсолютно простий спосіб, що не позбавлений звичайно, недоліків. Надішліть фотографію на свою або чужу електронну пошту. Відкрийте електронний лист на комп’ютері та збережіть фото.

Недоліком цього способу може бути тільки, то, що це дуже нецікаво і занадто складно. Також, якщо фотографії великі, то вони можуть «з’їсти» недешевий трафік при використанні деяких тарифів мобільного зв’язку, особливо якщо ви в роумінгу.

За допомогою карти пам’яті

Цей радикальний спосіб залізно спрацює, якщо смартфон оснащений картою пам’яті microSD. Носій інформації знаходиться в слоті за задньою кришкою телефону.

Тип карти вказано фарбою на її поверхні. Але у більшості сучасних телефонів один і той же формат SD-накопичувача – micro.

Card-reader заводиться на один з внутрішніх здвоєних USB-портів материнської плати і працює чудово. Перевага в тому, що SD-карта бачиться, як звичайний знімний накопичувач.

Потрібний слот в Card-reader відшукується за розміром і маркування.

Використовуються такі позначення:

 1. SD / MMC – Secure Digital Card (SD-карти – фотоапарати),
 2. T-Flash – microSD, microSDXC (смартфони, нові стільникові телефони).
 3. XD – XD-Picture (застаріваючий формат компанії Олімпус).
 4. M2 – Memory Stick Micro 15 × 12,5 × 1,2 мм (карти пам’яті фірми Sony, в даний час непопулярні).
 5. MS / MS Duo – Memory Stick 31 × 20 × 1,6 мм (Sony)
 6. CF / CFII – CompactFlash (один з форматів компанії Sandisk, популярний і сьогодні)

Для початку, відразу ж після першої установки карти в смартфон, в настройках визначте, щоб фото зберігалися на карту.

Деякі Cadr-reader старого покоління не підтримують microSD.

Для чого тоді вони взагалі потрібні? Не все так погано – microSD зазвичай продається в одній упаковці з адаптером на SD / MMC. Коли вам необхідно перенести фотографію на жорсткий диск, акуратно виймайте картку з телефону і вставляєте її в адаптер. Адаптер у вас повинен бути, він продається разом з картою.

Якщо у вас ноутбук, то в ньому зазвичай присутній відповідний слот. Якщо машина стаціонарна, то ймовірно потрібно буде придбати. Це дуже недорогий пристрій (від 450 гривень).

Коли ви підключите карту пам’яті, то вона визначиться, як зовнішній накопичувач. Ви можете копіювати з неї все, що завгодно, включаючи і фотографії.

А як же WiFi?

На перший погляд передати файли між телефоном і комп’ютером по WiFi не представляється можливим. Але це не так. В інтернеті можна завантажити програму Share.it, яка дозволить це зробити.

Клієнти цієї програми повинні стояти на обох пристроях.

Для Андроїд є версія на Гугл Плей.

Відразу після інсталяції програма починає обшукувати бездротові мережі. І якщо поблизу є ще один пристрій з встановленим пакетом, то обидва зможуть зв’язатися без участі роутера. Зверніть увагу, що версії повинні бути однаковими. В іншому випадку зв’язок не відбудеться. Типовий приклад показаний на малюнку: версія програми 3.5.0, а QR-код посилається на 4.0 beta. Вони між собою несумісні.

Як тільки клієнти оновлені, вони запускаються одночасно на обох пристроях. З’явиться меню з пропозицією відправити або отримати дані. Потрібно вибрати відповідну опцію.

Ссылка на основную публикацию