Як з Айпад вивести відео на телевізор: Apple Tv, HDMI з’єднання або USB.

Обмін відеокліпом з Айпад на телевізор можна за допомогою кабелю HDMI, USB або бездротове з’єднання з використанням приставки Apple TV. Джейлбрейк і інші складні маніпуляції виконувати не доведеться, відео на телевізорі буде відтворюватися з усіх програм з Айпада.

Підключення через Apple TV

Якщо ви плануєте постійно дивитися відео з iPad на телевізорі, то найбільш ефективним рішенням буде покупка приставки Apple TV. Основне призначення пристрою – перегляд фільмів, відтворення музики з iTunes і Apple Music. При підключенні до однієї мережі Wi-Fi користувач може синхронізуватися з медіатекою iTunes на комп’ютері і надати повний доступ Apple TV. Приставка також має доступ до App Store, так що можна завантажувати і запускати на телевізорі деякі додатки.

Завдяки функції AirPlay з’являється можливість бездротового з’єднання Apple TV з iOS-пристроями. Саме AirPlay допоможе вивести відео з iPad на телевізорі.

 1. Підключіть Apple TV до телевізора.
 2. Відкрийте настройки і включіть AirPlay.
 3. Підключіть iPad і Apple TV до однієї мережі Wi-Fi.
 4. Викличте на планшеті Пункт управління.
 5. Виберіть функцію AirPlay і натисніть «Apple TV».
 6. Переведіть перемикач «Відеоповтор» в активне положення.

Бездротове з’єднання з включеною приставкою встановиться автоматично. Щоб подивитися відео з iPad на TV, знайдіть його на планшеті. При натисканні на запис з’явиться іконка AirPlay – розпочніть відтворення фільму і натисніть на неї. Виберіть в списку Apple TV, щоб передавати зображення на приставку. Так як включена функція «Відеоповтор», картинка буде дублюватися.

Перевага такого способу в тому, що потужність телевізора не має значення. Всю роботу виконує приставка, а телевізор виступає тільки як транслятор зображення.

Єдине технічна вимога – наявність роз’єму HDMI або адаптера Wi-Fi для підключення до Apple TV.

дротове з’єднання

Якщо ви не готові купити Apple TV, використовуйте дротове підключення через HDMI або USB. Якщо на телевізорі є порт HDMI, використовуйте адаптер Digital AV від Apple. Це досить дороге задоволення, при покупці разом з кабелем HDMI вартість може вирости до 5 тисяч гривень, але все одно дешевше, ніж Apple TV.

 1. З’єднайте Digital AV і iPad через порт Lightning.
 2. Візьміть кабель HDMI. Вставте один кінець в роз’єм на телевізорі, другий – в порт на адаптері.
 3. Відкрийте меню телевізора і вкажіть джерело сигналу (номер HDMI, до якого підключений iPad).

Digital AV підтримує функцію Display Mirroring, тому зображення буде дублюватися з екрану планшета на телевізор. Щоб переконатися в тому, що з’єднання встановлено вірно, спробуйте відтворити фільм або погортати фотографії.

Через адаптер Lightning-VGA можна підключити iPad до телевізора або проектора з VGA-роз’ємом, однак цей спосіб поганий тим, що звук передаватися не буде. В результаті для відтворення звуку доведеться використовувати вбудовані динаміки планшета або підключати додатково аудіосистему.

Якщо на телевізорі є роз’єм USB, можна підключити iPad як зовнішній накопичувач і запускати відтворення відео і музики, які зберігаються в пам’яті. Для встановлення з’єднання потрібен лише кабель Lightning-USB і правильно вибране джерело сигналу в налаштуваннях телевізора.

Налаштування DLNA

Якщо ви хочете передати відео з Айпад на екран телевізора без проводів і Apple TV, тобто ще один спосіб, який полягає в налагодженні DLNA-сервера. Щоб метод спрацював, вам знадобиться:

 1. iPad.
 2. Телевізор з підтримкою DLNA.
 3. Додаток Belkin MediaPlay.

Головний недолік цього способу – він може в будь-який момент перестати працювати, так як додаток буде видалено з AppStore. Зазвичай відразу знаходиться аналог, але все-таки варіант з Apple TV або проводовим підключенням виглядає більш стабільним і перевіреним.

Через кілька секунд зображення з екрану Айпада почне транслюватися на екран телевізора. Деякі моделі дозволяють управляти контентом, відтвореним через DLNA, за допомогою пульта, проте точний список відповідних пристроїв скласти важко. Пробуйте на своїх телевізорах, іншого способу зрозуміти, чи працює метод, немає.

Ссылка на основную публикацию