Як взяти кредит маючи погану історію і як її виправити?

В даний час, «заробити», нехай навіть випадково, негативну історію кредитування надзвичайно легко. Можна навіть сказати, що в більшості випадків, від позичальника взагалі мало що залежить.

На роботі, наприклад, не виплатили зарплату або, елементарно вкрали гаманець з грошима і все, перепозичити буває елементарно не у кого, що б вчасно внести щомісячний платіж в банк. Однак, без кредитів, на превеликий жаль, в наш час те ж не обійтися. Тому, давайте розглянемо, як же отримати кредит, маючи погану історію кредитування і як, по можливості таку виправити.

Почнемо з останнього. Виправити негативну історію кредитування досить легко. Всього лише необхідно, що б записи про успішне виконання вами умов за кредитними договорами перекрили позначки негативні. Що для цього потрібно – правильно, потрібно взяти новий кредит і погасити його вчасно і без прострочень. Шляхів придбання кредиту з негативною історією є кілька. Найпростішим варіантом є наявна в кишені кредитна карта.

Навіть якщо ви зовсім не платите в інший банк ніяких коштів по кредиту протягом тривалого терміну, але в кишені є кредитна карта іншої організації, потрібно тільки їй скористатися. Так само як і при будь-якому іншому виді кредитування, при позиці коштів з карти і, відповідно, успішному їх повернення, записи так само з’являються в бюро історій кредитування.

Іншим, не менш простим варіантом є займ коштів за допомогою організацій з мікрофінансування. Відмовляють в них досить рідко, навіть якщо історія кредитування зіпсована. Однак, існує великий недолік даного способу. Напевно, ви вже здогадалися який саме. Правильно, відсотки просто дикі і можуть досягати 1% в день. А вже про простроченнях платежів в таку організацію … Краще взагалі про це навіть не думати.

Третій варіант спрацьовує не завжди, але досить часто. Якщо готівковими коштами кредит видавати не хочуть ні в яку. Можна спробувати купити (у разі потреби) кредитний товар безпосередньо в магазині. Для чого приходимо в спеціалізований, наприклад, комп’ютерний, магазин, робимо виписку товару у продавця і звертаємося до менеджера.

Вони, досить часто, при заповненні ваших анкетних даних самі підказують як, що краще вказати для зростання шансів на схвалення. При оформленні такого кредиту, як правило, не потрібно ніяких довідок, підтверджень і так далі, нічого крім паспорта.

Далі, можна звернутися до кредитних брокерів. Тут все просто. Змальовує такого ситуацію і далі вже не наші проблеми. В інтересах брокера – отримати з вас плату. Що б це сталося, необхідно схвалення вам кредиту. А це, завдання брокера.

Він скаже вам як правильно заповнювати всі необхідні документи, в який банк краще йти і що там говорити. Загалом, зробить все, що б кредит вам схвалили, адже тільки в цьому випадку він візьме з вас плату за послуги. Саме в останньому і полягає величезний плюс даного способу, адже в разі якщо нічого не вийде – ви нічого не втрачаєте.

Ссылка на основную публикацию