Як визначити шрифт по картинці онлайн

Траплялася з вами така ситуація: запримітив красивий шрифт, і хочеш забрати до себе в колекцію, а він виявляється на зображенні, а не в друкованому тексті? Тобто і в вихідному коді не подивитися, що за накреслення використано для оформлення, і на око не визначити. Здавалося б, виходу немає. Насправді в інтернеті є маса сервісів, здатних визначити шрифт по картинці онлайн. Ми розповімо вам про двох.

Давайте спробуємо на двох найвідоміших майданчиках визначити шрифт з цієї картинки:

WhatFontIs

Цей безкоштовний ресурс повністю англійською мовою. Так що база латинських шрифтів там досить широка. А ось з росіянами – сутужно. Для тих, хто не знає англійської, ми підготували невелику інструкцію з використання сервісу.

Отже, щоб скористатися WhatFontIs з метою знайти шрифт по картинці, збережіть зображення з вподобаним шрифтом або зробіть скріншот сторінки і виріжте потрібний фрагмент. Простежте, щоб картинка була в форматі jpg, png або gif і не перевищувала 1,8 мб. Тепер коректний.

  1. Завантажте зображення на сайт.

Порада: замість того, щоб завантажувати картинку, в нижньому полі можна вставити посилання на неї.

  1. Якщо фон на зображенні темніше шрифту, не забудьте вказати це, поставивши маркер в потрібному рядку. Натисніть кнопку Сontinue.
  2. На сторінці, вас попросять ввести символи, які визначив ресурс. Якщо сервіс розпізнав букву вірно, пропишіть її в поле праворуч від зображення. Якщо немає, залиште його порожнім.
  3. Перш, ніж отримати результат, можна відфільтрувати його на тільки безкоштовні або тільки платні шрифти. Знову клацніть по Сontinue.
  4. Пошукайте найбільш схожий шрифт зі списку запропонованих. До слова, не забудьте зареєструватися, інакше ресурс не покаже вам назви знайдених шрифтів.

Якщо сервіс не зміг визначити шрифт, не впадайте у відчай. Додайте картинку на форумі сайту, де місцеві гуру обов’язково допоможуть вам розібратися.

WhatTheFont

Ще один англомовний сервіс для визначення шрифту по картинці. Намагатися відшукати тут кириличні накреслення – трата часу. У базі WhatTheFont їх просто немає.

  1. Завантажте зображення шрифту і натисніть кнопку Сontinue. Вимоги до картинки тут ті ж, що і на, але розмір файлу допускається до 2 мб.
  2. Цей сервіс і визначить, і сам пропише потрібні літери. Вам залишиться лише простежити за тим, щоб він зробив це правильно. Знову клацніть по Сontinue.
  3. Ось так виглядають результати пошуку:
  4. зручність WhatTheFont в тому, що тут можна відразу придбати знайдений шрифт. Однак ціни тут кусаються, так що спробуйте відшукати потрібний шрифт (умовно-безкоштовний) у нашому каталозі – http://office-guru.ru/fonts.

Мобільний додаток WhatTheFont

Мало хто знає, але у сервісу WhatTheFont є додаток для визначення шрифту по картинці на гаджетах від Apple. Це зручно, коли вам попалося на очі, наприклад, оголошення в газеті, оформлене красивим шрифтом, або вразила вивіска на вулиці. Просто сфотографуйте текст, і додаток виконає своє завдання.

Насправді способів, які допоможуть визначити шрифт онлайн, більше, ніж два. Наприклад, є сервіси, які замість того, щоб розпізнати шрифт по картинці, зададуть вам тисячу і одне питання про те, як виглядає шукане накреслення (http://www.identifont.com/). Існують і ресурси, які навіть можуть натренувати ваш окомір так, що ви не гірше машини зможете розпізнавати безліч шрифтів (http://ft.vremenno.net/en/). Однак WhatTheFont і WhatFontIs – мабуть, найзручніші і популярні майданчики для цієї мети.

Якщо ви знаєте, як визначити шрифт по картинці іншими способами, будь ласка, поділіться ними в коментарях.

Ссылка на основную публикацию