Як визначити чи є прихований чат в Вайбере (Viber) – інструкція

Ви замислювалися, як зробити спілкування в Viber непомітним для інших? Розробники месенджера подбаєте про це. Додали можливість створення секретного чату. Як його подивитися? Розглянемо, як визначити чи є прихований чат в Вайбере (Viber)

Що це таке

Прихований чат – листування доступ до якої захищений паролем. Він не:

  • відображається;
  • синхронізується на ПК.

Працює тільки на телефоні.

Детальніше дивіться в статті «Як заховати контакт в Viber».

Як подивитися прихований чат в Вайбере (Viber) на комп’ютері

Розробники не включили можливість використання прихованих чатів на ПК. Відкрити секретну переписку не вийде. Якщо відкрити її на телефоні, історія віддалиться з месенджера на ПК. Зробивши її видимої – в списку чатів на ПК не з’явиться. Якщо заховати на смартфоні, потім створити новий чат на ПК, відповідні повідомлення не відобразяться. Ми розглянули, як дізнатися чи є прихований чат в Вайбере (Viber) на ПК. Відповідь на питання як дізнатися чи є прихований чат в Вайбере (Viber) на планшеті буде негативним. Такі пристрої не підтримують його. Що робити? Секретний діалог можна подивитися на ПК. Як це зробити?

Перегляд на ПК

Створіть резервну копію даних. Перейдіть в налаштування телефону, далі: Збережіть архів на смартфоні. Скопіюйте на ПК, відкрийте. Як зрозуміти, де секретний діалог? До імені файлу додасться число один.

Як визначити чи є прихований чат в Вайбере (Viber)

На смартфоні відкрийте форму пошуку. Значок лупи: Пропишіть ім’я абонента. З’явиться секретне листування. Щоб подивитися всю переписку, пропишіть в пошуку PIN-код.

Як подивитися чи є прихований чат в Вайбере (Viber) якщо пароль забутий

Скиньте пароль. Переходимо в налаштування смартфона: Перейдіть: далі: Підтвердіть дію. Переходимо до цього розділу, прописуємо новий пароль.

Скинувши пароль секретні діалоги втечуть. Створіть нову бесіду з цією людиною.

висновок

Ми розглянули, як знайти прихований чат в Вайбере (Viber) на телефоні. Головне – запам’ятайте PIN-код, інакше подивитися переписку не вийде. Наприклад, запишіть на аркуші паперу.

Ссылка на основную публикацию