Як вивантажити фото з icloud на комп’ютер: Використовуємо & quot; Фотопоток & quot;

Привіт друзі. Сьогодні я розповім вам, як вивантажити фото з icloud на комп’ютер. Фотографія буде видалена з iCloud одночасно з видаленням її зі змісту Фотопотока.

Налаштувавши iPhoto або Aperture ви можете добитися завантаження тільки тих фотографій, які були вручну додані в «Мій Фотопоток». Версія В ОС iOS від 7.1 дозволяє зберігати серійні фотографії, використовуючи альбом «Мій Фотопоток». Фото і відео з великою роздільною здатністю знаходяться в iCloud за замовчуванням без шкоди для якості.

Як вивантажити фото з icloud на комп’ютер

У цьому розділі мова піде про те, як вивантажити фото з icloud на комп’ютер. Файли, які зберігаються в папці «Мій Фотопоток» можна скопіювати на ваш пристрій. Для цього вам необхідно створити в провіднику папку з ім’ям «Фото iCloud». Перейдіть до головної папці з фотографіями і скопіюйте ті, які вам необхідні.

Для того щоб переглянути свої фотографії в розділі «Мій Фотопоток» (приклад для Windows 10) необхідно:

  • В панелі пошуку введіть «Фото iCloud».
  • Натисніть на пункт «Фото iCloud».
  • Натисніть 2 рази на «Мій Фотопоток» для перегляду.

Вивантаження і зберігання фотографій на ПК відбувається в хорошому дозволі, а пристрої Apple, крім Mac, зберігають файли з оптимізованими під них розмірами, з огляду на економію місця.

  • Зайдіть в «Налаштування» і через розділ «Фото» активуйте вивантаження фото.

Фотографії, які необхідно прибрати з Фотопотока, ви легко виправили натисканням «Видалити». Вихід з iCloud і відключення «Мій Фотопоток» призведе до видалення файлів. Сервер iCloud зберігає фотографії 30 днів. За використання сторонніх сайтів Apple відповідальність на себе не бере.

Активація iCloud на вашому пристрої, при наявності доступу до інтернету і до джерела зарядки, призведе до завантаження ваших файлів у віртуальний хмара. На пристроях Apple можна переглядати відео і фото використовуючи програму «Фотографії». Кількість збережених файлів буде залежати від наданого вам обсягу в сховище.

Перегляд фотографій з використанням «Мій Фотопоток»

Користувачам доступний спосіб вибору зберігання файлів на пристрої. Активоване параметр «Завантажити оригінали» буде робити так, щоб ваші файли найкращої якості зберігалися в iCloud і на пристрої. Увімкніть «Медіатека iCloud» і зберігайте ваші мультимедіа в цілковитій безпеці. При цьому, знайти фотографії ви зможете в папці «Все фото».

З великим задоволенням я сьогодні показав вам, як вивантажити фото з icloud на комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию