Як вирізати звук з відео онлайн

Існує чимало програм, які допомагають вирізати з відео звук. Але для того, щоб скористатися ними, необхідно спочатку витратити час на їх пошук, а потім на завантаження відповідних програм на ваш пристрій. Не слід витрачати сили на виконання всіх цих дій, адже на просторах інтернету давно вже є безліч онлайн-сервісів, що дозволяють відокремити звук від відео.

Як витягти аудіофайл з відео онлайн

Нижче будуть приведені кілька цікавих веб-сервісів з різним функціоналом.

Спосіб 1: Online-convert

Перший безкоштовний онлайн-конвертер здатний на деякі додаткові функції. Крім витягування звукової доріжки з завантаженого з комп’ютера або смартфона відео, тут будуть доступні функції зміни бітрейта, частоти, аудіоканалів і обрізати. Також є можливість завантаження з декількох джерел. Розберемо конвертер докладніше:

Перейти до сервісу Online-convert

 1. Для додавання відео в сервіс з ПК або вашого мобільного телефону натискаєте на “Виберіть файл”.
  1. У вікні вибираєте папку, де зберігається необхідний відеоролик та тиснете «Відкрити».
  1. Якщо відео розташоване на будь-якому сайті, то скопіюйте посилання та вставте її в відведену для цього порожній рядок.
 • Детальніше:
  Як користуватися Google Диском
  Як користуватися хмарним сховищем Dropbox

  1. Якщо ролик знаходиться на одному із зазначених вище хмарних сховищ, то клікніть по назві одного з них. У вікні, введіть свою пошту і пароль для авторизації в сховище і натисніть на кнопку “Увійти”. Розглянемо докладніше на прикладі входу в Dropbox:
  1. Після того, як зайдете під своїм логіном і паролем, відкриється нове вікно, де будуть показані ваші файли, що зберігаються на сервері Dropbox. Виберіть потрібний ролик і натисніть на «Вибрати».
  1. По закінченню завантаження обраного відеоролика вам потрібно буде спуститися нижче до меню додаткових налаштувань. У меню виберіть бітрейт MP3, від висоти якого залежить звучання, тобто чим вище, тим якісніше. Також тут необхідно вибрати частоту дискретизації, чим більше число, тим чистіше оцифровка. Знову ж в цьому меню вибираємо аудіоканали – моно або стерео і часовий проміжок, якщо потрібно вирізати фрагмент. навпаки «Нормалізувати звук» поставте галочку – це не завадить.
  1. Після заповнення всіх полів натискаєте «Перетворити файл».
  1. Розпочнеться завантаження файлу на сервер.
 • Коли закінчиться конвертування відео в MP3-файл, почнеться оновлення сторінки і аудіофайл автоматично скочується на ваш пристрій в папку «Для дорослих». Якщо цього не відбудеться, то вам буде запропоновано завантажити його за прямим посиланням.
 • На цьому етапі конвертування на даному сервісі завершується. Після закінчення 24 годин ваш файл буде видалений з сайту автоматично.

  Спосіб 2: Zamzar

  Наступний англомовний конвертер менш функціональний, але в той же час звертає на себе увагу. Крім конвертації відео в MP3, на сайті можна конвертувати в найпоширеніші аудіо, текстові та графічні файли. Для того, щоб отримати з відео аудіофайл, на сервісі потрібно пройти чотири досить простих кроки:

  Перейти до сервісу Zamzar

  1. Для завантаження відео необхідно натиснути на кнопку «Choose files …».
  1. У вікні, знаходимо папку з потрібним відео і натискаємо «Відкрити».
 • Якщо у вас є посилання на потрібну відео зі стороннього сайту, то необхідно буде перейти у вкладку «URL Converter» і в порожнє поле вставити скопійоване посилання на відео.

  1. Наступним кроком будемо вибирати формат конвертації. Для цього натискаєте на стрілку вниз біля кнопки «Convert files to:» і вибираєте потрібний формат MP3.
  1. У порожнє поле вписуєте адресу вашої електронної пошти, куди відправиться посилання на скачування аудіофайлу.
  1. Завершальний крок – перетворення. Натисніть на кнопку «Convert» для початку конвертації вашого відеоролика.
 • Знизу з’явиться рядок стану, яка покаже завантаження файлу на сервер і терміни конвертації.

  Після того, як процес перетворення відеоролика закінчиться, сторінка оновиться і ви побачите текст англійською мовою, де буде сказано, що конвертація завершено і файл відправлений на зазначену раніше пошту.

  1. Далі необхідно буде перейти на вашу пошту, відкрити лист від сервісу Zamzar і в листі клікнути на довге посилання для скачки MP3-файлу.
  1. У новому вікні вашого браузера автоматично відкриється сторінка сервісу, де потрібно натиснути кнопку «Download now».
 • Далі відкриється нова вкладка, в якій через кілька секунд почнеться автоматичне скачування файлу в папку «Для дорослих». Якщо завантаження з яких-небудь причин не почалася, то вам необхідно буде натиснути на посилання «If not then please click this link.» і аудіофайл буде у вас.
 • Спосіб 3: Audio Extractor

  Найпростіший і легкий сервіс для вирізання аудіодоріжки з відео.

  Перейти до сервісу Audio Extractor

  1. На сторінці конвертера тиснемо на кнопку «Відкрити відео», якщо воно розташоване на вашому пристрої, або ж натисніть на «Google Drive», якщо потрібно витягнути з хмарного сховища.
  1. У вікні, виберіть потрібний вам відеоролик і натисніть на кнопку «Відкрити».
  1. Якщо ж потрібне відео знаходиться в хмарному сховищі Google Drive, то вам необхідно буде ввести свої логін і пароль для входу в свій обліковий запис.
  1. Далі у вікні, виділіть потрібний відеофайл і натисніть «Вибрати».
  1. Після того, як відеофайл повністю завантажиться на сервер, він «висвітиться» поруч з кнопкою «Відкрити відео». Це означає, що завантаження файлу в конвертер пройшла успішно.
  1. Наступним пунктом вам слід вибрати формат аудіо, в якому необхідно отримати вашу композицію.
  1. Натисніть на кнопку «Витягнути звук».
 • Після того як аудіофайл буде остаточно вирізаний з відео, автоматично відкриється нова сторінка, де буде виділена посилання для скачування MP3-файлу. натисніть “Завантажити” і музика збережеться у вас в папці «Для дорослих». Таким же чином можна зберегти відразу в одне з хмарних сховищ. Для цього натисніть на назву одного з них.
 • Спосіб 4: Youtube MP3

  Не можна пройти повз величезний відео порталу Youtube.com. Є велика кількість сайтів, що вирізують звук з Ютюбі. Принцип роботи у них однаковий, тому розглянемо найпоширеніший з їх числа.

  Перейти до сервісу Youtube MP3

  1. В першу чергу копіюєте URL-посилання вподобаного відео. Для цього відкрийте ролик, клікніть правою кнопкою миші в рамках відеоролика і виберіть «Копіювати URL відео».
  1. На сайті сервісу Youtube MP3 вставте скопійоване посилання в порожнє поле і натисніть на кнопку «Витягнути звук».
  1. Після швидкого конвертування відеоролика з’явиться посилання на скачування аудіофайлу. натискаєте “Завантажити” і знаходите скачаний MP3-файл в папці «Для дорослих».
 • Тепер ви знаєте кілька способів, як вирізати з відео звук не вдаючись до пошуку і скачування складних програм. Виберіть відповідний вам спосіб, додайте його в закладки вашого браузера та користуйтеся їм в підходящі моменти.

  Ссылка на основную публикацию