Як виправити «Виникла невідома помилка (100)» в App Store?

Величезна безліч користувачів продукції Apple стверджують, що повідомлення «Виникла невідома помилка (100)» перешкоджає їм в нормальному використанні Mac OS. Дана помилка здатна з’являтися на Macbook під час спроби купити, завантажити або оновити додаток через App Store.

Проблема не є чимось новим, так як користувачі страждають від неї вже на протязі декількох років. На щастя, за такий довгий термін, користувачі все ж змогли розробити методи, які допоможуть вам позбавитися від повідомлення «Виникла невідома помилка (100)» і продовжити використовувати функціонал App Store як і раніше. Займе у вас виконання всіх методів п’ять або десять хвилин.

Виправляємо «Виникла невідома помилка (100)» в App Store

Метод №1 Примусове закриття App Store

Давайте почнемо з найпростішого методу, який, можливо, допоможе вам позбутися від обмовляється проблеми. Полягає він в примусовому закритті програми App Store через певну комбінацію на клавіатурі вашого Macbook. Отже, виконайте наступні кроки:

 • Дочекайтесь появи повідомлення «Виникла невідома помилка (100)» в App Store.
 • Як тільки вона з’явиться на вашому моніторі, натисніть на клавіатурі комбінацію клавіш Command + Q, щоб в примусовому порядку закрити програму App Store.
 • Почекайте приблизно 10 секунд, а потім повторно відкрийте App Store звичним чином.

От і все. Деякі користувачі стверджують, що вони змогли позбутися таким чином від даної помилки в App Store. Однак, якщо цей метод не зробив для вас зовсім нічого, то давайте йти далі.

Метод №2 Вихід з облікового запису

Щоб використовувати App Store, абсолютно всім користувачам необхідно пройти авторизацію в цьому магазині за допомогою свого Apple ID – інакше просто ніяк. Деякі користувачі припускають, що саме через якогось бага з Apple ID і з’являється повідомлення «Виникла невідома помилка (100)», яке блокує багато функцій App Store.

Все, що вам потрібно зробити – це вийти з App Store, а потім знову виконати вхід за допомогою свого Apple ID і пароля. Для це вам потрібно зробити наступне:

 • Відкрийте App Store на своєму макбуков.
 • Натисніть на кнопку «Магазин» в рядку меню вікна програми App Store.
 • Виберіть пункт «Вийти», щоб відключити від App Store свій Apple ID.
 • Тепер знову натисніть на кнопку «Магазин» в рядку меню і виберіть «Увійти».
 • Перед вами з’явиться віконце, в якому вам буде потрібно ввести своїй Apple ID і пароль. Введіть їх, як уже повинні були робити раніше, і натисніть на кнопку «Увійти».

Як тільки всі вищевказані кроки будуть виконані, ви більше не повинні зустрічатися з повідомленням «Виникла невідома помилка (100)» при спробі купити, завантажити або оновити додаток в Apple Store. Однак, якщо вона все-таки так нікуди і не поділася, то можна спробувати ще дещо.

Метод №3 Вихід з App Store і облікового запису

Попередній метод працює в більшості випадків. Однак, якщо ж він не допоміг, то можна виконати вихід з App Store і з Mac OS. Деякі користувачі стверджують, що виконання повторного входу в систему може вирішити повідомлення «Виникла невідома помилка (100)», що з’являється в App Store. Для виконання цього, вам буде потрібно зробити наступне:

 • Вийдіть з App Store, як це було показано в попередньому методі.
 • Як тільки ви вимкніть свій Apple ID від App Store, натисніть на іконку Apple в самій верхній панелі.
 • З спадаючого меню, виберіть пункт «Вихід».
 • Як тільки ви виконаєте вихід з Mac OS, знову зайдіть в систему під своїм Apple ID і паролем.
 • Запустіть App Store для перевірки наявності проблеми.

Після виконання даного методу, помилка з повідомленням «Виникла невідома помилка (100)» в App Store більше не повинна вас потурбувати.

Ссылка на основную публикацию