Як виправити вильоти Magicka 2, помилки, ґлітч, проблеми зі звуком, з досягненнями, з управлінням і багато іншого

Як і будь-яка інша нова ПК-гра, Magicka 2 має кілька незначних недоліків. Зокрема, проблеми з Magicka 2 пов’язані з різними вильотами, неможливістю запуску гри, частими багами і ґлітч. Однак, в нашому керівництві по виправленню помилок в Magicka 2, ви зможете знайти рішення будь-якої проблеми, з якою зіткнулися.

Перш ніж шукати відповідь для вирішення своєї проблеми, ми рекомендуємо перевірити відповідність характеристик вашого ПК мінімальним системним вимогам Magicka 2.

Як виправити занадто багато текстурних ґлітч в Magicka 2

Якщо через велику кількість текстурних ґлітч в Magicka 2 гра стала неіграбельна, то єдина порада, яку ми можемо дати – оновити драйвери на відеокарту.

Magicka 2 цієї статті не запускається – рішення

Якщо після запуску гри ви побачили миготливе світло, а завантаження Magicka 2 не відбувається – замініть відеокарту або спробуйте оновити драйвери до відеоадаптера.

Magicka 2 зависла на стартовому екрані і викинуло на робочий стіл – рішення

Якщо після запуску Magicka 2 зависла і вас викинуло на робочий стіл – існує кілька варіантів, які ви можете спробувати, щоб вирішити проблему:

  • Спробуйте відключити Steam Overlay і перевірити цілісність кеша гри. Для цього натисніть правою кнопкою миші на назві гри в бібліотеці Steam, виберіть Властивості => Локальний файли => перевірити цілісність кеша
  • Якщо перший варіант не спрацював і з’являється ще одна помилка типу «Неможливо підключити до сервера Paradox», спробуйте відключити Firewall і поміняти мову на будь-який інший, після чого повернутися на англійську або російську.

Виправлення бага зі зміною управління та прив’язки клавіш в Magicka 2

Багато користувачів скаржаться на неможливість зміни керівництва і комбінації клавіш в Magicka 2. Команда розробників вже заявила про те, що вони в курсі проблеми і працюють над її вирішенням. Ну а поки баг залишається невирішеним, пропонуємо вам скористатися допомогою сторонніх програм типу Auto Hotkeys.

Виправлення вильотів в Magicka 2

Ще одна проблема, з якою часто стикаються гравці – вильоти після проходження другого розділу і під час початку глави 3 в Magicka 2. Такі краш гри означають те, що ваша графічна карта не дуже потужна і вам слід змінити свої графічні настройки на «за замовчуванням» . Після цього, зніміть прапорець з тіней.

Кнопка «продовження» (continue) в Magicka 2 сіра і не натискається – як виправити

Якщо в меню Magicka 2 ви не можете натиснути на кнопку «Продовження», це означає, що вам необхідно почати нову гру і досягти чекпоінта для збереження прогресу. Після цього кнопка «Продовження» змінить свій колір і стане клікабельно.

Вилітає Steam, а Magicka 2 зависає – варіанти виправлення проблеми

Зазвичай, вильоти з Steam і зависання Magicka 2 відбувається через хвилину після запуску. Рекомендуємо вам оновити DirectX і vcredist – це повинно допомогти виправити проблему. Якщо цього не відбулося – зверніться за допомогою в технічну підтримку студії-розробника. Крім того, деяким допомагала перевстановлення гри – спробуйте.

Ссылка на основную публикацию