Як виправити системну витік пам’яті в Ntoskrnl.exe і високе завантаження процесора на Windows 10

За повідомленнями журналістів, кілька користувачів Windows 10 поскаржилися на форумах Reddit і Microsoft про несподівані витоках пам’яті, що відносяться до системних процесів, таким як ntoskrnl.exe і Runtime Broker, в якому концентрується велика кількість оперативної пам’яті і ЦП процесора під час завантаження ПК.

Чутки в Bidness Etc підтвердили, що питання витоку пам’яті залишається бездіяльним протягом перших кількох годин, але повільно займає всю доступну пам’ять і споживання процесора.

Постраждалі від неполадок Windows 10 користувачі можуть спробувати використовувати кілька простих кроків щодо усунення неполадок з метою усунення цієї проблеми:

Етапи, що дозволяють виправити витік пам’яті в ntoskrl.exe і високе завантаження процесора в Windows 10

Наявність шкідливих програм вважається однією з найбільш поширених причин уповільнення системи поряд з проблемами витоку пам’яті, так як більшість користувачів Windows 10, швидше за все, модернізували свої існуючі Windows 7 або 8.1 замість вибору чистої установки операційної системи з нуля.

Отже, віруси і інші шкідливі програми можуть вільно перейти до модернізованої версії програмного забезпечення, на відміну від чистої установки, яка зітре всі дані на жорсткому диску.

Видалення шкідливих програм

Можна застосувати інструмент для видалення шкідливих програм Malwarebytes Anti-Malware, який пропонує використовувати повно об’ємне сканування і механізм очищення для повного видалення програм-шпигунів і шкідливих вірусів.

Просто запустіть повне сканування або глибоке сканування для видалення шкідливих програм і перезавантажте комп’ютер, щоб остаточно позбутися від них. Якщо проблему не буде вирішено, ви можете перейти до наступного кроку з оновленням застарілих або несправних драйверів.

Оновлення застарілих або несправних драйверів

Як повідомляється, кілька користувачів заявили, що застарілі або несправні драйвери можуть також вважатися однією з основних причин потенційної витоку пам’яті в Windows 10.

Незважаючи на те, що Microsoft впровадив процес автоматичного оновлення драйверів для всіх відомих типів обладнання, встановленого на комп’ютері, він не може бути повністю оптимізований для кращої продуктивності. Отже, вкрай важливо завантажити останні версії драйверів від постачальника апаратної частини або OEM з метою вирішення проблем з витоком пам’яті або навантаженням на процесор.

Ссылка на основную публикацию