Як виправити синій екран смерті WORKER_INVALID на Windows 10?

Помилка з кодом 0x000000e4, разом з синім екраном смерті WORKER_INVALID, вказує на те, що пам’ять на вашому комп’ютері містить в собі виконавчий робочий елемент, який не повинен перебувати в ній. Саме ця обставина і викликає часті вильоти та синій екран смерті.

При зародженні проблеми зазвичай ваш комп’ютер поступово починає гальмувати кілька днів поспіль. А потім, відразу ж перед самим появою БСоДа, ваш ПК починає лага настільки сильно, що використовувати його не представляється можливим.

Найбільш часто WORKER_INVALID проявляє себе через драйвера avgidsdrivera.sys, який належить до антивірусного програмного забезпечення AVG. Виходячи і цього, ви розберемо з вами методи вирішення синього екрану смерті WORKER_INVALID на основі збою з драйвером avgidsdrivera.sys.

Відключення і видалення AVG

Драйвера AVG є винуватцями в проблемі з драйверами. avgidsdrivera.sys отримав доступ до пам’яті привід до появи нестабільності системи і БСоД. Рішенням проблеми є повне відключення цього Антивірусного ПО і його видалення, а в подальшому використовувати вбудовані в операційну систему захисні системи (наприклад, Захисник Windows) або ж знайти сторонній антивірус, але по надійніше. Зробіть наступне:

  • натисніть одночасно Win + S і впишіть в пошуковий рядок системи «Програми та засоби».
  • Виберіть результат і знайдіть в списку встановлений програм на вашому комп’ютері AVG.
  • Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Видалити».
  • Як тільки ви повністю позбудетеся від цього ПО, перезавантажте свій комп’ютер.

Після видалення цього антивіруса, а отже і драйвера avgidsdrivera.sys, ніяких проблем більше бути не повинно. Після перезавантаження ПК, ваша система помітить, що в ній не активована жодна система захисту і тому вона включить автоматично вбудований Windows Defender.

Багато людей недооцінюють це системне рішення, але якщо містити цей антивірус постійно оновленим, то він буде нічим не гірше інших прославлених брендів.

замітка: ми показали метод вирішення синього екрану смерті на прикладі проблем з драйвером avgidsdrivera.sys, але ваша ситуація може полягати в іншому. На екрані з БСоДом в більшості випадків вказується збою елемент системи. Просто відштовхуйтесь від цього елемента в рішенні проблеми і ви впораєтеся з WORKER_INVALID.

Ссылка на основную публикацию