Як виправити «Пристрій не підтримується для запитуваної збірки» в iTunes?

Пристрій не підтримується для запитуваної збірки – це помилка в iTunes, яка може з’явиться при спробі користувачів оновити Mac, iPhone або iPod. Це проблема виникає через те, що пристрій не може отримати доступ до оновлення на серверах Apple. Помилка також може супроводжуватися наступними кодами:

 • Помилка 17;
 • Помилка +1639;
 • Помилки між 3000 і 3020;
 • Помилка 3194;
 • Інші помилки між 3100 і 3999.

Помилка «Пристрій не підтримується для запитуваної збірки» може виникати через безліч причин. У більшості випадків, необхідне оновлення не може бути встановлено через що вийшов поновлення для iTunes, нестабільного Інтернет-з’єднання і інших, легко вирішуються.

Методи рішення «Пристрій не підтримується для запитуваної збірки» в iTunes

Метод №1 Оновлення iTunes

Давайте почнемо виправляти помилку “Пристрій не підтримується для запитуваної збірки» за допомогою найпростішого дії, яке ви можете виконати, а саме оновлення програми iTunes до самої останньої на даний момент версії. Щоб це виконати, вам потрібно зробити наступне:

 • Відкрийте iTunes, який встановлений на вашому ПК або Маке в даний час.
 • Натисніть на опцію «iTunes» в правій частині вікна програми.
 • Натисніть на «Перевірити наявність оновлень …».
 • Якщо ж якісь нові оновлення доступні, то iTunes запропонує вам завантажити їх, видавши повідомлення «Нова версія iTunes ******* доступна. Хочете завантажити її? ».
 • Клацніть “Завантажити iTunes» для установки нового оновлення.

Як тільки установка поновлення буде завершена, знову спробуйте виконати оновлення вашого пристрою. Якщо ви все ще отримуєте помилку “Пристрій не підтримується для запитуваної збірки», то давайте спробуємо ще дещо.

Метод №2 Перевірка Інтернет-з’єднання і роутера

Часом, оновлення не може бути встановлено через поганий Інтернет-з’єднання або збоїв при роботі роутера, який, з якихось причин, блокує доступ до серверів Apple. Щоб вирішити проблеми з Інтернет-з’єднанням на Windows, то можете скористатися утилітою «Усунення неполадок». Якщо у Macbook, то можете звіритися в Мережевий утиліті, яка розташовується в «Програми → Програми».

Якщо ви використовуєте роутер, то спробуйте перезапустити його. Найчастіше, роутери можуть почати працювати зі збоями: урізати швидкість з’єднання з Інтернетом, блокувати доступ до певних веб-ресурсів або взагалі повністю блокувати доступ до Інтернету. Проста перевантаження здатна вирішити цю проблему.

Метод №3 Відключення захисного програмного забезпечення

Часом, антивіруси, брандмауери та інші захисні програми можуть блокувати доступ до серверів Apple. Важко визначити, чому вони так роблять, але безліч користувачів в мережі можуть підтвердити, що такі випадки трапляються час від часу.

Спробуйте призупинити роботу захисних засобів на вашому пристрої, щоб перевірити вірогідність того, що вони не викликають проблему у вигляді помилки «Пристрій не підтримується для запитуваної збірки».

Метод №4 Перевірка hosts файлу

Даний метод буде останнім в нашій статті. Однак, якщо нічого з вищенаведеного вам не допомогло, то цей метод вже точно зможе розправитися з помилкою «Пристрій не підтримується для запитуваної збірки». Отже, вам потрібно зробити наступне:

 • Для початку вам потрібно відкрити програму «Термінал». Для цього натисніть комбінацію клавіш Shift + Cmd + U при активному файловому менеджері Finder. Крім цього, ви також зможете знайти цю утиліту в директорії «Програми → Програми».
 • Як тільки ви відкриєте Термінал, виріжте і вставте в нього команду sudo nano / private / etc / hosts і натисніть Return.
 • Далі введіть пароль вашої системи і натисніть Enter. Перед вами повинен буде з’явиться файл hosts.
 • Тепер вам потрібно знайти в ньому значення gs.apple.com. Як тільки знайдете його, додайте на початок рядка # і пробіл. Вийти повинна рядок # Gs.apple.com.
 • Натисніть на Control + O для збереження змін у файлі hosts.
 • Коли перед вами з’явиться запит на ім’я файлу, натисніть Return, а потім комбінацію Control + X.
 • Перезапустіть свій Макбук.

Тепер ви повинні без праці виконувати оновлення в iTunes і жодна помилка з повідомленням «Пристрій не підтримується для запитуваної збірки” не буде вам докучати. Однак, якщо ж і це не спрацювало, то проблема очевидно полягає в самому вашому пристрої.

Ссылка на основную публикацию