Як виправити помилки підключення до інтернету в Windows 10

У користувачів Windows 10 в момент підключення іноді виникає помилка 651 і їй подібні. Їх називають “помилки підключення до Інтернету”. Це відбувається через появу збою програмного чи апаратного мережевого обладнання.

Щоб відновити роботу ОС слід з’ясувати причину, по якій стався збій. Ця помилка видається при коли:

 • Немає підключення через Мiniport, мережевий кабель має пошкодження;
 • Windows має неправильні настройки мережевого підключення;
 • У провайдера виробляються технічні роботи.

Підключення до інтернету помилка 651 Windows 10

Є кілька загальних простих варіантів усунення Windows 10 помилки підключення інтернету:

Для початку слід з’ясувати, що підключення по локальній мережі працює. Спочатку відкривається віконце “Мережеві підключення”. Там потрібно вибрати пункт Enternet, де є такі пункти, як:

 • Назва ЛВС;
 • Стан ЛВС;
 • Мережевий адаптер, який використовується для підключення локальної мережі.

Користувачеві потрібно перевірити стан ЛВС, у неї буває кілька значень:

 • Підключено, Обмежений доступ, Невизначена мережа. Ці значення дають зрозуміти, що ЛВС працює. Для вирішення проблеми необхідно перезавантажити комп’ютер, перевірити активна чи мережева карта і потім зателефонувати в тих. підтримку провайдера.
 • Кабель не підключено. Ймовірно, є проблеми з підключенням кабелю, він може бути пошкоджений.

Як усунути збої підключення до Інтернету?

Прості способи усунення збою:

 • Звернутися в технічну підтримку і з’ясувати, можливо, несправність виникла у них. Ймовірно, відбулися збої в роботі обладнання. Якщо оператор відповість, що у них все працює добре, то потрібно шукати проблему на своєму ПК.
 • Виконайте повторне підключення кабелю модема або роутера і спробуйте перезапустити високошвидкісне підключення;
 • Усунути помилку можна за допомогою перезавантаження комп’ютера і роутера / модему;
 • Збій можна виникати при налаштуванні підключення до провайдера під час першого запуску. В цьому випадку слід подивитися чи параметри вказані вірно.

Виправлення помилки, що з’явилося в результаті підключення через роутер (модем)

Коли інтернет-кабель приєднаний до роутера, а роутер і ПК з’єднані по Wi-Fi, виконувати запуск високошвидкісного підключення не потрібно.

Високошвидкісне підключення в цій ситуації не пройде і на екрані монітора з’явиться помилка 651. Для нормальної роботи інтернету вже досить того, що ПК з’єднаний з роутером і ніякого іншого підключення не потрібно. В цьому випадку потрібно налаштувати роутер і створити з’єднання. Для цього йому потрібно вказати тип підключення, своє ім’я, пароль та іншу необхідну інформацію.

Після виконаних дій роутер почне працювати і роздавати інтернет на всі гаджети. Ніяких зайвих підключень не потрібно. Важливим завданням в роботі інтернету є грамотна настройка роутера / модему. У цьому допоможе інструкція, яка йде в комплекті з апаратом.

Розглянемо кілька причин, коли підключення здійснюється через коннектор RJ 45:

 1. Однією з причин неполадок є пошкодження RJ 45 коннектора. RJ розшифровується як Registreted Jack. Він являє собою пластмасовий прямокутний роз’єм, який містить в собі вісім контактів з металу, що приєднуються до проводів. Такі коннектори часто застосовуються для комп’ютерних і телефонних мереж. Забезпечує хороше контактне з’єднання. Для початку потрібно витягти елемент з роз’єму ПК або ноутбука і перевірити його на наявність пошкоджень.

Іноді в наконечнику накопичується пил, для нормальної роботи пристрою її можна просто видути. Іноді, щоб відновити з’єднання з інтернетом, потрібно просто від’єднати RJ, а потім підключити його назад. Неполадки можуть бути викликані деформацією дроти.

 1. Проблеми з настройками

Досить популярна причина, по якій відбувається проблема з’єднання. В цьому випадку краще створити високошвидкісне підключення:

 • Спочатку потрібно клікнути лівою клавішею мишки на піктограмі мережевого підключення. Потім потрібно вибрати розділ: «Центр управління мережами і загальним доступом»;
 • Після цього має спливти віконце і в ньому вибирається пункт «Налаштування нового підключення або мережі»;
 • У вікні потрібно натиснути на “Підключення до інтернету”, а потім натиснути на слово «Далі»;
 • Далі йде пункт “Швидкісне (c PPPoE)”. З’являться поля, в них потрібно вказати особистий логін і пароль.

Потім користувачеві необхідно натиснути на кнопку «Підключити». Якщо методи виявляться марними при спробі усунути помилку 651, то причиною несправності може бути некоректна робота антивірусної програми або фаєрвол.

 1. Системи безпеки

Для усунення проблеми необхідно виконати відключення систем і виконати спробу підключення до інтернету. В першу чергу щоб налагодити з’єднання потрібно відключити антивірус. У кожного користувача встановлений свій антивірус і для його відключення потрібно прочитати інструкцію з експлуатації. Потім слід відключити стандартний фаєрвол – комплекс програмних засобів, який відстежує запуск на ПК програм, що виходять в інтернет.

 • Для початку потрібно натиснути пункт «Пуск», знайти розділ “Панель управління” і зайти в пункт під назвою “Система безпеки”.
 • З’явиться вікно, в якому потрібно зайти в пункт «Брандмауер Windows». Далі, з’явиться меню зліва буде розділ «Включення і відключення брандмауера Windows». Поруч з фразою «Відключити брандмауер Windows» потрібно поставити галочки.
 • В кінці процедури слід виконати перезавантаження комп’ютера.
 1. Неполадки в протоколі TCP / IP

Ця помилка також поширена, якщо підключений роутер. Чи впорається з нею можна так:

Користувачеві потрібно перейти за посиланням microsoft.com/kb/299357

І виконати скачування програми, обнуляє настройки протоколу. Щоб це зробити, треба клікнути на зазначену посилання. Внизу є дві кнопки під назвою «Download». Для операційної системи Windows 10 потрібно натиснути на другу кнопку. Коли програма захитається користувачеві необхідно виконати її запуск і в кінці процедури перезавантажити ПК.

 1. мережева плата

В цьому випадку, швидше за все, є проблема з драйверами. Вони можуть або не функціонувати належним чином, або втратити свою актуальність. Користувачеві потрібно зробити оновлення драйверів. Щоб це зробити потрібно увійти в “Панель управління”, в рядку, що з’явився вводиться “Диспетчер пристроїв”.

З’явиться перелік, в якому вказані пристрої. З них вибирається «Оновлення драйверів пристроїв». Потім з’явиться диспетчер, і в ньому вибирається пункт «Мережеві адаптери». Після цього потрібно вибрати свій адаптер і клікнути мишкою (правою клавішею) на пункт “Оновити драйвери». Потім треба виконати вказівки провідника.

Іноді при використанні всіх методів помилка не зникає. Це трапляється через несправність роутера. Тоді варто перевірити роботу модему на іншому комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию