Як виправити помилку з файлом Dbdata.dll в Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands?

При запуску гри Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, деякі гравці зіткнулися з помилкою бібліотеки Dbdata.dll. У повідомленні, що додається до помилки, зазначено, що з додатком не вдалося завантажити бібліотеку. А ось і саме повідомлення:

Unable to load library dbdata.dll

Ви, ймовірно, теж зіткнулися з цією проблемою, якщо зараз читаєте ці рядки. Знайте, що помилка з файлом DBDATA.Dll при запуску гри Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands вкрай поширена серед гравців, але для неї є кілька ефективних рішень, на які ми зараз з вами і подивимося.

Що робити, якщо Ghost Recon Wildlands видає помилку з dbdata.dll?

Варто відзначити, що в більшості випадків з помилкою файлу dbdata.dll стикаються користувачі неліцензійної копією гри Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Ми не засуджуємо, якщо ви дійсно скористалися зламаної версією гри: у вас були свої причини на це. Однак, з даною проблемою також зіткнулися гравці ліцензійної версії Ghost Recon Wildlands.

втручання антивіруса

Незважаючи на вашу версію гри, найчастішою причиною появи помилки з бібліотекою dbdata.dll є втручання антивіруса, встановленого в системі користувачів. Антивірусне ПЗ могло відправити файл dbdata.dll з кореневої папки Ghost Recon: Wildlands прямо в Карантин. Особливо, якщо версія гри піратська.

Пройдіть в Карантин вашого антивірусного програмного забезпечення і спробуйте відшукати там файл dbdata.dll. Якщо ви знайдете його там, то знайте, що помилка «Unable to load library dbdata.dll» дійсно виникла з вини вашого антивіруса. Поверніть файл на місце (в кореневу папку), а потім додайте його в виняток антивіруса, щоб той постійно не забирав файл в карантин під час запуску Ghost Recon: Wildlands.

Перевірка цілісності файлів / перевстановлення гри

Ок, давайте тепер подивимося на ситуацію, де ви не змогли знайти файл в карантин антивіруса. dbdata.dll міг бути вилучений або й зовсім не встановлений з грою. Вам потрібно виконати перевірку цілісності файлів Ghost Recon: Wildlands або її перевстановлення, якщо ви власник неліцензійної копії. З перевстановлення, думається, у вас проблем не виникне, а от пояснити процес перевірки цілісності файлів варто:

  • Відкрийте свій клієнт Steam.
  • Пройдіть в бібліотеку з іграми.
  • Знайдіть у списку Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands.
  • Натисніть на неї правою кнопкою миші і відкрийте «Властивості».
  • Перейдіть у вкладку «Локальні файли».
  • Натисніть на опцію «Перевірити цілісність файлів гри …».
  • Дочекайтеся закінчення процесу, а потім знову запустіть гру.

Якщо Dbdata.dll дійсно був відсутній в папці з грою, то два вищевказаних процесу повинні виправити ситуацію. Також ми рекомендуємо відразу після переустановлення або перевірки цілісності файлів додати бібліотеку Dbdata.dll в виключення антивіруса, так як, можливо, він раніше видалив її з тієї чи іншої причини.

установка DirectX

Якщо вас все ще дошкуляє помилка «Unable to load library dbdata.dll» в Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, то останнє, що ми можемо вам порекомендувати – це встановити бібліотеки DirectX з папки Redist, яка, напевно, буде розташовуватися в кореневій папці гри . Деякі користувачі стверджують, що установка DirectX допомогла їм позбутися від виникає помилки.

Ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як виправити помилку c файлом Dbdata.dll, і вже з головою занурилися в Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands.

Ссылка на основную публикацию