Як виправити помилку «Встановлений драйвер не дійсний для цього комп’ютера»?

Кожен новоспечений власник ноутбука (та й будь-якого комп’ютера в принципі) повинен так чи інакше встановлювати для свого відеоадаптера драйвер, без якого покоління було працювати просто не буде. У сьогоднішньому матеріалі ми розглянемо одну невелику проблему, яка виникає при установці драйвера для інтегрованих графічних процесорів від компанії Intel, тобто Intel HD Graphics.

Під час установки завантаженого з офіційного сайту Intel набору драйверів може виникнути помилка «Встановлений драйвер не дійсний для цього комп’ютера». Зрозуміло, після появи даного повідомлення установка необхідного драйвера переривається, про що, власне, і вказується в віконці з помилкою. Виникає цілком логічне запитання: чому ж не встановлюється відповідний під інтегровану відеокарту драйвер?

Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, то знайте, що виробник вашого ноутбука просто не затвердив встановлюється вами драйвер. Встановити у вас вийде тільки той драйвер, на якому наполягає сам виробник, що, відверто кажучи, крані безглуздо, враховуючи відкритий доступ до драйверів на сайті Intel. На щастя, помилку «Встановлений драйвер не дійсний для цього комп’ютера» можна запросто обійти, після чого вона вас турбувати більше не буде. Давайте ж подивимося, як це зробити.

Встановлюваний драйвер не дійсний для цього комп’ютера: як виправити

Отже, обійти цю помилку можна за допомогою ручного регулювання потрібного вам драйвера. Багато користувачів просто не користуються цим методом, так як на той рідко коли виникають причини. Помилка «Встановлений драйвер не дійсний для цього комп’ютера» – це одна з таких причин. Що ж, наткнувшись на цю помилку, можна вже припустити, що ви завантажили до себе на комп’ютер пачку драйверів. Проте хочеться відзначити, що для ручного регулювання драйвера для Intel HD Graphics вам потрібно завантажити ZIP-версію пакету. Так що якщо ви раніше завантажили EXE-версію – поверніться на сайт і повторіть завантаження, але тільки архівованої версії.

Тепер розархівуйте пакет з драйверами куди вам зручно, наприклад, на Робочий стіл (не має значення). Далі вам потрібно відкрити такий елемент системи, як «Диспетчер пристроїв». На Windows 10 це можна зробити наступним чином: натиснути правою кнопкою миші на Пуск і вибрати пункт «Диспетчер пристроїв». Якщо ж ви володієте операційною системою Windows 7, то вам знадобиться зробити наступне: натисніть комбінацію Windows + R, впишіть в порожній рядок команду devmgmt.msc і натисніть Enter.

Ссылка на основную публикацию