Як виправити помилку uplay_r1_loader64.dll?

При запуску чергової гри, створеної компанією Ubisoft, ви можете зіткнутися з помилкою бібліотеки uplay_r1_loader64.dll. Найбільш часто цю помилку можна бачити при запуску піратської версії гри Far Cry 4. У повідомленні до помилки ви можете побачити наступну інформацію:

Запуск програми неможливий, так як на комп’ютері відсутня uplay_r1_loader.dll. Спробуйте перевстановити програму.

Бібліотека uplay_r1_loader64.dll є важливим компонентом для запуску ігор Ubisoft, який необхідний для взаємодії з клієнтом Uplay, що цілком можна зрозуміти з назви файлу. Для цієї помилки існують цілком логічні причини:

  • файл був переміщений в Карантин антивірусу, що найчастіше відбувається при використанні неліцензійної версії бібліотеки uplay_r1_loader64.dll;
  • файл був пошкоджений при установці гри або вже безпосередньо в операційній системі;
  • файл uplay_r1_loader64.dll було пропущено під час установки / завантаження гри, тобто його просто немає, як, власне, і вказує повідомлення помилки.

У даній статті ми з вами розглянемо, як можна швидко і просто позбутися від помилки «відсутній uplay_r1_loader.dll».

Позбавляємося від помилки з файлом uplay_r1_loader.dll

Отже, в першу ж чергу вам потрібно переконатися, що бібліотека uplay_r1_loader.dll була ізольована в карантин вашого антивіруса. Найчастіше, це трапляється з піратськими копіями ігор або додатків. Що по-суті могло статися: ви запустили гру, антивірус зауважив, що при виконанні програми був задіяний підозрілий файл uplay_r1_loader.dll, а потім, з міркувань безпеки, він ізолював його в своїй Карантинної зоні.

Втім, варто зауважити, що така ситуація могла виникнути навіть під час використання ліцензійної копії гри. Антивіруси є неймовірно корисним програмним забезпеченням, але вони далеко не досконалі. Пройдіть в Карантин антивірусу і перевірте, чи не знаходиться файл uplay_r1_loader.dll там. Якщо він там, то поверніть його на місце в кореневу папку запускається гри, після чого додайте цей файл в виключення сканування антивіруса, щоб у вас постійно не виникала ця проблема.

Якщо ж ви переконалися, що файлу uplay_r1_loader.dll в карантині вашого антивіруса немає, то, ймовірно, він був: видалений антивірусом, пошкоджений внаслідок якогось впливу в системі або навіть не встановлено. У всіх цих випадках, вам знадобиться провести переустановлення гру або перевірку цілісності її файлів, якщо вона є ліцензійною і знаходиться в бібліотеки одного з дистриб’юторських клієнтів комп’ютерних ігор, наприклад, Steam, GOG і т.д. Не забудьте відключити антивірус під час всього процесу. Після переустановлення – або завантаження пошкоджених файлів за допомогою потрібного вам клієнта – помилка uplay_r1_loader.dll повинна зникнути.

Однак, якщо ця помилка все ще турбує вас, то можна піти трохи іншим шляхом. Ми не радимо наступний спосіб, але якщо у вас нічого не виходить, то чому б не спробувати. Отже, спробуйте завантажити uplay_r1_loader.dll з якого-небудь джерела, наприклад, іншою версією вашої гри або веб-ресурсу, а потім вставте його в папку з грою. Шанс спрацьовування – вкрай низький, але спробувати варто.

Ссылка на основную публикацию