Як виправити помилку «Unhandled e0434352h Exception» в Autocad?

Деякі користувачі стикаються з помилкою «Unhandled e0434352h Exception» в Autocad різних версій. Проблема може проявлятися при простому запуску програми, при відкритті вже створеного креслення (DWG-файл) або під час створення нового креслення. У сьогоднішній статті ми спробуємо з вами знайти рішення для цієї помилки.

Причини «Unhandled e0434352h Exception»

Як повідомляється на форумах Autodesk, запуск програмного забезпечення Autocad і виконання деяких операцій в ньому могло бути перервано через втручання антивіруса / фаєрвола або через пошкоджених бібліотек Microsoft .NET Framework. Куди рідше причина цієї помилки може критися в іншому. Давайте подивимося, як можна виправити цю проблему.

Рішення помилки «Unhandled e0434352h Exception» в Autocad

Спробуйте видалити і знову встановити AutoCAD, використовуючи наведену нижче інструкцію.

 1. Вимкніть антивірусне програмне забезпечення на вашому комп’ютері.
 2. Виконайте повну переустановку Microsoft .NET Framework.
 3. Виконайте повну переустановку бібліотек Microsoft Visual C ++.
 4. Повністю видаліть AutoCAD.
 5. Виконайте перезавантаження ПК.
 6. Встановіть AutoCAD і знову перезавантажте комп’ютер.
 7. Запустіть AutoCAD від імені Адміністратора.
 8. Запустіть раніше відключене антивірусне програмне забезпечення.

Ось таке рішення запропонувала підтримка AutoDesk. Деяким користувачам допомагає, іншим – ні. Однак, якщо вам не допомогла вищевказана інструкція, то від помилки «Unhandled e0434352h Exception» також можна спробувати позбутися і рядом додаткових рішень. Давайте подивимося на них.

додаткові рішення

 • Спробуйте відкрити інший креслення. Якщо у вас вийшло відкрити інший креслення, то оригінальний файл може бути пошкоджений і йому потрібне відновлення.
 • Видаліть всі антивіруси або програми, які блокують Робочий стіл. Подібне програмне забезпечення може викликати помилки в AutoCAD.
 • Скиньте налаштування AutoCAD. 
 • Вимкніть Апаратне прискорення.
 • Спробуйте оновити драйвер для відеокарти.
 • Спробуйте зайти в операційну систему під новою обліковим записом Адміністратора. Якщо ви створили нову учетку і у вас вийшло успішно запустити програму або відкрити креслення, то можете користуватися створеної учеткой або перебудувати профіль користувача в Windows.
 • Якщо у вашій системі встановлено ПО DisplayLink, то спробуйте видалити його.

Зазвичай, що із загального або з додаткових рішень допомагає вирішити проблему. Ми сподіваємося, що і у вас вийшло усунути помилку «Unhandled e0434352h Exception» в Autocad.

Ссылка на основную публикацию