Як виправити помилку & quot; Screen overlay detected & quot; на Android?

Помилка «Screen overlay detected» є однією з найпоширеніших проблем серед всіх користувачів Android. Навіть якщо слідувати порадам які будуть дані вам при появі повідомлення, то навряд чи вам вдасться позбавитися від неї. Давайте ж для початку розглянемо основні причини її виникнення.

Причини помилки «Screen overlay detected»

Коли ви використовуєте фільтерное додаток з оверлеєм, такі як F.lux, Twilight або CF.Lumen, то це повідомлення має всі шанси проявити себе. Єдиний час коли воно себе проявляє – це момент коли ви завантажуєте новий додаток або намагаєтеся використовувати нові функції в уже встановленому додатку.

Коли ви використовуєте нову утиліту в перший раз або хочете отримати доступ до нової функції, Android Marshmallow попросить вашого дозволу для доступу. Повідомлення «Screen Overlay Detected» зупинить вас від відповіді на запит про дозвіл. Зникне воно лише якщо ви закриєте додаток.

Вирішуємо помилку «Screen overlay detected»

Вирішення цієї проблеми досить прямолінійно. Коли ви отримали це повідомлення, поверніться на головний екран і перейдіть в список додатків. Вам потрібно буде визначити той додаток, що викликає проблеми.

Призупиніть роботу цього додатка. Після цього, поверніться до тієї утиліті, яку ви збиралися використовувати і підтвердіть дозвіл на доступ. Як тільки ви це зробіть, поверніться до утиліти з оверлеєм і продовжите її роботу.

Тримайте в голові те, що вам доведеться виконувати ці кроки кожного разу, коли ви хочете встановити новий додаток, що буде вимагати дозволу.

Що робити якщо ви не знаєте який додаток викликає це повідомлення?

Якщо ви не знаєте що стоїть за причиною виникнення повідомлення «Screen overlay detected», то спробуйте проїхати цим крокам:

  • При появі цього повідомлення, натисніть «Open Settings».
  • Проскрольте вниз і натисніть на додатки які можливо можуть викликати проблему.
  • Будь-який додаток яке зараз взаємодіє з вашим екраном, повідомлення від браузера і т.п. – все це повинно бути вимкнено.
  • Ви повинні будете зробити все це тільки для тих додатків, які відображають будь-якої контент на екрані!

Чому це відбувається?

Ви можете бути зацікавлені в тому, чому це відбувається на пристроях з операційною системою Android 6.0 або вище. З часу виходу Marshmallow 6.0, Google досить сильно вклалися в безпеку користувача. Найбільшою фичей для безпеки була просунута система дозволу доступу.

Щоб не допустити автоматичного дозволу доступу будь-якого підозрілого додатком, була створена саме ця обережність у вигляді «Screen overlay detected». Так що дана проблема, по своїй суті, навіть не є помилкою як такої.

Це досить хороша система для безпеки, але часом вона неймовірно сильно розчаровує своєю, хоч і відмінною, роботою.

Ссылка на основную публикацию