Як виправити помилку підключення SSL?

Для початку давайте розберемося, що це таке за підключення. SSL – це криптографічний протокол, який робить зв’язок браузера і потрібного вам ресурсу безпечнішою. Сайти, які використовують даний протокол підписуються як https: //. Ви абсолютно можете перестати хвилюватися через витік інформації, якщо сертифікат був виконаний в потрібному вигляді і його терміни не минули.

Методи вирішення помилки підключення SSL?

Метод №1 Перевіряємо налаштування часу і дати

У браузері ви можете отримати повідомлення “Сертифікат сервера ще недійсний.“, Що означає, що час для роботи сертифіката ще не настав. В цьому випадку швидке все за все проблема виходить від вас, ніж від сайту.

Все що потрібно так це виконати перевірку дати і часу на вашому ПК. Ці настройки збиваються найчастіше через сіла батареї на вашій материнке. Просто поставте потрібен час і помилка підключення SSL зникне.

Метод №2 Перевіряємо налаштувань брандмауера і антивіруса

Часом ресурс на який ви ходите зайти вирішує, що ваші утиліти для захисту є шпигунами і блокує їх. Для того щоб виконати перевірку цієї проблеми просто відключіть перевірку https: // в антивірусі.

Давайте розглянемо на прикладі антивіруса Avast як це зробити пройдіть цим шляхом: налаштування -> Активний захист -> Налаштування веб-екрану

Усередині цієї вкладки розташовуються опція “Дозволити перевірку HTTPS“З якої і потрібно прибрати галочку.

Метод №3 Оновлюємо браузер і систему

Ми знаємо, що рада виконати оновлення досить заїжджена тема, але все-таки часу це корисну пораду. Виконайте оновлення вашого браузера і всієї системи. Можливо що це дозволить вашу проблему з подлюченіе SLL.

Метод №4 Шкідливі утиліти і віруси

У сучасному світі подібні речі мають неймовірно величезний функціонал. Давайте розглянемо деякі з умінь цих “шкідників”:

  • Можуть виконувати обхід антивірусного захисту.
  • Роблять ваш ПК невидимим в мережі для інших ПК.
  • Виконують блокування різних сайтів.
  • Можуть показувати вам просто цілу купу реклами.
  • Міняють вам стартову сторінку, причому без вашого відома.
  • Виконує блокування 80-го порту і т.п.

Виконайте перевірку вашого ПК за допомогою спеціальної утиліти Anti-Malware Bytes. Вона допоможе знайти в системі різні загрози для неї. Навіть якщо ви думаєте, що зберігаєте ідеальну чистоту на ПК, будьте впевнені, що щось та знайдеться.

Метод №5 Останній рубіж

Ви можете виконати повне скидання налаштувань свого браузера. Однак ви повинні бути впевнені, що саме він винуватець. Якщо ця ж проблема проявляється і в інших браузерах, то потрібно шукати проблему в іншому місці.

Ссылка на основную публикацию