Як виправити помилку ntdll.dll на Windows 7, 8, 10

Файл ntdll.dll використовується системою при таких операціях як копіювання, переміщення, порівняння та інших. Дана бібліотека є системним компонентом, тому при її пошкодженні або видаленні користувач буде постійно стикатися з різного роду помилками. Іноді антивірусні програми відправляють файл ntdll.dll в карантин, так як вважає, що він був заражений або є ризик такого зараження.

Як виправити помилку з ntdll.dll

Незважаючи на те, що це системна бібліотека, вона не входить за замовчуванням в жодні інсталяційні пакети. В такому випадку у вас буде три способи вирішення цієї проблеми. З цього випливає, що встановити цю бібліотеку можна або за допомогою спеціальних програм, або скачавши потрібний файл і додавши його в системну директорію.

Варіант 1: DLL Suite

Це невелика програма, призначена для виправлення різних помилок, що виникають в операційній системі Windows. Серед її функціоналу є вбудований завантажувач DLL-файлів, а також доступ до бібліотеки файлів цього типу. Функціонал цієї програми передбачає можливість скачування файлу в певну папку або на окремий носій. Ця функція може бути корисна в тому випадку, якщо вам потрібно виконати установку на іншому комп’ютері, проте з якоїсь причини у вас не виходить скористатися цим програмним рішенням на ньому.

Інструкція по роботі з DLL Suite виглядає наступним чином:

 1. Скачайте і запустіть додаток.
 2. Після запуску перейдіть в розділ «Завантажити DLL».
 3. Відкриється віконце, де вам потрібно ввести в пошуковий рядок найменування шуканого файлу і натиснути на кнопку «Пошук».
 4. Далі відкриється список з пошуковою видачею, де вам потрібно просто клікнути на найменування потрібного файлу в результатах пошуку.
 5. Тепер вам буде запропоновано вибрати шлях для установки файлу C: \ Windows \ System32
 6. Потім натисніть на кнопку «Завантажити».
 7. Вкажіть свій шлях збереження файлу, якщо збираєтеся виконувати його установку десь за межами даного комп’ютера.

Щоб виконати установку завантаженого файлу, вам потрібно буде просто натиснути по ньому і діяти відповідно до інструкцій майстра установки.

Варіант 2: DLL-Files.com

Ця програма чимось схоже на те, що було розглянуто вище. Однак воно повністю орієнтоване на пошук, завантаження і установку DLL-файлів. У ньому вбудована велика база, а також користувачеві пропонується можливість інсталяції різних версій DLL, якщо такі є в бібліотеки програми.

Читайте також: Як виправити помилку з відсутністю window.dll Помилка: відсутня msvcp140.dll. Як виправити HashTab як користуватися програмою для визначення хеш-суми Помилка з файлом msvcr70.dll – де скачати безкоштовно, як встановити

Використання представленого софта в даній ситуації відбувається за такою інструкції:

 1. Скачайте і запустіть програму.
 2. Введіть в пошукову рядок назву потрібної бібліотеки і натисніть на кнопку «Виконати пошук DLL файлу».
 3. Програма сформує список виявлених DLL файлів, вам потрібно клікнути по назві, яка найбільшим чином відповідає вашому запиту.
 4. Далі потрібно скористатися кнопкою «Встановити» і очікувати завершення процесу.

Функціонал даної програми передбачає також використання спеціального режиму, де користувач може налаштувати параметри завантаження та установки файлу більш детально. Цей режим може бути цікавий в тому випадку, якщо потрібна установка бібліотеки якоїсь певної версії. Використання цього режиму відбувається за такою інструкції:

 1. Виконайте перші два кроки з попередньої інструкції.
 2. В інтерфейсі клієнта натисніть на перемикач, розташований в правому верхньому куті. Він повинен встати в положення «Високий рівень вид».
 3. Далі в пошуковій видачі вам буде запропоновано вибрати версію шуканого файлу. Скористайтеся відповідною кнопкою.
 4. Вкажіть шлях для установки бібліотеки. Зазвичай за умовчанням там вказується папка System32. Якщо вам потрібно встановити файл в якусь іншу папку, то скористайтеся кнопкою «Перегляд».
 5. Для завершення процедури установки натисніть на кнопку «Встановити зараз». Чекайте завершення процедури.

Варіант 3: Додавання файлу безпосередньо

Ви можете самостійно додати потрібний файл в систем
у. В цьому немає нічого складного, але для початку вам доведеться його самостійно завантажити потрібну бібліотеку зі стороннього сайту. Швидше за все, якщо у вашому браузері не змінювалися настройки за замовчуванням, скачав файл буде розташований в папці «Завантаження» Вам потрібно перенести його з цієї папки за адресою: C: \ Windows \ System32. Ви можете просто перетягнути цей файл в системну директорію, а можете скористатися контекстним меню, де потрібно буде просто копіювати файл. Потім скопійований файл просто вставляється в потрібну директорію.

Як бачите, немає нічого складного в установці бібліотеки ntdll.dll. По суті весь процес зводиться до копіювання та розміщення файлів у потрібну директорію на системному томі.

Ссылка на основную публикацию