Як виправити помилку «Не вдалося ініціалізувати службу BattlEye: Driver Load Error (1450)»?

Якщо ви регулярно граєте в мультиплеєрний гри, то повинні знати, що являє собою таке програмне забезпечення, як BattlEye. Для всіх же хто не знайомий з BattlEye, то його коротко можна охарактеризувати як програму проти чітера в іграх, спрямованих на мультиплеєрний досвід. Загалом, Антич-утиліта, яку найбільш часто можна зустріти в таких іграх, як DayZ і Arma.

Отже, в один день ви запускаєте, наприклад, Arma 3. Спочатку все йде як треба, але потім, замість звичайного запуску гри, ви бачите таке повідомлення на своєму екрані:

Неможливо ініціалізувати службу BattlEye: Driver Load Error (1450)

Як ви вже помітили, помилка прямим текстом говорить вам про проблеми зі службою BattlEye. Саме тому ми зараз займаємося вирішенням проблеми, яка заснована на збої цього програмного забезпечення.

Як виправити помилку служби BattlEye?

перевстановлення BattlEye

Так як проблема очевидно полягає в самій утиліті BattlEye, то самим логічним рішенням стане її повна перевстановлення. Для виконання цього зробіть наступне:

 • Для початку вимкніть Steam. Потім повністю видалите всі сліди BattlEye з вашого комп’ютера. Деінсталюйте його, видаліть всі папки, в яких він утримувався. Одним словом, зробіть так, як ніби його й не було на вашому комп’ютері. BattlEye може міститися в директоріях C \ Program Files x86 \ * ваша гра *, З \ User \ AppData \ * ваша гра * і в папці з встановленою грою.
 • Увімкніть клієнт Steam знову і проведіть перевірку ігрових файлів для вашої гри. Для цього зробіть наступне:
  • Пройдіть в бібліотеку зі своїми іграми Steam.
  • Натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть “Властивості”.
  • Перейдіть у вкладку “Локальні файли”.
  • Далі натисніть на “Перевірити цілісність файлів гри”.
 • Якщо ніяких проблем не виникло і файли гри повністю в порядку, то пройдіть на офіційний сайт BattlEye і скачайте останню версію утиліти.
 • Після всіх маніпуляцій з BattlEye перевірте наявність помилки. Якщо вона все ще присутній, то проблема з помилкою «Не вдалося ініціалізувати службу BattlEye: Driver Load Error (1450)» може полягати і не в BattlEye.

Перевірка антивіруса

Якщо проблема з помилкою полягає не в самому BattlEye, то, можливо, винуватцем ситуації може бути ваш Антивірус. Він може блокувати BattlEye через те, що вважає ту шкідливим компонентом. Деякі користувачі в мережі стверджували, що їх проблема з помилкою «Не вдалося ініціалізувати службу BattlEye: Driver Load Error (1450)» була викликана саме Антивірусом. Спробуйте відключити активний захист свого Антивірусу і подивіться, чи була ліквідована проблема. Якщо ж справа дійсно було в ньому, то просто додайте програму BattlEye в його виключення.

Установка пакета виправлень 2922790

Деякі користувачі стверджують, що проблема у вигляді помилки «Не вдалося ініціалізувати службу BattlEye: Driver Load Error (1450)» вирішується за допомогою певного оновлення, а якщо точніше пакету виправлення, для операційної системи Windows під номером 2922790. Встановіть його, а потім перезавантажте свій комп’ютер. Після перезавантаження знову спробуйте запустити гру і перевірте наявність помилки «BattlEye: Driver Load Error (1450)».

Ссылка на основную публикацию