Як виправити помилку «Memory could not be read» в грі PUBG?

PUBG вважається стабільною грою, яка вже відточена на мільйонах комп’ютерів. Однак, це не означає, що вона повністю позбавлена ​​багів. Буває ситуація, коли гра відмовляється запускатися, натомість показуючи повідомлення «Memory could not be read». Суть повідомлення «пам’ять не може бути прочитана» вводить в ступор, так як зовсім не зрозуміла причина збою. Далеко не завжди причина криється в характеристиках комплектуючих, адже інші ігри зазвичай працюють справно. Не будемо ходити навколо, адже ми знаємо причини помилки і способи їх вирішення.

Чому відображається помилка «Memory could not be read»?

Вдалося виявити 4 потенційних причини появи помилки:

  1. Пошкодження файлів гри. У разі пошкодження будь-якого компонента, PUBG починає працювати неправильно або навіть не запускається. Це є однією з ймовірних причин помилки;
  2. Розгін відеокарти, процесора, оперативної пам’яті. На разогнанном комп’ютері PUBG не завжди працює справно;
  3. Застаріла модель відеокарти. Якщо відеоадаптер має характеристики, не задовольняють мінімальні вимоги гри, вона не запускається;
  4. Конфлікт програм, які потребують тлі. З цієї причини можуть з’являтися різноманітні несправності, в тому числі ця помилка.

Як виправити проблему?

На підставі перерахованих причин робимо логічний висновок і щодо способів вирішення помилки. Вони вже перевірені користувачами.

Що можна зробити?

  • Запустити сканування цілісності файлів гри. Це вбудована функція Steam. Принцип дій простий: увійти в «Бібліотеку» Steam, клацнути ПКМ по назві гри і вибрати «Властивості». Залишилося тільки відкрити вкладку «Локальні файли» і натиснути на «Перевірити цілісність файлів гри».
  • Вимкнути розгін. Потрібно перейти в додаток, через яке міняли тактову частоту роботи комплектуючих, і повернути параметри в початковий стан. За ідеї, повинна існувати спеціальна кнопка для скидання ручних налаштувань.
  • Встановити свіжі відеодрайвера. Актуальна версія драйверів завжди доступна на офіційному сайті виробника. Досить перейти на сайт і вказати модифікацію відеокарти і завантажити останню версію драйвера.
  • Завершення роботи фонових додатків. Для початку слід закрити всі програми, щоб до моменту запуску гри в системі нічого зайвого не працювало. Потім, можна по одному запускати програми в пошуках тієї, що викликає помилку. Щоб закрити програму, варто скористатися «Диспетчером завдань» (Ctrl + Alt + Del).

Один з цих методів допомагає в боротьбі з помилкою «Memory could not be read». Сподіваємося, матеріал допоміг і вам.

Ссылка на основную публикацию