Як виправити помилку G19 в грі H1Z1?

У PvP-шутере H1Z1 помилка G19 з’являється в тому випадку, якщо мало відеопам’яті на ПК. Грі потрібно не менше 1 гігабайта. Проагрейдіть комп’ютер – найбільш ефективне рішення. Однак іноді і власники потужних машин стикаються з проблемою.

Методи вирішення помилки G19

В першу чергу встановіть всі оновлення Windows, після чого пробуйте наступні способи:

 • Знизити настройки графіки. Це не зробити безпосередньо з внутріігрового інтерфейсу, так що доведеться використовувати лаунчер. Залогініться, перейдіть в «Просунуті настройки» по іконці шестерінці і натисніть на «Відкрити папку з грою». В директорії знайдете файл UserOptions.ini. У ньому встановлюються налаштування відео H1Z1, так що задайте такі числа в наступних рядках:

  HDPixelPlus = 0.750000

  EffectsQuality = 1
  TextureQuality = 1
  ShadowQuality = 1
  ModelQuality = 1
  FogShadowsEnable = 0
  AO = 0 LightingQuality = 0
  FloraQuality = 1
  ParticleLOD = 0
  VSync = 0
  RenderDistance = 1500.000000Також є сенс в рядках FullscreenWidth, WindowedWidth задати значення в 1366, а в полях FullscreenHeight, WindowedHeight – в 768. Це встановлює дозвіл екрана під час гри, так що не варто орієнтуватися лише на зазначені нами числа. Краще вказати то мінімальний дозвіл, яке підтримує дисплей вашого комп’ютера. Збережіть файл і запустіть гру.
 • Пошаманити над DNS, Winsock. Між цими речами і відеосистемою комп’ютера немає прямого зв’язку, але у деяких гравців маніпуляції з DNS і Winsock усували помилку. Для цього запустіть командний рядок і введіть в неї ipconfig / flushdns і / або netsh winsock reset. У вікні з’явиться повідомлення про завершення операції – перезавантажитеся і пробуйте грати.
 • Перевірити системні настройки ПК. 32-бітна Windows не бачить більше 3,75 гігабайт оперативної пам’яті, навіть при фізичному наявності більшого обсягу. Якщо у вас така ОС, інтегрована відеокарта і оперативки понад 4 гігабайт, то перейдіть на 64-бітну ОС. Ще введіть в рядок пошуку запит msconfig і запустіть відповідну програму. У вікні переходимо «Завантаження» => «Додаткові параметри» і дивимося, чи варто галочка в полі «Максимум пам’яті». Якщо так, то знімаємо її, тиснемо «Ок» і «Застосувати». Якщо немає, то ставимо галочку, тиснемо «Ок» і «Застосувати», знову відкриваємо «Додаткові параметри», знімаємо галочку, знову натискаємо на «Ок» і «Застосувати». Потім перезавантажуємося і намагаємося запустити H1Z1 без помилки G19.
Ссылка на основную публикацию