Як виправити помилку «Error Ref_expired»?

При перегляді потокового відео на різних веб-ресурсах багато користувачів можуть стикатися з помилкою Error Ref_expired. Найбільш часто на її появу скаржаться користувачі, які вважають за краще проводити свій час за переглядів фільмів в онлайн-кінотеатрах. Помилка Error Ref_expired може виникати при запуску відео в плеєрі сайту, після дуже тривалої паузи відео або і зовсім в випадковому місці при перегляді. Варто зазначити, що помилка Error Ref_expired може проявитися абсолютно на будь-якому браузері, існуючому на даний момент.

Причина появи помилки Error Ref_expired

Виконавши ретельне розслідування, було виявлено, що причина за появу помилки Error Ref_expired вкрай проста: настройки плеєра, в якому користувач намагався дивитися потокове відео, були скинуті. Під настройками маються на увазі вбрання дозвіл відео, його гучність, використання субтитрів або час паузи, якщо вона зупинена. Простіше кажучи, помилка Error Ref_expired виникла через те, що в плеєрі стався випадковий скидання або через те, що він сильно довго не діяв.

Рішення помилки Error Ref_expired

Виходячи з причини цієї помилки, найбільш очевидним і ефективним рішенням в цьому випадку є просте оновлення сторінки, що дозволить вам запросто повернутися до перегляду відео в плеєрі сайту. Ні, на жаль, ви ніяк не зможете обійти помилку Error Ref_expired стороною і повернутися до потрібного вам моменту в відео (якщо тільки плеєр не вміє повертати відео до того моменту, коли сторінка була закрита).

Проте деякі користувачі стверджують, що у них помилка Error Ref_expired не пропадає навіть після поновлення сторінки з відео. В такому випадку проблема безумовно на боці користувача і його браузера. Якщо у вас така ж ситуація, то спробуйте виконати наступний список рішень:

  • Очищення кеш-пам’яті та видалення cookie-файлів. Якщо помилка не відстає від вас навіть після декількох оновлень сторінки, то пора шукати в цьому винуватців. Зазвичай, ними є накопичений кеш і cookie-файли в браузері. Спробуйте позбутися від цих двох типів файлів через налаштування свого браузера, а потім знову перезавантажте сторінку і перевірте, чи допомогло це.
  • Підтримка кодеків. Можливо, помилка Error Ref_expired жевріє з тієї простої причини, що ваша версія браузера не підтримує кодек, який використовується плеєром. Наприклад, на сайті може використовуватися HTML 5, а вашому браузері відсутня підтримка даного стандарту. На щастя, все сучасні версії браузером підтримують поширені кодеки і HTML 5, так що спробуйте оновитися до останньої версії – особливо, якщо ви давно цього не робили – і перевірте, чи зникне помилка після цього.
  • Відключення VPN. Якщо ви намагаєтеся переглядати відео через VPN – спробуйте без нього. У деяких випадках помилка Error Ref_expired і подібні їй можуть виникати через використання VPN-сервісів.
  • Відключення Flash-плагіна. Спробуйте деактивувати Flash-плагін на час перегляду потрібного відео. Часом, саме він є винуватцем різних проблем при серфінгу по всесвітній павутині.
  • Відключення блокувальників реклами. Всім потрібно якось заробляти і, швидше за все, власники ресурсу, де ви переглядаєте відео, не є винятком. На деяких сайтах можуть вводитися різні обмеження на відвідувачів, які увійшли на них з активованим блокувальником реклами. Спробуйте відключити свій блокувальник і спробуйте знову запустити відео.
  • Перевстановлення браузера. Спробуйте наостанок виконати переустановку свого браузера. Можливо, щось сталося з файлами браузера і тепер при використанні його функціоналу виникають подібні проблеми. Як тільки зробите це, перевірте наявність помилки Error Ref_expired.
Ссылка на основную публикацию